Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66.592
Cevap
451
Favori
2.447.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • spoiler korkusundan game of thronesla ilgili araştırma yapamıyorum
  • bu dizi bir harika yeni bölüm gelsede izlesem demekten kendimi bir türlü alamıyorum
  • Lannister ve Baratheon haneleri ile ilgili enteresan spoylır efenim;

Game of Thrones (2011 - 2019)

Lannister ailesinin en yaşlısı olan Tywin Lannister'ın bu sahnede yaptığı aslında senaristlerin bze verdiği sübliminal bir mesajmıydı?

Nedeniyse bilindiği üzere Geyik Baratheon hanesinin simgesi burada bir geyik Tywin tarafından yüzülüyor bölümün ilerleyen sahnelerinde ise Kral Robert av sırasında bir domuz tarafından?! yaralanarak öldürülüyor.

Hatırlarsınızki Robert'ın av sahnesinde göründüğü son karede hizmetkârı olan Lancel Lannister'ın elinden şarap içiyordu. Peki bu sadece bir şarapmıydı?

• bu başlık diziyle ilgili gelip burda çok büyük bir halt işlemiş gibi kitaptan spoiler veren arkadaşlara çok şey demek istiyorum ama neyse allah aşkına buraya kitapla ilgili birşey yazmayın yeter ya

• Dün başladım 6 bölümü izledim hemen. Süper bir dizi.

Konu tv-diziler bölümünde ama kitap mesajları almış başını gidiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metalurjist -- 10 Haziran 2011; 14:36:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metalurjist

Dün başladım 6 bölümü izledim hemen. Süper bir dizi.

Konu tv-diziler bölümünde ama kitap mesajları almış başını gidiyor.

İlk bölümde sıkıldım bu tarz dizileri sevmeme rağmen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: treko

bu başlık diziyle ilgili gelip burda çok büyük bir halt işlemiş gibi kitaptan spoiler veren arkadaşlara çok şey demek istiyorum ama neyse allah aşkına buraya kitapla ilgili birşey yazmayın yeter ya

Katılıyorum. Kitabını okuyanlar gidip kitaplarla ilgili kategorilere yazsınlar.

• Hayvanlı spoiler olabiliritesi yüksek 2. yazım;

Olacaklar aslında ilk bölümden bellimiydi? bunları senaristler dizi içinde alttan alttan söylemişlermiydi?

Gece Tywin Lannister'ın geyik sahnesinde olanlar ve olacakları tahminen söylemiştim. Bugün 'Monthius'un sözü kafama takıldı 1. bölümdeki kurt ve geyiğin birbirlerini öldürmesi olayı gerçekten ileride olacakları çok güzel özetlemiş aslında.

Baratheon[Geyik] ve Stark[Kurt] bir savaşa girmiş ikisininde ölümü ile sonuçlanmış[Ned Stark lan yoksa odamı!], geriye 5 adet kurt yavrusu ve bir tane ne idüğü belirsiz beyaz kürklü kırmızı gözlü[Kırmızı göz? Ejder gibimi Targaryen gibimi abooww!] her hali ile diğer kurtlardan olmadığını belli eden bir kurt yavrusu bıraktı.

''-Ee sonuç peki? '' derseniz 1. sezonun sonu derim

• Spoiler içinde de olsa kitaptan mesaj yazmayın kardeşim buraya.Gidin kitap kısmına açın konunuzu ne yazacaksanız yazın
  • bu dizide bayağı karakter değişimi olacak gibi,bol bol ana karakter ölümü izleyebiliriz(eddard stark mesela(bence)).kendinizi hazırlayın.
  • dans hocasının akibetini merak ediyorum ölmemiştir umarım
  • Öldü bence
  • sanmıyorum ölmemeli daha onu starkların yanında çarpışırken görmek isteriz
  • 8 bölümü de bitirdim. Dizinini gidişatı süper. Savaş nasıl olacak bakalım.

9. bölümün trailer ını izledim az önce.

Khaleese ölüyor sanırım (yanlış yazmış olabilirm o kadar kişi var ki isimleri aklımda tutamadım henüz.).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metalurjist -- 10 Haziran 2011; 17:55:15 >
  • Valla bence öldüğü kesin, ölmediyse görürüz zaten

• Dans hocası gibi dizide/filmde sevmeye başladığım ama çat diye ölen karakterlere çok üzülüyorum onlar gibi orduda vs işe yarayacak adamlar hep erken ölür zaten.Bknz: Boromir pek uyuşmuyor ama demek istediğimi anlatabildim sanırım.

• Arya veletin tekini öldürdü ama ha, o da ayrı olay.
  • 9. bölüm fragmanı Türkçe altyazılı;

Kitaptaki karakter görüntüleri ile dizideki görüntülerini karşılaştırdım bir örneği aşağıda, ilginizi çekerse devamı : Kitaptan Diziye albümünde bulabilirsiniz. Diğer karakterleride en kısa sürede ekleyeceğim sayfayı takip edebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ashandle -- 10 Haziran 2011; 19:49:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mike Oldfield

bu dizide bayağı karakter değişimi olacak gibi,bol bol ana karakter ölümü izleyebiliriz(eddard stark mesela(bence)).kendinizi hazırlayın.

Umarım Spoiler Yemeyiz!
  • Game of Thrones (2011 - 2019)

bu robert {mark addy} bu adamın ne işi vardı dizide anlamıyorum adam resmileri bile bozmuş
    daenerys {emilia clarke}her yerde güzel ya
    ama jaime {nikolaj coster} yı ne kadar sevmesemde adam harbi şekil hakkını yememek lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi treko -- 10 Haziran 2011; 21:46:04 >

• 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.