Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (2983. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
66.592
Cevap
451
Favori
2.447.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29812982298329842985
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Buda bitsinde yüzüklerin efendisine başlasak.
  • Diziden mi bahsediyorsun hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Jon ve Dany'nin öpüşme sahnesinde şu ejderhanın bakışına koptum.

Game of Thrones (2011 - 2019)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KortX -- 15 Nisan 2019; 18:23:29 >

• Bu sezon jamie hakettiği saygıyı bran sayesinde kazanacaktır diye düşünüyorum.Fragmanda bile adam muhteşem görünüyordu.bu sezon jamie nin sezonu olacaktır.
  • Çalıştığım okulda bugün zillerimizde Game of Thrones introsu çaldı her tenefüste.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KortX

Jon ve Dany'nin öpüşme sahnesinde şu ejderhanın bakışına koptum.

Şerefsiz bir sırıtması var sanki

• Intro dan bir yer yakalamışlar. Teorisi olan var mı?

1 büyük ejder 3 küçük ejder var görüldüğü gibi. İlginç.

EDIT: resmi göremeyenler için link; https://store.donanimhaber.com/58/b0/35/58b0354f44864ddb6d0f5b252e639ab5.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaara34 -- 15 Nisan 2019; 18:39:57 >

• Gözlerim hep maviydi. Bol bol kezban izledik gene. Cersei son bölümde bunu ejderhaya yedirse ne güzel fantastik bir son olur. Dizide sevecek karakter kıtlığı var ana karakter olarak Cersei ve Jaime haricinde yan karakterler daha ağır basıyor. Tormund, tazı, bronn, jorah ve yara. Theon'a bile sempati duymaya başladım. Lyanna reis gene okkalı bir racon kesti. 50 kiloysa 49'u ... Son sahne güzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 15 Nisan 2019; 18:42:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: KortX

Yok arkadaş bir de bitsin öyle izleyeyim de diyemiyorsun. Sonra sağdan soldan spoiler yiyip duruyoruz.
    Netflix tarzında olsa tüm bölümler aynı gün yayınlansa tadından yenmezdi valla

• Gaara34 kullanıcısına yanıt
    Şimdi gördüm.
    Jon Snow'u simgeleyen birşey olabilir. Sonuçta adam Targeryan.
  • zeqqqqq kullanıcısına yanıt
    6 bölüm için 2 aya yakın süre geçecek şimdi. İzlemesen de olmuyor. İzleyeceğiz artık yapacak birşey yok.
  • Şıu bölüme laf atan hiçbirşeyi beğenmeyen ergen tayfası gene doluşmuş konuya.
  • İzlesemmi izlemesemmi karar veremedim.

Izlersem haftaya kadar bekleme eziyet..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 15 Nisan 2019; 18:54:26 >
  • Beklediğimize kesinlikle değmeyen bir bölümdü, 1-2 güzel sahne harici geri kalan her şeyi oldu bittiye getirmişler. Keşke 6 yerine 12 bölüm olsaydı bütün olayları doğru düzgün izleseydik.

yıllardır beklenen karşılaşmalar yaşanıyor ama seyirciye aktarılan duygu 0. Jon snow piç olmadığını öğreniyor, anası babası belli oluyor ama seyirciye aktarılan duygu yine 0.

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihburak95

Derin geçmiş bölümlerden bir soru icerir. Bilen alintilasin lutfen

geçen sezon cersei devasa bir crossbow yaptırmıştı ejderhaları öldürmek için. Sizce ne olacak onun hakimiyeti? Ben ejderhalar dan birini yaralayacagini düşünüyorum, sonra da Jamie ya da broom oraya dalacak oradaki askerleri kesip ok olarak da dragonglassdan bir şey takip zombi ejderhayı kesecek onla. Bu süreçte yerdeki ejderha undeadler tarafından öldürülecek vs. Bir de cersei nasıl saldırabilir? Krndj askerli + iron fleet be kadar etkili olacak? Bir de denizden saldırdılar ne tarafa içecekler?
    Şunu şey edebilecek var mı yorumlayarak filan :o

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 2 sene bekledik la bunun için 2 sene. Okuldan geldim açtım pcyi buldum hemen diziyi intro girince evin içinde "ALLAAAAAAH" diye bağırdım. O kadar heyecanlanmışım yani, o kadar özlemişim. Ve ilk bölümü de güzel buldum açıkçası beğendim yani. Bazı yerlere çok güldüm.

Sansa'nın hem ejderhalar ne yer? sorusu üzerine Daenerys'in "ne isterlerse" demesi çok komik geldi bana mesela.

• digitürkplay'de ilk bölümlerden itibaren mi var? şimdi alsam 1 ayda anca biter lisansı ne zaman bitiyor acaba, kullanan varsa bir bakabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C8C79990A

digitürkplay'de ilk bölümlerden itibaren mi var? şimdi alsam 1 ayda anca biter lisansı ne zaman bitiyor acaba, kullanan varsa bir bakabilir mi?
    1 saat önce üyelik aldım. Evet 1x1 den itibaren tüm sezonlar ve tüm bölümler var. 8x1 de var tr altyazı.

Edit: Şimdi yeniden kontrol ettim. 1. sezonun bölümleri yok. 1. sezon hariç hepsi var. 8x1 hariç hepsinde tr altyazı ve dublaj seçeneği mevcut. 8x1 sadece altyazı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YshtolaRhul7017 -- 15 Nisan 2019; 19:20:38 >
  • Sakin başladı. Bitince mal edecek hepinizi yine.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kefelon

S8E1: Şahsen çok düz bulduğum bir bölüm oldu. Kesinlikle beğenmedim. Hatanın yüzde 70'i bu kadar basit senaryo yazan senaristlerde geri kalan yüzde 30'u ise
    Jon'un ejderhayla uçtuğu sahnede parmağı olan herkeste. Hem CGI çok kötüydü hem de bağlandığı nokta saçmaydı. Danny "Ejderhalar az yiyor." muhabbeti açıyor. Konuyu bir anda orada kesip ejderhalarla gezmeye gidiyorlar. Buyurun benzer işler:

Şimdi bölümü beğenen arkadaşlar sanıyor ki biz savaş, aksiyon falan bekliyoruz hemen. Yok arkadaşım öyle bir şey. Bölümdeki karşılaşmalar benim en çok beklediğim anlardı. Jon-Arya, Tyrion-Sansa, Arya-The Hound(Sandor Clegane), Sam-Jon ve son olarak Jaime-Bran. Sondaki Jaime-Bran karşılaşması iyiydi o bakışma bile yeterli oldu çok şey anlatmak için ama geri kalan karşılaşmalar çok sade yazılmış. Altı bomboştu. Senaryoyu görme fırsatı bulsak şöyle bir şey çıkardı karşımıza galiba: "Jon ve Arya ağacın orada karşılaşsın, Tyrion ve Sansa balkonda buluşsa, sona da Jaime-Bran yapıştırdık mı tamam." Dizinin sıkı takipçisi 2-3 kişiye yazdırsak çok farklı olmazdı bu senaryo. Boşuna para vermişler resmen ilk bölüm için.
    Sanırsam bu karşılaşmalara gerekli önemi vermemiş dizi ekibi. Aslında yeni sezonun en çok beklenilen noktalarından biriydi. Hemen ilk bölümde herkes karşılaşsın. Jon da kim olduğunu öğrensin de hemen asıl olayların kopacağı savaşa geçelim demişler galiba. O da seyircileri üzen bu bölüme sebep oldu. Yapma GoT, "tarihin en iyi dizisi" iddiasına bu yakışmaz. Kısacası kötü bir bölümdü.
    Ejderha sahnesi tam bir cringedi cgi olarakta kötüydü senaryo olarakta. Deanerys noldu bir anda aşık oldu da ****rini kullandırıyor daha yeni tanıştığı birine yillarca ejderhalara kimler binecek dedik epik bir olay olarak bekledik ama fiss çıktı çoğu olay o kadar yapmacık aktariliyor ki hiçbir duygu alamiyoruz. Arya ile jon bulusmasinda sen seyirciyi aglatamiyorsan bırak git abi ya...

• 
Sayfa: önceki 29812982298329842985
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.