Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (2969. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
66.592
Cevap
451
Favori
2.447.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29672968296929702971
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

yarın sabah kalktığında türkçe altyazılı bir şekilde izlemiş olursun. bir gün beklemezsin yani.

Alıntıları Göster
    Benim için fark etmiyor zaten, haftaya başlarım izlemeye önce unuttuğum sezonların bir tekrarını yaparız. 2 sene beklemişim, tadını çıkarmadan 2 günde bitirmek bence anlamsız.
  • Dizi Amerika ile aynı anda yani 15 Nisan sabah 04.00'da Bein Series Sci-Fi kanalından altyazılı ve sansürlü olarak yayınlanacak. İnternetten bu kanalı izlemek isteyenlerse Digiturk Play Eğlence pakerine aylık 12,90 TL'ye abone olabilir.
    Bu arada ilk bölüm 54 dakika olacak. Çeviren kişi 10.00'a kadar çeviriyi bitirmeyi planlıyor, zaten buradan da altyazı paylaşılır. Sansürsüz ve kaliteli çeviriyle izlemek isteyenler zaten biliyor.
  • Bakın beyler açık söylüyorum yarın burada spoiler resimlerini, spoiler butonuna basmadan edilen yorumlar sonunda kalp kırarım aileye söverim.Herkesin haberi olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

Dizi Amerika ile aynı anda yani 15 Nisan sabah 04.00'da Bein Series Sci-Fi kanalından altyazılı ve sansürlü olarak yayınlanacak. İnternetten bu kanalı izlemek isteyenlerse Digiturk Play Eğlence pakerine aylık 12,90 TL'ye abone olabilir.
    Bu arada ilk bölüm 54 dakika olacak. Çeviren kişi 10.00'a kadar çeviriyi bitirmeyi planlıyor, zaten buradan da altyazı paylaşılır. Sansürsüz ve kaliteli çeviriyle izlemek isteyenler zaten biliyor.
    12,90 liraya abone olmayı düşünüyorum sırf GoT için. Sansür ne oranda var. Savaş sahneleri olsun, küfür olsun ne kadar katı bir sansür uygulanıyor izlenmeyecek oranda mı?
  • quote:

Dizi Amerika ile aynı anda yani 15 Nisan sabah 04.00'da Bein Series Sci-Fi kanalından altyazılı ve sansürlü olarak yayınlanacak. İnternetten bu kanalı izlemek isteyenlerse Digiturk Play Eğlence pakerine aylık 12,90 TL'ye abone olabilir.
    Digiturk Play'de sansür var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Intruder -- 14 Nisan 2019; 17:49:34 >
  • Digitürkte sansür mevcut arkadaşlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fluox

Bakın beyler açık söylüyorum yarın burada spoiler resimlerini, spoiler butonuna basmadan edilen yorumlar sonunda kalp kırarım aileye söverim.Herkesin haberi olsun.
    Adam haklı Bu yüzden ben izledikten sonra geleceğim konuya, Umarım yarında bu şekilde nerden izleyeceğiz filan gibi yorumlar yapılmaz.
  • Şimdi aldım ben de sırf denemek için. Kanalın canlı yayını 480p şaka gibi. Eski bölümler ise 720p, dublaj ve altyazı seçenekleriyle. Kanalı canlı izlerken ne çıkarsa şansına altyazı ve dublaj seçeneği yok. Sansür normal TV nasılsa öyle işte. Kimseye önermiyorum bu haliyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saatler kaldı

• Kanalın canlı yayınının rezil bi görüntü kalitesi var. Ayrıca diziyi kayıttan izlerken sansür olmadığını, kanalı canlı izlerken uygulandığını fark ettim.

Game of Thrones (2011 - 2019)
  • Arkadaşlar belki yeri değil ama izlenilecek bir site buldunuz mu türkçe altyazılı?

• Torrenta kaç gibi düşer altyazı falan gerek yok :)

• quote:

Kanalın canlı yayınının rezil bi görüntü kalitesi var. Ayrıca diziyi kayıttan izlerken sansür olmadığını, kanalı canlı izlerken uygulandığını fark ettim.

Canli yayindan ziyade direk video olarak geliyor sanirim bolum o yuzden yuksek kalite gelebilir , siz simdi canli yayin bakiyorsaniz o yuzden dusuk kalite olmasi normal diye dusunuyorum sanki gotun 4 te yayinlanacak olan vidrosu canli yayin mantigi degil sanirsam

• Sonunda Sızıntı Geldi beee EVEEET

SPOİLER
    SPOİLER
    SPOİLER
    SPOİLER
    SPOİLER
    SPOİLER

Final bölümünde tahta ekrem imamoglu geciyor
    SPOİLER
    SPOİLER
    SPOİLER
    SPOİLERSPOİLERSPOİLER
    SPOİLER
    SPOİLER
  • Darkdexterness kullanıcısına yanıt
    Tabii ki canlı yayın olarak gelmeyecek sonuçta Türkçe altyazılı olarak gelecek. Bazı kanallar şu an 720p yayın yapıyor ama bazı kanallar 480p. O an 720p'ye geçer mi göreceğiz.

• son 7 saat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 14 Nisan 2019; 20:51:33 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar en son 2 yıl önce baktım diziye kısa bi özet geçecek var mı ? Unuttum biraz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esoes12 -- 14 Nisan 2019; 21:13:1 >
  • Geliyor bebekim
  • Digiturkün yayınına internetten ulaşamıyorum. Var mıdır aynı sorunu yaşayan?
  • Yarın burası karışacak. Web sürümünde 3014 sayfa olan konu yarın gece 3100 e dayanmış olur muhtemelen
  • 
Sayfa: önceki 29672968296929702971
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.