Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (3001. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
66.592
Cevap
451
Favori
2.447.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29993000300130023003
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ve şimdi Digiturk bekleyecem, hep sızar nasıl dizidir bu bari YouTube ile anlaşma yapsaydın HBO, bizi paralı kanallar ve torrent ile uğraştırma,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şaka gibi her hafta nasıl sızıyor cidden
  • sızıntımı
  • gece 4 e kalmadan sızıntının altyazısı çıkar mı ?
  • Zaten 5 bölüm kalmış süre çok kısıtlı fakat işlenmesi gereken bir dünya konu var, bunlar gidip aryayı seviştirip izletsinler bize. Yarın öğlene kadar dayanın rahat rahat izleyin sızdı diye acele etmeyin.
  • eşekherif çeviriyormuş altyazı 3-4 saate çıkar
  • Bu kadar sızmaya acaba dizinin sonu olmayacak kurlar vadisi gibi uzatacak kurtlar vadisi pusu, mesela "game of thrones night king" diye ikinci bir jenerasyon çıkmasın, bence dizi night king adalet arayışı içinde yeniden boyutlandırma şekillenecek, lan savaş mavaş bekliyor millet , bunlar boyuna blazer çalışıyor,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • maisie nin sahnesi cgi gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 21 Nisan 2019; 21:31:8 >
  • Şuan sızmış altyazı gelir birkaç saate

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eşekherif altyazı çevirmeye başlamış

• En iyisi sabahı bekleyip 720p falan izlemek.
  • S08E02 SPOILER !
    8. Sezon 2. Bölüm Spoiler

Son uyarı 2. Bölüm hakkında spoiler
    Şurda kalmış 4 5 bölüm abi yapmayın şu sohbet sahneleri 20 dk.1 2 şey dışında hiç bir şey olmadı sahbelerde. Dany Sansaya de işte kuzey sizin olsun diye niye bu kadar kıymete bindi. Düşman kapıya dayanmış Jon Danye kim olduğunu söylüyor. Ya madem söylüyorsun hiç bir ak talep etmiyorum de. Direk söyleyince sen ne kadar iyi niyetle söylerse söyle karşı taraf öyle düşünmüyor. Özellikle 2 bölümdür Dany aleyhine çok gidiyorlar hoşuma gitmedi bu özellikle bittersweet bitecek diyorlar umarım Dany u turn yapmaz. Birde şu son sahneden sonra acaba Dany ejderhaları alıp ejderha kayasına geri mi döncek diye düşünmedim değil.

• Abovvv ne güzel bölümdü insan gaza geldi bee

• dwho kullanıcısına yanıt
    Nereden izlediniz ?
  • Mastermind33 kullanıcısına yanıt
    Turkcealtyazi.org sitesinde olur da ne zaman olur bilemem

• Hay böyle işin. Geçen yaz sızan senaryo ufak tefek farklılıklar dışında gerçek çıktı ona yanıyorum. Senaryo o kadar kötüydü ki kesin fan yapımı demiştim ama harbiden senaristler o kadar kötüymüş. Ulan ya ilk bölümü okuduktan sonra kesin fan ypaımı diye devamını da okumuştum ne anladım bu işten bütün sezon zevkim kaçtı.
    Daha çekimler başlamadan sızmıştı senaryo madem sızdı değiştirin bari olay örgüsünü. Senaryo gerçek çıktığına mı yanayım okuduğuma mı yanayım senaryonun kötülüğüne mi yanayım.

Siz siz olun sızdığı söylenen herşeyden uzak durun.
  • Sızıntı falan değil bu içerden biri para karşılığı yapıyor bu işi. Başka bi ihtimal olamaz, bi dizinin her sezonda aynı şeyi yaşaması imkansız ya.

• En güzeli yarına kadar bekleyip izlemek. Kalitesi de düşüktür sızıntının. O değilde geçen sezon da sızmıştı bölümler. Yine sızmaya devam ediyor. Şaka gibi
  • Dili arapça olan bir web sayfasında izledim. türkçe alt yazı olmadığı için sardıra sardıra izleyerek bitirdim. spoiler

çok vasat bir bölümdü. sürekli konuşmayla diziyi bitirdiler. tek aksiyon dizinin bitimindeydi. akgezenler sınıra dayanmış geliyorlardı, orada dizi bitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iquique -- 21 Nisan 2019; 22:17:7 >
  • Beyler 2. bölüm torrente düşmüş. Kalite düşük ama ben izleyeceğim. İyi kalite bekleyince ertesi gün zırtolar iş yerinde bilerek spoiler veriyor. İzlemenin anlamı kalmıyor o zaman kalite ne kadar iyi olsa bile. Alt yazı bekliyorum 1 2 saate gelir herhalde.
  • 
Sayfa: önceki 29993000300130023003
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.