Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (2984. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66.592
Cevap
451
Favori
2.447.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29822983298429852986
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Heyea

2 sene bekledik la bunun için 2 sene. Okuldan geldim açtım pcyi buldum hemen diziyi intro girince evin içinde "ALLAAAAAAH" diye bağırdım. O kadar heyecanlanmışım yani, o kadar özlemişim. Ve ilk bölümü de güzel buldum açıkçası beğendim yani. Bazı yerlere çok güldüm.

Sansa'nın hem ejderhalar ne yer? sorusu üzerine Daenerys'in "ne isterlerse" demesi çok komik geldi bana mesela.
    Aynı durumdayız hocam benim için önemli olan son sahnelerdi düşündüğüm gibi de oldu.

• arkadaşlar bendeki bölüm 55 dakika. sansürlü olan mıdır bu? bilen varsa daha aramayıp izleyeceğim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihburak95

Derin geçmiş bölümlerden bir soru icerir. Bilen alintilasin lutfen

geçen sezon cersei devasa bir crossbow yaptırmıştı ejderhaları öldürmek için. Sizce ne olacak onun hakimiyeti? Ben ejderhalar dan birini yaralayacagini düşünüyorum, sonra da Jamie ya da broom oraya dalacak oradaki askerleri kesip ok olarak da dragonglassdan bir şey takip zombi ejderhayı kesecek onla. Bu süreçte yerdeki ejderha undeadler tarafından öldürülecek vs. Bir de cersei nasıl saldırabilir? Krndj askerli + iron fleet be kadar etkili olacak? Bir de denizden saldırdılar ne tarafa içecekler?
    Kardeş sen dizi izlemeyi bırak kitap oku.

• Rica etsem link alabilirmiyim
  • İlk bölüümün en güzel sahnesi sonuydu sanırım o bakışlar kaç sene önceye götürdü herkesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bremen Bv-244

Ejderha sahnesi tam bir cringedi cgi olarakta kötüydü senaryo olarakta. Deanerys noldu bir anda aşık oldu da ****rini kullandırıyor daha yeni tanıştığı birine yillarca ejderhalara kimler binecek dedik epik bir olay olarak bekledik ama fiss çıktı çoğu olay o kadar yapmacık aktariliyor ki hiçbir duygu alamiyoruz. Arya ile jon bulusmasinda sen seyirciyi aglatamiyorsan bırak git abi ya...

Alıntıları Göster
    arya sahnesine en azından starkların müzigini koyabilirlerdi arkaya böyle çok kuru kuru oldu

• Ejderhalar kış sevmediği için az besleniyor sanan daeneyrs, ahh ahh, Jon ile daeneyrs öpüşürken bakan ejderhalar, ensest ilişki yaşadığı için güçleri düşüyor, bu yüzden iştahları olmayabilir, buda ejderha niçin böyle baktığını açıklıyor,,

• quote:

Orijinalden alıntı: atiuser

Ben de tam tersi düşünüyorum, 3-4 bölümlük materyal tek bölüme sıkıştırılmış gibiydi.

-Jon&Dany olayının resmi olarak başlaması.
    -Jon'un ejderha sürmesi.
    -Sam'in Jon'a biolojik ailesini açıklaması ve bunun politik etkisi.
    -Theon'un görevi.
    -Euron'un hemen gelmesi ve anında işi pişirmesi.
    -WW'ların Last Hearth'a bu kadar çabuk girip yıkması.
    -Duvar yıkıldı diye Lordların çağrılması ve aynı bölüm içinde cevaplar gelmesi.

Uzar gider bu liste, aşırı time jumplar vardı, oldu bittiye getirilmiş gibi, ve birden giriş-->sonuç döngüsü, sanki 2-3 bölüm materyali çıkardı ve sindire sindire verebilirlerdi bu olayları.

Alıntıları Göster

Jon ve Dany yattıklarında başlamıştı aslında.

Jon ejderha sürdü ama bana boş geldi o sahneler Dany oha nasıl sürdün nasıl da benimsedi seni bile dese daha anlamlı olurdu

Öğrenme sahnesini de sevmedim Bran gerçeği gösterse daha etkili olurdu

Theon ve diğerlerinin buluşma, kavuşma sahneleri zaten bölümde sevdiğim yerlerden.

Cersei de istiyorsan git parasıyla tut dedi 2dk sonra saldı kendini bu mu Cersei Lannister

White Walker görmedik bile sadece izlerini gördük en azından bu yönden doldurabilirlerdi.

Ölüm kapıda Lordlar hâlâ biz ona değil sana inandık Jon muhabbeti yapıyor. Boş bölüm onların sahneleriyle daha boş oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Antares

Bran'ın geleceği görebildiğini biliyoruz. Neden bu çocuğu çevirip olm gelecekte ne olacak anlat diye sormuyorlar? Bran konusuna kimse bakmıyor yanında her boku bilen biri var ama umurlarında değil.
    Geleceği göremiyor. Geçmişi ve şimdiyi görüyor.
    Ama geçmişte nasıl baş edilmiş, azor ahai ne yapmış vs onu millete anlatması gerekir.
  • seglopsi kullanıcısına yanıt
    başlangıçta 2dakikalık özet varsa büyük ihtimal sansürsüz olandır.
  • İnşallah kalan 5 tanecik bölüm de bu bölüm kadar duygusuz olmaz.
  • Bu bölümden şunu çıkardım. Her şeyi çok hızlı işleyecekler her şey oldu bittiye gelecek. Bir kısmı işlenmez bile. Hayırlı olsun final bölümünü izlediğimizde herkes buraya sövmeye gelecek.
  • Bu bölüm olan kavuşmalar öğrenilen gerçekler için 7 sezon uğraştılar. Hiç o tadı alamadım. Yine de çok özlemişim uzun zaman oldu.

Bu sezon tahminim en kritik karakter Jamie olacak.

• Game of Thrones (2011 - 2019)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dayanamadım, mobil veriden indirdim izledim.

Dizinin formatının değişip Jumpscare çıkmasını beklemiyordum

• 8. sezon için tahminimi şuraya bırakayım.

-Akgezenlere karşı çok büyük kayıplar verilecek, savaş kaybedilirken beklenmeyen bir gelişme olup nightking öldürülecek ve diğer akgezenlerde ölecek.
    -Savaş sırasında john snow ejderhalardan birini zor bir durumda iken kurtaracak. O ejderhada john snowa kendini yakın hissedecek.
    -John Snow başta taht ile ilgilenmeyecek. Daneyers acımasız bir yapıya sahip ve starklardan birini ve başka insanlarıda saçma sebeplerden öldürecek.
    -John Snow'un sabrı taşacak ve krallık için Daneyers ile savaşacak. Ejderhalardan biride John Snow'un tarafını tutacak. Ve yeni kral John Snow olacak.
  • Çoğu kişi oldu bittiye getirildi diye düşünüyor ama ben diğerki bölümlerde aksiyonu,macerası ve savaşları bol bölümler beklediğim için normal buluyorum, büyük ihtimal son 4-5 bölümün her biri film tadında ve efsane geçecek sadece 1 bölüm efsane olacak diye düşünmüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

HAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHA

• Güzel bir bölümdü fakat yukarıda arkadaşlarında dediği gibi bazı önemli sahneler daha etkileyici olabilirdi. Son sahne resmen 10 sene öncesine götürdü herkesi umarım diğer bölümlerde ivme kazanırlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DE82338AF -- 15 Nisan 2019; 20:40:45 >
  • Klasik Game of Thrones formatı; genelde sezonların ilk bölümleri yavan geçer ama aradan bir kaç bölüm geçtikten sonra gerçek tadı alırsınız. Ben ilerleyen bölümlerin daha da zevkli geçeceğini düşünüyorum. Hayal kırıklığı uğrayanlara sabredin derim.
  • 
Sayfa: önceki 29822983298429852986
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.