Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (2990. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
66.592
Cevap
451
Favori
2.447.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29882989299029912992
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• strange01 kullanıcısına yanıt
    öyle bir şey beklediğim halde irkildim
    direk gözlerini görememe rağmen
  • quote:

Orijinalden alıntı: strange01

Çocuğun bağırdığı sahnede korkan tek ben miyim ? :D
    Hayır dostum tek değilsin,
    Olabilecek tek fark ben küfrederek bağırdım.
    Bir de aşağıdaki gibi kibar bağıranlar var
    https://www.youtube.com/watch?v=j3oYWOE4hk8
    Game of Thrones (2011 - 2019)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scorpman -- 16 Nisan 2019; 9:46:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Öner

Arkadaslar dizi yayinlandiktan 2-3 saat sonra torrente dusuyor, indirip izleyin.
    2.81 gb boyutundaki 1080p yi indirip izledim akşam.
    Online sitelerle uğraşmayın bence.
    Aynen, görüntü kalitesi de iyi oluyor hem. Altyazı da hemen çıkıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doritoch kullanıcısına yanıt
    Diziyle kitabı kıyaslamayın artık. Dizinin sonu farklı olacak.

• Yorumların yarısı link isteyen arkadaşlarla dolu yahu hiç mi torrent kullanarak dizi indirmediniz
    sürüsüne bereket torrent sitesi var araştırın oradan indirin.

İlk bölüme gelicek olursak
    Tüylerimi diken diken eden bir bölüm olmadı gerçekten aceleye getirilmiş kısıtlı sürede çok iş yapılmaya çalışılmış ama istenen sanki yakalanamamış gibi bir hava mevcut bütün karakterleri işlemeye çalışmışlar ama süre yetmemiş.
    Birde uzun ara verilmesi sebebiyle diziden bile kopmuşum onu farkettim.Spoiler yemiyeceğimi bilsem en baştan başlayıp bu sezonda final yapana kadar hepsini bir seferde izlesem harika olur ama böyle bir şey maalesef mümkün değil izlemediğin her gün spoiler yemek içten bile değil

• 3-4 ay önce üşenmeyip diziye en baştan başladım ve bitirdim. Şunu söyleyebilirim ki bir çok şeyi unutmuşum diziye dair. Sezonların ilk 2-3 bölümü bana hep sıkıcı gelirdi ama diziye hakim olarak izlediğim için bana önceden sıkıcı gelen bölümler gayet başarılı gelmeye başladı.

8. sezon 1. bölüm için şunu diyebilirim ki hiç sıkıcı değildi. 2 sene önce izleyip bir daha izlemeyen birisi beğenmez sadece bu bölümü.
  • forumun gene maşallahı var,
    konuya yazdığım mesaj için bildirim gelmiş "Mesajınız hayli ilgi çekti" diye fakat konu içerisinde mesajımı göremiyorum.
    belli bir saat arası gelen mesajları hiç etmiş forum. benzer olayı dün farklı konularda da gördüm, konulardaki bazı mesajlar gözükmüyor. kime bildiriyoruz bu durumu
  • Dizinin 3.bölümüne 22 dk daha eklenmiş 82 dk olmuş.İgn updated olarak yazdığı içim yazayım dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoreGame -- 16 Nisan 2019; 10:41:20 >
  • Torrentte Max 3gb buldum ben daha kaliteli görüntü ne zaman düşer?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ksenofanex

Diziyle kitabı kıyaslamayın artık. Dizinin sonu farklı olacak.
    Ben kitabı hiç okumadım dolayısı ile hiç kıyas yapmadım insanlar değişik bilgiler veriyor kafa karışıklığı oluyordu, spoil ve senaryo konusunda bu sezon rahat oluruz diye ümidimi ifade etmek istemiştim.
  • Vallahi çok özlemişim 2 seneden sonra.Bölüm iyi de olsa kötüde olsa hiç fark etmez.Bundan sonra çok daha iyi bölümler gelir diye düşünüyorum.Ön gösterim bölümü gibi düşünmek lazım bu bölümü.

• Bu oyuncular ne kadar itici olmaya başladı. Dizi popüler olunca saçma sapan oynamaya başladılar. Dany ile Arya'yı oynayan kızlarda bu bariz belli.

• Erwin kullanıcısına yanıt
    yapmış olabilir.
    küçüklükten beri dikizleme hevesi var onda.
    Jaime ile Cersi'yi izlerken sakat kaldı.
    Sansa'yı izlemiş, "düğün gecesi çok güzeldin" dedi.
    bunları da izlemiş olabilir...
    iyice gıcık olmaya başladım ben bin Bran'a
  • 3.5 GB’lik MEMENTO 1080p neyine yetmiyor? Blu-ray’den farksız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Emperor Karl Franz

Mağaradakiler son ormanın çocukları mıydı ki ? Öyle olduğuna dair birşey hatırlamıyorum ben.

Alıntıları Göster
    Son olmasi lazim.zaten bir avuc kisi kalmislardi

• quote:

Orijinalden alıntı: Ksenofanex

3.5 GB’lik MEMENTO 1080p neyine yetmiyor? Blu-ray’den farksız.
    Yil olmus 2019, Game of Thrones gibi bir dizi hala 1080p yayinlaniyor. Onun da en kalitelisi 6mbps. Tamam yine 1080p ekranda gideri var ama ona rağmen karanlik sahnelerde cortluyor. Kocaman 4k tv de izleyenleri saymiyorum bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 16 Nisan 2019; 12:42:8 >
  • Beyler eski sezonlar için bir yerlerde link bulabilir miyiz.
  • Şu son bölümü seven insan da gram zevk yoktur.
    Yine mükemmel falan yazıyorlar bir de.
    Saolsunlar senaristler içine etti dizinin. Bu kadar kötü gideceğini hiç ummazdım.

• abi burada neden hiç teori konuşulmuyor, yıl olmuş 2019 gelmişiz dizinin 8. sezonuna halen nereden izleyeceğiz muhabbeti dönüyor. elin gavurları neler konuşuyor neler.

gene az önce okuduğum ve acayip mantıklı bulduğum bir teoriyi paylaşıyorum.

Night King = Bran evet daha önce benzer teorileri okuyanınız olmuştur. bu sezonun ilk bölümünde Jon ve Bran buluştuğunda Jon; "koca adam olmuşsun" diyor Bran'e ve Bran "neredeyse" diyor.

Jon'un yüzü değişiyor ve şaşırıyor. Bölümün devamın da Bran, Sam'e malum olayı söylemenin zamanı geldiğini söylüyor. Peki ama neden şimdi? Winterfall hali hazırda önemli bir müttefiki kazanmışken Bran (Night King) neden şimdi bunun açıklanması gerektiğini düşüyor. İttifakları karmaşaya sürüklemek olduğu söylenmiş...

Night King'in asıl amacının tekrar insan olmak olduğu söyleniyor. Night King'in Bran olduğunu düşürsek ve bölümün başında Jon; "koca adam olmuşsun" deyince Night King (Bran) "neredeyse" cevabını verince bu teori güçleniyor.

Night King ile Bran kesinlikle bağlantılı bence de. Dizide benzer güçlere sahip iki karakter Night King ve Bran. (ikisi de warg yapabiliyor.)

Buda bonus olsun, benzer kıyafetleri olduğu da söylenmiş bazı yerlerde.

• 
Sayfa: önceki 29882989299029912992
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.