Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Game of Thrones | Final Sezonu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: dwho Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
61.469
Cevap
599
Favori
2.031.979
Tıklama
Giriş
      4107 Mesaj
      15 Nisan 2019 13:30:33

jaime sahnesine yakılır aga be.en çok istedigim buluşma oydu ve o 2 snlik göz göze gelme aşırı iyidi
      |
      |

• Yarbay
      6729 Mesaj
      15 Nisan 2019 13:31:55
      quote:

Orijinalden alıntı: Poseidon

Arkadaşlar bir sorum olacak. Digiturk diledigin yerde ile izleyen var mi ? Goruntu kalitesi ve sansur durumu nasil ? Abone olmaya deger mi ?
      görüntü kalitesi iyiydi. altyazılı izledim sansür yoktu ne sahnelerde nede konuşmalarda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bbnnoglukml -- 15 Nisan 2019; 13:32:39 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      792 Mesaj
      15 Nisan 2019 13:39:38
      Önümüzdeki şu 6 günü beklemek, 595 günü beklemekten daha uzun gelecek şimdi

• Binbaşı
      1748 Mesaj
      15 Nisan 2019 13:48:58

Ben Targeryan kızına başından beri ısınamamıştım. Sebebi ise bu son sezonun ilk bölümünde daha iyi açıklandı. Kafasına göre öyle insanları yakmaya, herkese kendini ben kraliçenizim kafasında dayatmaya çalışırsa daha da nefret ederim herhalde.
      |
      |

• Yarbay
      6605 Mesaj
      15 Nisan 2019 13:51:26
      Final sezonu 8 bölüm olacak diye aklımda kalmış. 6 bölüm düşük gibi sanki? Şurada kaldı 5 bölüm.. neler olacak çok merak ediyorum
      |
      |

• Yarbay
      3722 Mesaj
      15 Nisan 2019 14:00:03
      İlk bölüm iyi değildi yiaa diyen tayfa gidin aksiyon filmi dizisi falan izleyin. Şu dizinin öldürme-full aksiyon temalı olmadığını anlayın artık ikili ilişkiler çok daha önemli ve bana kalırsa geriye kalan 7 sezondan daha hızlı bir bölüm olmuş bu bölüm ben beğendim sonunda bir şeylere bir şeylere bağlanmaya başladı. Dizinin adı Taht Oyunları unutmayın.

• Yarbay
      2752 Mesaj
      15 Nisan 2019 14:00:28

Eski bir dostu bekliyordum sahnesini bi ben göremedim herhalde hangi sahne bu ?

• Yarbay
      3722 Mesaj
      15 Nisan 2019 14:01:52
      Bu arada diziyi izlemeye başlayalı 6 yıl olmuş. Bu sezon bitince belki 1 kez daha en baştan izlerim.
      Keşke diyorum bu kadar popüler olmasaydı ülkemizde. Çünkü dizinin asıl temasını anlamayan ergen tayfa dolu her yerde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgennyk -- 15 Nisan 2019; 14:10:59 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      549 Mesaj
      15 Nisan 2019 14:12:12
      Sezon çıkmadan önce 6 bölümün de film gibi olacağı ve her bölümün final havasında olacağı söylendiği ve insanlar 2 senedir diziyi beklediği için beğenilmemesi normal karşılanabilir. Beklentinin altında kaldı. Ama aslında kötü bölüm değildi.

Karakterlerin sürekli bir araya gelme sahneleri yüzünden -ki bunlar önemli olaylar- daha önemli olaylar arada kaynayıp gitti. Diğer ejderhanın binicisinin belli olması veya Jon'un kimliğini öğrenme sahnesi gibi. Bu sahnelerin daha etkileyici olmasını beklerdim. Son sahnedeki bakışma aşırı iyiydi. Sonraki bölüm Bran bence ona kızmayacak veya hesap sormaya çalışmayacak. Ama diğer karakterler "Senin bu ablan ne ayak?" diye Jaime reisi bir kenara çekecekler gibime geliyor.

Birde bu bölümden yola çıkarak final bölümü tahminim
      Çoğu kişi Bronn arkadaşları diye yapmayacak falan diyor ama bence Bronn ters köşe yapıp Tyrion ve Jaime reisi öldürmeye çalışacak ve muhtemelen Tyrion'ı öldürecek. Jaime reiste bunun gazıyla gidip Cersei'yi öldürecek. Çünkü o kadar olay oldu. Ama hala kehanetin Jaime tarafından gerçekleşmesi için tam bir sebep yok. Aralarındaki bağ tam olmasa da koptu. Ama hala öldürme noktasına gelmedi. Bu olaydan sonra geleceğini ve kehanetin gerçekleşeceğini düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tritlum -- 15 Nisan 2019; 14:15:54 >

• Yüzbaşı
      297 Mesaj
      15 Nisan 2019 14:15:06
      bölümü henüz izlemedim ama bölümün imdb notu şu anda 9.1
      7 sezonun hiçbirinde 9.1 den daha yüksek bir ilk bölüm puanı yok
      tabi henüz oylayan sayısı 13 binlerde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brkmania -- 15 Nisan 2019; 14:15:45 >

• Yarbay
      3722 Mesaj
      15 Nisan 2019 14:20:39

ben de diyorum neye benziyor.
      şimdi taşlar yerine oturdu.
      |
      |
      .Meraxes. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      764 Mesaj
      15 Nisan 2019 14:31:08

Kitapta altın mürettebat çok güçlü bir birlik gibi gösteriliyordu fakat dizide çok boş çıktı 20000 adam 2000 atlı.Sadece euronun işine yaradılar bence
      |
      |

Asus PB287Q//Asus H81M-PLUS//İntel i7-4770//HyperX 16 GB DDR3 (1600)//Gigabyte Windforce 2070//Hi-Level Ultra 120GB 550MB-530MB//Thermaltake Smart (RGB) 700W//Razer Deathadder 2013//Red Dragon Kumara//Logitech G231
      PSN:PlevneGazisi Steam:Faticcc
    • Yarbay
      3125 Mesaj
      15 Nisan 2019 14:33:44
      Kötüydü bölüm. Çok iyi yazılabilecek sahneler bile vasattı. Onun dışında boştu zaten.

• Binbaşı
      1748 Mesaj
      15 Nisan 2019 14:35:13

Desene Kingslayer bir de Queenslayer lakabı alacak.
      |
      |
      Tritlum kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1748 Mesaj
      15 Nisan 2019 14:38:03

Evet. Bölüm sayısı azlığına göre kötüydü. Gece canlı yayın ararken ilk 15 dk.'sını kaçırdım. Sonra internete düşünce o 15 dk.'yı da izledim. İlk 15 dk. izlemeye bile değmezmiş. Sonraki sürelerde de çok gelişme olmadı. En önemli gelişmenin olduğu sahne de
      Jon Snow'un kim olduğunu öğrenmesiydi.
      Onun dışında çok da birşey görmedik yani.
      |
      |
      Çipetpet. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      3125 Mesaj
      15 Nisan 2019 14:41:29
      quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

İlk bölüm iyi değildi yiaa diyen tayfa gidin aksiyon filmi dizisi falan izleyin. Şu dizinin öldürme-full aksiyon temalı olmadığını anlayın artık ikili ilişkiler çok daha önemli ve bana kalırsa geriye kalan 7 sezondan daha hızlı bir bölüm olmuş bu bölüm ben beğendim sonunda bir şeylere bir şeylere bağlanmaya başladı. Dizinin adı Taht Oyunları unutmayın.
      Aksiyon dizisine döndüğü için beğenmiyoruz zaten. Geçen sezon da aynısı oldu bir kaç bölüm hazırlık sonra büyük savaş. Bir şu bölümü izle bir de ilk beş sezondan herhangi bir bölüm izle hangisi taht oyunları bir bak bakalım. Hadi o kadar hazırlık yapıyorsun bari mantıklı yap. Dizi kitaptan ayrıldığından beri mantık hatalarından geçilmiyor. Dizinin senaristlerine GRRM'in muhteşem götürdüğü hikaye ağır geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çipetpet. -- 15 Nisan 2019; 14:44:31 >

• Binbaşı
      1748 Mesaj
      15 Nisan 2019 14:42:02

Az bölüm olacağı için bence yetersizdi. Zaten bölüm süreleri çok da uzun değil. Yani az olacaksa daha iyi yapabilirlerdi bence.
      |
      |
      bilgennyk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1748 Mesaj
      15 Nisan 2019 14:44:40

Yok arkadaş bir de bitsin öyle izleyeyim de diyemiyorsun. Sonra sağdan soldan spoiler yiyip duruyoruz.
      |
      |
      zeqqqqq kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      5206 Mesaj
      15 Nisan 2019 14:46:35
      Derin geçmiş bölümlerden bir soru icerir. Bilen alintilasin lutfen

geçen sezon cersei devasa bir crossbow yaptırmıştı ejderhaları öldürmek için. Sizce ne olacak onun hakimiyeti? Ben ejderhalar dan birini yaralayacagini düşünüyorum, sonra da Jamie ya da broom oraya dalacak oradaki askerleri kesip ok olarak da dragonglassdan bir şey takip zombi ejderhayı kesecek onla. Bu süreçte yerdeki ejderha undeadler tarafından öldürülecek vs. Bir de cersei nasıl saldırabilir? Krndj askerli + iron fleet be kadar etkili olacak? Bir de denizden saldırdılar ne tarafa içecekler?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

YOUTUBE KİMYA DENEYLERİ VİDEOLARIMA BAKTINIZ MI???

SADECE fatihburak95 diye aratın.
    • Binbaşı
      1449 Mesaj
      15 Nisan 2019 14:46:42
      Ben çok beğendim bölümü özlemişim.Her zaman her bölüm aksiyon mu olur.Keşke biraz daha uzun olsaydı.

Bu arada şu Bran büyüdükçe ne tipsiz oldu ya
      |
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
haberler
web tasarım
Ankara Web Tasarım
son dakika
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,859
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.