Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (3048. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66.592
Cevap
451
Favori
2.447.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30463047304830493050
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cevaplanmamış çok soru var he ot gibi izleyen de var diziyi o farklı :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaymonD7 -- 29 Nisan 2019; 5:49:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Karmakarışık bir bölümdü savaşta ordulara komutanlık eden bir tane adam yoktu. Çingene kavgasımı izledik ''BÜYÜK SAVAŞMI'' belli değil. Müzikler çok kötüydü. Bir an önce bitirmek için ellerinden geleni yapmışlar. 6. sezondan sonra iyice sıçtılar zaten. Ben gece kralının ejderha tarafından yaralnıp geri çekilmesini beklerdim ordusu ile. Sonraki bölümde tekrardan denemesini ve azor ahai diye 10 yıldır bahsettikleri jon snow'un epic bir kılıç dövüşüyle ve akıllıca bir taktikle gece kralını indirmesini beklerdim. Hatta gece kralına ve yanındakilere büyük başlar saldırsaydı birkaçı ölseydi epic olurdu.
    Bir diziye göre güzeldi bölüm ama Game of Thrones'a göre kötüydü

• Haters gonna hate. Night king olmeseydi daha iyiydi. Ama guzeldi. Millette daha dizi bitmeden sorulari ariyor. Durun la bi torlaklar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaymonD7

Cevaplanmamış çok soru var he ot gibi izleyen de var diziyi o farklı :(
    hocam açık açık söylüyorum beni hiç tatmin etmedi. Keşke alayı geberseydide öyle devam etseydi bundan daha çok tatmin ederdi. Özellikle samin sürekli düşüp düşüp ölmemesi veya wightların sürekli vurmak saldırmak yerine önemli karaktere sevgi dolu kucak yapmaları ve her seferinde birbirlerini kurtarmaları çok saçmaydı.
  • Sanat Günesi kullanıcısına yanıt
    Spoiler butonu çalışmıyor büyük spoiler sakın okumayın

Kral azor ahai arya starkmış bu kitaplarla paralel olan bir şey çünkü allah allah eninde sonunda aryanın öldürmesi gerekirdi
    Ama hiç nw yoktu saçmalaşmışlar orası ayrı 80 dk tüm bölümler olsa 1-2 yi ilk bölüm yapsalar 2 ye ve 3 e dediklerini yaparlarmış yapmamışlar ama bekliyordum aryayı kızıl kadın direk geldi aryaya baktı dedim aha azor ahai arya

Edit:Bunlwr 4 te cercie yenerler 5-6 da jon dany çekişir haa bu arada sızan senaryo daha mantıklıydı ama sızınca vazgeçmişler böyle çevirmişler galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dwho -- 29 Nisan 2019; 6:2:40 >
  • dahada komedi haricinde dizi izlemem sanırım.

neye sarsam hayal kırıklığı
    savaşta ayrı çöptü. bir hardhome, kara kale savaşı gibi keyifli değildi. e hadi ilginç bir şey görelim diye izledim. yıllarca beklenen balonun patladığını gördüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi weros -- 29 Nisan 2019; 5:57:47 >
  • Dizi senaristlerinin yaşadığı kafayı söylüyorum

Spoiler
    Spoiler
    Spoiler

Beyler birilerini öldürmemiz lazım artık, liste yapıyorum herkes birini söylesin

Lord kumandani oldurelim onun pek seveni yok zaten
    Dondarrionu da yaz o kaç kere ölümden döndü artık oldurelim bi isimize yaramaz artık
    Jorahi da yaz onluk bi iste kalmadi
    Theonu da yaz zaten testisleri yok o çocuğun

Peki night kingi kim öldürsün abi ?
    Su 1 50 boyunda kız varya arya mıdır nedir onu çok seviyolar onu yaz

Dany ve john a ne yazalım abi ?
    (agzinda sigara vardir) daha onların sevişme sahnesini cekicez koçum onlara bisey olmasın

Tamam abi

• Ya dizi zaten çöp olmuştu kitaplardan ayırdım ben o yüzden beklentime göre idare ederdi bu da yeter zaten bitse de kitabını çıkarsa bunak herif ölmeden

• Finalde istermisiniz hepsi BRAN'in düştükten sonra gördüğü rüya olsun . Lütfen olsun, çok isterim şu bölümden sonra bu diziye yakışan final o dur.
  • Sanat Günesi kullanıcısına yanıt

Rheager ölmemiş sanırım. Ekşi'de biri yazmıştı. Doğrudur umarım.
  • Spoiler çalışmıyor yazdıklarımı silmek zorunda kaldım ne olur ne olmaz:(

• Cevaplanmamış soruların şuan anlatılacağını hiç sanmıyorum.spin offu bekleyecez artık.

• KortX kullanıcısına yanıt
    Spoiler
    Spoiler

Hocam ejderyalar ve ghost fragmanda gözüktü

• İlk sezonlar ile son sezon arasındaki kalite farkı Yüzüklerin Efendisi Serisi ile Arka Sokaklar dizisinin arasındaki fark gibi. Bir sezonun çıkmasını senelerce beklettiler, dünyada adını duymayan kalmamış dizinin, ama yaptıkları bölüme bak.
  • Argonath LXI kullanıcısına yanıt
    Hocam bence gayet iyi bölümdü. Ben sondaki sahneden tatmin olmadım.

Yani onca wight'ın arasından böyle birşey yapması saçma geldi.

Ama dothrakların harcandığı sahne falan manyaktı bence.
  • Forumun cılkı çıktı arkadaş bu ne ya avengersda da aynı muhabbet bişeyi beğenemiyorsunuz yok şöyle olsaydı yok böyle olsaydı. Mükemmel bir bölümdü Night king olayını daha da uzatmaları saçma olurdu arya seçimi mantıklı jon öldürse çok klişe olurdu. Bu arada anladık ki bran in geçmişi görmekden başka bi gücü yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Spoiler spoiler çalışmıyor napayım kardeşim okuma

Ya küfür edecem edemiyorum mantıklı düşünmeden iyimser bakayım diyorum zaten bu bölüm fotolarından önce beklentm çok düşüktü sonra hypelandım ama sadece wightlar olunca hiç walker görmeyince dedim çöpe gidiyoruz ne olurdu nk westerosa gideydi ejderyle iki üç nw siyle westerosu alaydı sonra güzel vs olaydı yok zaten nk in amacı saçmaydı neymiş brani öldürecekmiş ya sanane koskoca nk sin orada anladım ama hypelanınca düzelir dedim bitti pozitif bakıp yazayım dedim yok düşünce bomboş nk in amacı yok abi böyle nk ye böyle ölüm neymiş brani öldürüp sonsuz geceyi getirecekmiş yemişim branini zaten onu wight öldürür olmadı nw öldürür sanane sen baksana işine

Edit:Eğer sersiye 1 bölümden fazla harcarlarsa ayıp bari sersiyi yenip direk con vs dani yapsınlar eğer sonu mutlu sonla biterse zaten izlediğimiz tüm sezonlara mı yanayım beklediğim dakikalara mı yanayım bilemem artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dwho -- 29 Nisan 2019; 6:19:57 >

• alt yazılı link var mı?

uyuya kalmışım digiturke de yüklenmemiş halen.
  • JimmyJimmy kullanıcısına yanıt
    Kanala gir geri sardır izle hocam

• 
Sayfa: önceki 30463047304830493050
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.