Şimdi Ara

GameBoy Advance Oyunlar(cikacaklar cikanlar)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar uzun suredir pek cok forumda dolastim satamadim gba mi simdi de oyun alacagim duydum ki nintendo disbiritoru acilmis ben de daha ucuz olur die dusundum hangi oyunlar cikacak hangilerini tavsiye edersiniz yazarsaniz memnun olurum

• Bu nintendo Türkiye işi çıkalı çok oldu ama fiyatlarda herhangi bir düşüş yok, yine eskisi gibi tahtakaleden alacağız oyunları
  • cok uzuldum ama neyse bisey daha soracam bu gba lara data kablosu filan warmi biliormusunuz
  • besiktasta 10 15 milyona satıolar gba oyunlarını ama bana sorarsanız bi tane 512 mb lık memory kartuslar war onların icine rom dosyalarını atıp oynuyorsunuz ondan alın google da arastır bulursun...
  • Bu kartuşlar yani flash cardlar Türkiye'de yok sanırım, ben deli gibi gba oynarken araştırmıştım ama şimdi varsa bilemem
  • evet bi ara 100 ytl'ye donanimhaberde satan biride vardı kadir diye, ben ulaşmaya çalışmıştım ama cevap gelmedi.. Herneyse gba devride yavaş yavaş bitiyor derken bitmiyor ya..

Olsa hala daha uzun saatler oynarım valla..
  • Ben hala oynuyorum sardım mı sarıyor, ffta da geçen saatler
    Ama grafik performansı olarak gerçekten çok geride kaldı, ds bu süper özelliklerin yanında bir de grafik olarak daha iyi olsaydı tadından yenmezmiş, gerçi benim için hala öyle ama psp ciler oyunları download edip bedavadan oynarken biz 60 ytl ye mecburuz
  • Arkadaşlar izmirdeyim bana kaliteli game boy alacağım bir yer tavsiye edebilirmisiniz birde hangi oyunu almalıyım (hediye olarak 1 adet veriyorlarmış sanırım) şimdiden saolun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MinusHuman -- 2 Ekim 2005, 23:13:29 >
  • fifa 2006 gameboya war mi istanbulda 2005 de yoktu transfer filan bunda war mi bi de 5 yil lig yapabiliyoduk
  • ne gameboyu ya bırakın bu işleri
  • quote:

Orjinalden alıntı: erdeminho

fifa 2006 gameboya war mi istanbulda 2005 de yoktu transfer filan bunda war mi bi de 5 yil lig yapabiliyoduk

Fifa 2006http://www.gamespot.com/gba/sports/fifa06/index.html

quote:

Orjinalden alıntı: ereneren

ne gameboyu ya bırakın bu işleri

Emredersiniz beyefendi, hemen..

Gba'yı sevmediğini biliyoruz, hatta belki de Nintendo'yu. Ama Gba ile ilgili bir topiğe gelip insanları aşağılarcasına "bırakın bu işleri" demek çok saygısızca bir davranış. Kendi keyfimize göre istediğimizi alıp oynarız sanane? Gba veya Nintendo'nun diğer ürünlerin karşılaştırmaları ve haberleri olduğunda olumsuz düşüncelerini yeterince belirtiyorsun zaten, ki saygı çerçevesinde buna hakkın da var, ama burda aletler mi karşılaştırılıyor, ya da başlık ve içerisinde yazılanlar ne konuşulduğu hakkında yeterli bilgiyi vermiyor mu, veriyor da anlaşılması güç bir dil mi kullanılmış? Polemik yaratmaktan başka amacı olmayan bir post sadece. İnsanlar alıp oynuyor ki soruyor, sana gameboyu napalım bırakalım mı dursun mu diyen olmadı. Bu topiğin konusu başlığında da belirtildiği gibi çıkacak veya çıkmış olan Gba oyunlarıdır!
  • Unformat'a katılıyorum..

Bu arada izmirden gba almak isteyen arkadaş, çankaya da basmaneye dönen ana cadde üzerinde sağda elektronikçi mağazalar var, oralara sor, toptancı bi mağaza var orada, istediğin aradığın her oyunu bulabilirsin. Cihazlarıda temiz kutuludur..

Tavsiye olarak nfsur2, metalslug, tekken ya da fifa2005 olabilir. Hepsi dediğim yerde mevcut..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bynedim -- 5 Ekim 2005, 13:04:31 >
  • cidden ya ne gameboy u
    pc varken...
  • quote:

Orjinalden alıntı: cansoykal

besiktasta 10 15 milyona satıolar gba oyunlarını ama bana sorarsanız bi tane 512 mb lık memory kartuslar war onların icine rom dosyalarını atıp oynuyorsunuz ondan alın google da arastır bulursun...

Bu kartuşlardan endem de varmış

not: topiğe musallat olan arkadaşlara cevap vermeyelim yoksa konu farklı yerlere gidecek, görmeyeleim, en azından ben görmüyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: defacto

cidden ya ne gameboy u
    pc varken...

yav zevki olan oynar arkadaş bende pc de var ama yinede oynuyorum

bynedim çok saol bit pazarının çıkışında olan yerimi diyorsun
  • Triple H evet bit pazarı çıkışında karşı tarafta, yalnız oyun fiyatları diğer yerlere göre biraz farkeder ancak oyunlar yenidir, diğer yerlerde eski oyunlar bol bol var ama kimi save etmez kimi çalışmaz bile. Dediğim yer sağlamdır, hemde çeşit var. İlk oraya uğra bence..

Kolay gelsin..
  • eywallah çok yardımın dokundu kardeş

edit:gba yı alınca buraya mesaj atarım bence gba topic i bu olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MinusHuman -- 7 Ekim 2005, 16:50:41 >
  • kac paradir bu oyunlar
  • ben bynedim in dediği yere sordum 10 15 ve 20 arasında değişiyor dedi
  • sagol bynedim ve tripleh
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.