Şimdi Ara

Game of Thrones'un ekranlara geri döneceği tarih açıklandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Game of Thrones'un ekranlara geri döneceği tarih açıklandı
    Tüm zamanların en sevilen dizileri arasında yer alan Game of Thrones, bu yıl 7.sezonuyla ekranlara geri dönecek. Tüm dünyada milyonlarca Game of Thrones hayranı tarafından heyecanla beklenen yeni sezon için hazırlıklar sürerken, dizinin yeni sezonu için tanıtım çalışmalarına yavaş yavaş başlandı. Sabah saatlerinde 7.sezondan ilk posteri yayınlayan HBO, akşam saatlerinde de dizinin ekranlara döneceği tarihi açıkladı.

HBO tarafından yapılan resmi açıklamaya göre dizinin 7 bölümden oluşacak yeni sezonu 16 Temmuz'da başlayacak. HBO, bu tarihi Facebook üzerinden yaptığı canlı yayın ile duyurdu. 150 binden fazla Game of Thrones hayranının canlı takip ettiği yayında, dizinin dönüş tarihi ateş tutulan buz kütlesinin erimesi ile ortaya çıktı.

Bugüne kadar sezonları mart veya nisan ayında başlayan Game of Thrones, bu yıl yaz ortalarına ertelendi. Bunun başlıca sebebi yeni sezon için kış şartlarında daha fazla çekim yapılacak olması. Ayrıca 7.sezon ile birlikte bölüm sayısı da 10'dan 7'ye düştü. Artık son iki sezonuna giren Game of Thrones, 7 bölümden oluşacak 7.sezon ve 6 bölümden oluşacak 8.sezonun ardından ekranlara veda edecek.

Game of Thrones geçtiğimiz sezon uyarlandığı kitap serisinin önüne geçtiği için yeni sezonda izleyicileri nelerin beklediği tam bir gizem. HBO'nun yayınladığı ilk poster de yeni sezonun gizemini koruyor. Buz ve ateşin iç içe geçtiği bu poster, Game of Thrones hayranları tarafından uzun süredir beklenen bir birlikteliğin nihayet bu sezon gerçekleşeceği şeklinde yorumlandı. Ateş ile özdeşleşen Daenerys Targaryen ve buz ile özdeşleşen Jon Snow.

Güncelleme: HBO, Game of Thrones'un 7.sezonunun çıkış tarihini açıklamasından kısa bir süre sonra yeni sezondan ilk tanıtım videosunu da yayınladı.

Game of Thrones'un ekranlara geri döneceği tarih açıklandı

• Komple 1 sezonu bizim dizilerin "özetsiz" 1 bölümüne denk gelecek yakında.

Herkes gider mersine bizimkiler tersine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nefendim -- 10 Mart 2017; 0:10:09 >
  • 7 bölüm olsun hikaye dolu dolu olsun onceki sezonlar 10 bölümdü ilk ve son bölümler hariç adam akıllı aksiyon yoktu.

• Daenerys targaryen'in ateşi Jon snow'un snowunu eritir bu sezon heralde

Nihayet bol bol şu akgezenleri ve kışı görebileceğiz.

Ne kışmış arkadaş senelerce sürüyor,nedense hayatta kalmakta çok zor kışın,hayır akgezenleride yüzyıllardır görende yok,e neden kış bu kadar zorlu.

Önceki kışlara da bir dizi çekilsin ama kış bu sefer başlamış olsun.Heralde öyle bir seri olsa ondada bi 30 sene yaz gelmezdi
  • Game of Thrones diye bir dizi mi vardi ? Unutmusum ....

• Sinema filmi kalitesinde dizi çekıyorlar beklemeye değer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 10 Mart 2017; 1:4:18 >
  • bir daha bitmemiş diziye başlamayacağım bekle bekle araya soğukluk giriyor eski heyecanı kalmıyor

• 15 Temmuz anısına...
  • maliyet o kadar çok ki 7 bölüme düşürmüşler.

• quote:

Orijinalden alıntı: KaleyDeskop

maliyet o kadar çok ki 7 bölüme düşürmüşler.

Tam maliyet denemez. Konu olarak geriye 13 bölüm kalmış. Onu da 7 ve 6 şeklinde iki sezona böldüler.
  • Bence 8.sezonun sonunda akgezenler kazanacak savaşı.Uğraşsın dursunlar kim kral olacak diye.
    Long live the Night King. Winter is coming.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ron Swanson

quote:

Orijinalden alıntı: KaleyDeskop

maliyet o kadar çok ki 7 bölüme düşürmüşler.

Tam maliyet denemez. Konu olarak geriye 13 bölüm kalmış. Onu da 7 ve 6 şeklinde iki sezona böldüler.

forumlarda hep maliyet diyorlardı, yerini doldurucak dizi yok ancak bir çok oyuncu buradan star olarak çıktı çıkıyor, black sail'sin billy'side got evrenine geliyor, hadi hayırlısı
  • bu dizide ne var anlamıyorum ki !

• acaba, game of thrones un west world e bağlanması durumu gerçek olacak mı?

• dizinin dibi. öncesini yazsınlar sonrasını yazsınlar devam ettirsinler, her türlü izlenir.

• quote:

Orijinalden alıntı: recooz

acaba, game of thrones un west world e bağlanması durumu gerçek olacak mı?

bağlanır mı bilmem ama westworld den Got a göre daha büyük başarı bekliyorlarmış. İlk sezonu beni çok sarmadı son 2 bölüm güzeldi bana göre.
  • bizim türk dizi sektörü bu kadar fazla izlenen dizi yakalasa varya 7850 bölüm çeker bu kitaba:) 1 bölümde işlenen olayları 300 bölüme sığdırmayı başaran türk dizi yağımcılarını kutluyorum buda bir başarıdır:)

• Gelsin bekliyoz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece 7 bölüm mü?

• 3.sezon da sıkılıp bırakmıstım ağır temposundan dolayı ..hata mı ettim bilemiyorum bazen devam edeyim diyorum ama elim bir türlü gitmiyor .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.