Şimdi Ara

Game of Thrones - Telltale Games (Aralık 2014) [ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
3
Favori
4.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Game of Thrones: A Telltale Games Series - Ep 1: 'Iron From Ice' Launch Trailer

• The Walking Dead çok güzeldi bunuda bitirelim bakalım gerçi Türkçe değil
  • Beyler Türkçesi ne zaman çıkar acaba oyunçeviri yapacak mı ?
  • Leonardo DiCaprio. kullanıcısına yanıt
    technogame sitesi düşündüklerini ama daha tam olarak belli olmadıgını,olursa duyuracaklarını yazmışlar.Umarım bir an önce çıkar , oynamıyorum bekliyor oyun :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoodbyeStrangerr

technogame sitesi düşündüklerini ama daha tam olarak belli olmadıgını,olursa duyuracaklarını yazmışlar.Umarım bir an önce çıkar , oynamıyorum bekliyor oyun :D

Aynı durumdyım
  • Episode 2 çıktı...

LAUNCH TRAILER Game of Thrones: A Telltale Games Series Episode Two: The Lost Lords

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 2 Şubat 2015; 23:33:59 >
  • 2. bölüm de çok güzel olmuş ama ben asıl yabanilerin duvara saldırdığı bölümü nasıl yapacaklar merak ediyorum.
  • Episode 2 Türkçe Yama yayınlandı...

http://technogame.net/game-of-thrones-episode-2-turkce-yama/
  • sezonu bitirsinler, hepsini beraber oynarım yine
  • Game of Thrones: A Telltale Games Series Episode Three: "The Sword in the Darkness" Trailer

• Episode 3 çıktı...
  • Ben hiç politik oynayamıyorum lan bu oyunu. Gider yapmadığım karakter kalmadı
  • Game of Thrones: A Telltale Games Series - Episode 4: 'Sons of Winter' Trailer

• Episode 4 huzurlarınızda.
  • Game of Thrones: A Telltale Games Series - Episode 5: 'A Nest of Vipers' Trailer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 17 Kasım 2015; 22:23:16 >
  • Türkçe yama kurdum this choice is blank hatası alıyorum arkadaşlar sebebi ne ola ki? İlk bölümü ne güzel oynamıştım ikinci bölümden itibaren yapmaya başladı bunu. Gerçi ilk oyun ayrıca inmişti ben daha sonra 4 sezonu kapsayan bir set bulup onu kurdum tek tek Türkçe yamaları atınca çakışma mı oldu nedir.
  • TWD kadar güzel olmasada fena değil , diziyi seven herkesin oynamasını tavsiye ederim.

• Episode 5 çıktı.
  • Baya iyi bölümdü ha. Son sahnede ise benim kararım :

Asher'dan yana oldu.Çünkü Rodrik bilindiği gibi sakat olduğundan eskisi gibi dövüşemiyor ve Forrester Lordu olarak herhangi bir otoritesi yok.Asher ise çok iyi dövüşmesine ve Beskha gibi sadık bir dostunun olmasının yanı sıra kitleleri daha iyi yönetme potansiyeline sahip.O yüzden Rodrik'i arkada bıraktım ve Asher hayatta kalmış oldu.
  • Koskoca forumda o kadar Game Of Thrones izleyen var ve bu harika oyunu oynayan yok ha ? Vay be.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.