Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (2986. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
66.592
Cevap
451
Favori
2.447.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29842985298629872988
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tüm zamanların reyting rekorunu bu dizi kırar, başka potansiyelli dizi göremiyorum önümüzdeki 10 sene.

Umarım finali iyi bağlarlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Glorfindel1907

Duyguyu bana hissettirebilen sanırım tek kişi Sam oldu diğerleri aklıma gelmiyor çok yapmacık olmuşlar ama Sam malum olayların haberini aldığında baya döktürmüş bence.
    Katılıyorum, sam ın kekelemesi bile çok iyi aktarıyor, Jon snowun soğuk bakışı malesef pek olmadı. Oyunculukla alakalı işte..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Targaryen96

Mantık hatası illaki olur her dizide ama mantık hatasından geçilmediğini sanmıyorum.nerede vardı biraz örnek verebilir misin? Ve son kitaplar daha çıkmadı ki senaristlerin martinin hikayesini takip etmediğini nerden biliyorsun? Ki muhtemelen kitaplar da birkaç farklılıkla yine bu çizgide ilerleyecektir.

Alıntıları Göster

Martin'in hikayesini takip etmediğini biliyorum çünkü açıklama yaptılar 5. sezondan sonra senaryolar ayrılıyor diye.

• Hala Stannis i bir umut bekleyen tek ben miyim? Hiç mi ihtimal yok? Finalde de Jon ve Daenerys in savaşmasını çok isterim. Şu sümüklü Mormount da çok canımı sıktı artık, tez vakitte kellesi alınsa iyi olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bölümde aksiyon macera vs. yoktu ama aktı gitti sahneler, kuzey kurtlar sofrasına dönüştü, Cercei hariç bütün karakterler Winterfel'de, en son sahne çok iyiydi (sisterf*cker)

• Bilmiyorum fark ettiniz mi Bran'in Sam'e eski bi tanıdığı bekliyorum dediği

bölümün sonunda karşılaştığı Jaime Lannister
  • 5 hafta sonra lotr dizisini beklemeye başlıycaz
  • equasezy1 kullanıcısına yanıt
    İzlerken farketmemiştim.Seviyorum şöyle ayrıntıları ya.

• Game of Thrones (2011 - 2019)

Ah bee

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shkoksal -- 15 Nisan 2019; 22:43:55 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nereden izliyorsunuz?
  • Khalesi Jon'un gerçek kimliğini ne zaman öğrenecek?

• tamam teşekkürler, ilk sezonu korsan izleyip alacaktım o da yok.
  • ghost nerede ghost!
  • Bölüm eksik kaldı resmen madem bu kadar oldu bittiye getirdiniz herşeyi
    Khaalesi Jon'un gerçek kimliğini öğrenmeliydi, Bran ve Jamie konuşmalı hatta Jamie olanların haberini vermeliydi aynı şekilde Jon'un gerçek kimliğini kuzeyliler'de öğrenmeliydi birde duvar tarafından gelenler var unutmamak lazım
    Şimdi bütün bunlar önümüzdeki bölümün en azından yarısını oluşturacaktır umarım yanılırım tabi ama böyle gözüküyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: name jeff

Arkadaşlar bir yerden indirdim ama İngilizce altyazili çıktı tr altyazili indirebilecegim neresi var
    altyazı için bsplayer kullanıyorum, otomatık ındırıyor. ya da sag tık, altyazılar, çevrimiçi kontrol et, tümü den bul
  • Antares kullanıcısına yanıt
    Bölümü izlerken ben de bunu dedim durdum.

• Beyler acil link alabilir miyim? Yurtdışında yaşadığımdan digiturk e de girmiyor. Yardım lütfen :(

• Arkadaşlar telefondan online veya indirebileceğim 720 veya 1080 p türkçe altyazılı link var mıdır? Burdan yasaksa özel mesaj atarsanız çok sevinirim

• Arkadaşlar nereden izleyeceğiz Ülker link yok...

• Ne linki zorrentten indirin işte

• 
Sayfa: önceki 29842985298629872988
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.