Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (3002. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
66.592
Cevap
452
Favori
2.447.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30003001300230033004
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • GRRM 10 sezon isterken bir şey biliyormuş demek ki...
  • iquique kullanıcısına yanıt

Zaten bu bir aksiyon dizisi değil.Got buralara bu gibi bölümlerle geldi.tabii önceki sezonlar daha çok taht oyunları ile geçerken bu bölüm yakınların son kez sohbeti havasında geçti farkı bu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkinci bölüm sızmış ve yorumlar yine iyi değil. 6 bölümlük sezonda 2 tane boş bölüm yapmışlar anlaşılan, hayırlısı.
  • Sızıntıyı izleyenler bir bakabilir mi

dany en sonda bu seni varisi yapar dedikten sonra ne diyor bilen var mı?
    You have to claim to the iron throne? Dedi gibi geldi

• 3.bölüm trailerinide görseydik yaw
  • Arkadaşlar izleyenler yorum yapabilirmi ben 3. Sezonda kaldım malum bölüm süreleri uzun direk son sezona geçsem olur mu yoksa kaldığım yerden devam mı etmeliyim.. yardımcı olabilecekler varsa sevinirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ya dizi iyi güzel devam ediyor da yeni kitapla ilgili bilgi yok mu ? Kuruduk beklemekten.

• S08E2 Spoiler

Bende tahta hak idda etmeni sağlar tarzı bir şey anladım. Ama you demiyor it ile başlıyor cümle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OctaCore

En güzeli yarına kadar bekleyip izlemek. Kalitesi de düşüktür sızıntının. O değilde geçen sezon da sızmıştı bölümler. Yine sızmaya devam ediyor. Şaka gibi
    Aynen gereksiz bir durum bence bu sızıntıları izlemek iki sene önce izlemiştim sızan bölümleri hiç tadı yoktu, Bu dizi iyi kalite ile izlenmeyi hak ediyor.
  • Redditte 1.bölümü beğenmeyenin çok olduğunu görmüştüm ama 2.bölüm tartışmasına bakarsan çoğunluğun beğendiğini görebilirsin.kötü diyen birini anca çok fazla aşağı kaydırdıktan sonra gördüm. Genel olarak yüksek kalitede-iyi bölüm denmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • itsclobberintime kullanıcısına yanıt

Öyledir büyük ihtimalle tam anlayamamıştım ben
    Bakalım dany tahtından vazgeçecek mi (tabi ölmezse)

• Final sezonu leş. Geçen sezon toparlamışlardı diziyi yine düşüş var.

GoT kalitesine yakışmayan bir sezon.

• Mastermind33 kullanıcısına yanıt
    Merhaba

..Herif kendisi çevirirse gece 2-3 e kadar düşmez.

Düzenlendi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4007 -- 21 Nisan 2019; 23:42:41 >
  • 4007 kullanıcısına yanıt
    türkçe altyazı da bir ingilizce altyazzı çıkmış ama bölümle alakası yok.
  • Sezon finali bölüm iki spoiler veriyorum. Sizin için seri seri geçtim.

Night King reis kapıya dayandı. 3. bölümün artık kıyametin kopacağı bölüm olduğu kesinleşti. Arya, Night King bunu öldürmeden önce bari boşa gitmesin diye çocukluk aşkına veriyor. Jaime, Brienne'yi şövale mi şövalye mi gibi bir şey yapıyor. Ben bu bölümde de Brienne'nin, Night King içlerinden geçmeden önce Jaime'ye vereceğini düşündüm bir an. Olmadı öyle bişi. Dani, Snow'un kimliğini öğreniyor ve tahtta hakkı olduğunu söylüyor. Kısacası ilk iki bölüm full diyaloglar üzerinden gitti artık büyük savaş zamanı.

• Bölümler
    1-2 Hazırlık
    3-4 Büyük savaş
    5-6 Kings Lands
  • 2. bölümü indirebileceğim torrent sitesi var mı hd

Edit:Sağol hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi issizmanyak -- 22 Nisan 2019; 0:6:50 >
  • Sanat Günesi kullanıcısına yanıt
    1.5 yıl önce tam da böyle olur demiştim.sen 7 sezon boyunca winter is coming de,ki hiçbir dizide filmde bu kadar foreshadowing yapılmadı,1.sezondan beri taht anlamsız gerçek savaş geliyor dediler.
    Gerçek savaşı da 3-4 bölümde işleyecekler ne anlamı kaldı o zaman o kadar bahsetmelerinden sonra bu her şeyden önemli büyük savaş en az 2 sezon 20 bölüm falan sürmeliydi.stark lannister savaşı bile 3 sezon boyunca kaç bölüm sürdü.

• 8x2

Sondaki Jon-Dany konuşması hariç bomboş bölüm. Puh allah belanızı versin.
  • Glorfindel1907 kullanıcısına yanıt
    Geçen sene internet hızım yavaş olduğumdan görüntü kalitesine pek takılmıyordum o yüzden erken izlemek mantıklıydı. Şimdi ise internet hızım yüksek ve ayrıca 1 gün erken izlemek mantıklı gelmiyor.
  • 
Sayfa: önceki 30003001300230033004
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.