Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (2956. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
66.592
Cevap
451
Favori
2.447.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29542955295629572958
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaslar uzun sure sonra tum bölümleri tekrardan izleyesim geldi :) 1-2-3-4-5-6-7 sezonların tr dublaj linkini atabilcek olan var mıdır tesekkürler.
  • Orada kastettiğim dizinin kitaptan ayrıldıktan sonraki süreçteki durumlar. Kitap serisi bitseydi yapımcılar senaryo konusunda bu kadar eleştiri almayabilirlerdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalanlanan sızmış senaryoya göre
    Karakterlerin hemen hepsi ölüyor jon, khalesi, jaime, big woman :D , mormont, son kalan kurt, bran, cersei, çüksüz ve dahası.

sağ kalanlar sam, arya, davos khalesinin yanındaki hatun, tyron ve jon ile khalesinin doğacak bebekleri bu bebek ise tahta hazırlanıyor.

night king bile ölüyor onu jon öldürüyor valeriyan kılıcıyla hatta ölülerle olan savaş orda bitiyor ve güneyde altın orduya karşı bir savaş başlıyor.

.khalesi doğum esnasında ölüyor erderha kayasındayken, jon kuzayde öülerle savaşırken onu güvende olsun diye oraya gönderiyor sam ile falan

altın ordu khalesinin olduğu ejderha kayasını basıyor bunun cesedini alıyorlar başkentte sallandırıyorlar.

sam bebek ile saklandığı için bebeği ve kendini kurtarıyor.

jon, khalesi hamile olduğundan ejderhaya kendi biniyor. yani fragmandan anlaşılan sızan senaryo doğru ama umarım değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sanat Günesi -- 9 Mart 2019; 1:8:23 >

• ---SPOİLER---

Final sezonuyla ilgili:

Jaime Lannister Jon'dan daha büyük bir düşüş yaşadı ve bu düşüşten sonra bir yükseliş de yaşayacak, Azor Ahai o olacak gibi gözüküyor. Cercei'yi öldüren kişi de Jaime olacak.

Tyrion'dan bir ihanet göreceğiz.Daenerys, Randyll Tarly'e yaptığı gibi onu da ejderha ateşi ile öldürecek.

Arya'nın kaçtığı sahne büyük ihtimal savaştan önceki gece gördüğü bir kabus ve kabusunda Ned Stark'ın Wight olarak dirildiğini görüp ondan kaçıyor. Gördüğü eğitim ve yaşadığı şeylerden sonra normal bir insandan o şekilde kaçacağını düşünmüyorum.

Bran Daenerys ve Jon'u birlikte görünce gerçeği söylemeyi geciktirecek gibi geliyor.

Samwell babasının diri diri yakıldığını öğrenince ne yapacak merak ediyorum. Jon'a yapılan ittifaka ve Dany'ye tepkisi ne olacak? Kimsenin bundan bahsettiğini duymadım. Atlanmaz diye ümit ediyorum.

7.sezonda Dany çocuğum olmayacak dedi Jon'a. Bunu gözümüze soktuklarına göre Jon'un Dany'den erkek çocuğu da olacak.

Sansa da Dany'i sevmeyecek çok belli oldu. "Winterfell is your your grace" dediğinde de ilk Dany'e bakıyor sonra Jon'a bakacak :D. Varlığını kabul etmiyor gibi bir şey işte.

Winterfell mahzenlerinde sığınan herkes ölecek. Varys ve Sam'in yavuklusu da dahil artık hikayeye bir katkıları olacağını düşünmüyorum.

Jon, Dany ve diğer herkes gerçeği öğrenince ne yapacak merak ediyorum. Umarım ölmeden önce diğer herkesle birlikte öğrenirler ve tepkilerini biz gösterirler. Lütfen olsun şu ve birader.

---SPOİLER---
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Sanat Günesi kullanıcısına yanıt
    El bombası bırakmışsın knk

• Beyler konuya yazarken dikkat edin eğer sızan senaryo filan var ise gerçekten bunu açıktan yazmayın spoiler butonu var, Kendi fikirleriniz gibi açıktan yazıp milletin hevesini kaçırmayın, Dizi yaklaştıkça konu aktifleşmeye başladı özen gösterin biraz, Sonra tepki aldığınızda yok öyle yok böyle yazmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanat Günesi

Yalanlanan sızmış senaryoya göre
    Karakterlerin hemen hepsi ölüyor jon, khalesi, jaime, big woman :D , mormont, son kalan kurt, bran, cersei, çüksüz ve dahası.

sağ kalanlar sam, arya, davos khalesinin yanındaki hatun, tyron ve jon ile khalesinin doğacak bebekleri bu bebek ise tahta hazırlanıyor.

night king bile ölüyor onu jon öldürüyor valeriyan kılıcıyla hatta ölülerle olan savaş orda bitiyor ve güneyde altın orduya karşı bir savaş başlıyor.

.khalesi doğum esnasında ölüyor erderha kayasındayken, jon kuzayde öülerle savaşırken onu güvende olsun diye oraya gönderiyor sam ile falan

altın ordu khalesinin olduğu ejderha kayasını basıyor bunun cesedini alıyorlar başkentte sallandırıyorlar.

sam bebek ile saklandığı için bebeği ve kendini kurtarıyor.

jon, khalesi hamile olduğundan ejderhaya kendi biniyor. yani fragmandan anlaşılan sızan senaryo doğru ama umarım değildir.
    Bu game of thrones değil, Türk draması

• quote:

Orijinalden alıntı: bladeGny

Bu game of thrones değil, Türk draması

Alıntıları Göster
    hocam öyle diyorsun ama bence böyle olacak birebir olmaz belki ama
    khalesinin doğurarak ölmesi banko
  • 2 yıllık uğraşın senaryosunun sızmış olabileceğini düşünmüyorum

• Tabiki bende sızan senaryonun gerçek olsa bile değiştirilmesini falan isterim. Fakat dikkat ettiyseniz normalde son sezon 13 bölüm olarak planlanmış ve iki parçaya bölünmüş. 7. sezon için sızan senaryo birebir gerçekti ve ikinci parçanın sahte olma olasılığı çok düşük zira senaryoyu okuyup fragmanı izlerseniz parçaları birleştirirsek sızan senaryoyu destekler nitelikte bir fragman. ''UMARIM'' tembellik yapmayıp senaryoyu değiştirmişlerdir aksi halde izlemesi yine keyifli olur fakat herşey bilerek izlemek senaryoyu okuyanlar için sıkıntı
  • Okumadim ama o. sizan ssnaryo sizdiran kisi tarafindan yalanlanmisti , hatta senaryonun gerceklik payi nin baya az olduguna dair , yonetmenlerin yazim asamasinin yonetmenlerin roportajina gore senaryo yazimina baslamadik denildigi tarihte sizan bir senaryonun da gercek olmayacagina dair genis bir yazida bulunmakta

https://forum.gameofthronestr.com/t/8-sezon-sizintilarina-ve-dogruluguna-dair-aciklama-spoiler-icerigi-yoktur/9516

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkdexterness -- 10 Mart 2019; 5:2:4 >
  • Sızıntı senaryo gercek cikarsa 1. bolumu izler noktalarim diziyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İngilizce altyazılı izleyeceğim platform var mı?
    Blu TV ya da bein connect.

• 6 bölümden oluşacak Game of Thrones final sezonunda, ilk 2 bölümün süresi açıklandı.

Bölüm 1: 54 dakika
    Bölüm 2: 58 dakika
  • quote:

Orijinalden alıntı: s1ms0n

Bu mesaj silindi.
    Olma ihtimali var tabi ama önce onların orada olduğunu öğrenmesi veya savaşı kıştepesi'nin içine taşıması gerekiyor diye düşünüyorum uzaktan uyandıramaz diye düşünüyorum, O şekilde olursa eğer mantıklı bir şekilde yaparlar umarım kaleyle alakasız çok uzak bir yerden yaparsa saçma görünür bence.

Cane®: Ortalama bir saat güzel olsada sonraki bölümler daha uzun olur umarım 90dk gibi
  • arkadaslar fragmanda sadece ilk 3 bolumden sahne var son uc bolumden sahne yok diye bir seyler duydum dogru mu bilginiz var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: red alert2

arkadaslar fragmanda sadece ilk 3 bolumden sahne var son uc bolumden sahne yok diye bir seyler duydum dogru mu bilginiz var mi?
    Sadece tahminler bu şekilde diye biliyorum.

• .

(
    )

• Glorfindel1907 kullanıcısına yanıt
    anladim hocam,tesekkurler.

• game of thrones'un son sezonu sadece 6.8 saat

böyle düşününce çok az geliyor değil mi :/
  • 
Sayfa: önceki 29542955295629572958
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.