Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
66.592
Cevap
451
Favori
2.447.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir Hafta Nasil Geçicek, Her Bölüm Bir Diğer Bölümden Daha Fazla Merak Uyandırıyor.En İyisi Biraz Ara Verip Arka Arkaya İzlemek
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuruncuSite

Robb'un şu sözü çok iyiydi.

"Lord Tywin'e onun için kış geldiğini söyle. 20.000 kuzeylinin gerçekten altın s*çıyor mu bakmak için güneye gittiği söyle."

diğer 30 binlik orduya dalcak onu yalan haber versin diye saldı bence

• en adrenalin bölümdü, çılgın bir şey

kılıc dans hocasına ne oldu acaba[/u
    ]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unpop -- 7 Haziran 2011; 0:06:59 >
  • Başlasam mı diye düşünüyorum tam karar vermedim. Sizce başlamalı mıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katates Pızartması

Başlasam mı diye düşünüyorum tam karar vermedim. Sizce başlamalı mıyım?

kesinlikle başla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lucifer Roses

quote:

Orijinalden alıntı: Katates Pızartması

Başlasam mı diye düşünüyorum tam karar vermedim. Sizce başlamalı mıyım?

kesinlikle başla

sezon finali ne zamn?
  • Ben bu Sansa kadar gerizekalı birini daha görmedim. Tez zamanda ölür umarım.

Cüce gene reyizliğini ve "Imp" lafının boşa denilmediğini gösterdi.
    Robb Stark bayağı sağlam çıktı. Ezik biri değil.
    Arya
    Drogo gene hayvanlığını sergiledi. Dili koparıp çıkardığı sahne Fatality!!! dedirtti.
    Lannisterlar kendilerine çok güveniyorlar ama Kuzeyliler aynı Vikingler gibi dağıtacak gibime geliyor.
    Parmağını kurdun kopardığı Lord yeni favorim.

En sonunda Gece Bekçileri Ak Yürüyenler gerçeğine kafası bastı.

• Arya'nın öldürdüğü kel kafalının kuşlarından biriydi galiba, bizim ufak kuşlar bile bulamadı dedi ama o çocuk kraliçeye götürücem demişti hangisinin adamıydı acaba
  • Yeni başlayacaklara öneri; geçmiş bölümlerin hepsini birkaç bölümde izleyecekseniz 2 hafta daha bekleyin.
    8. bölüm de gitti. Kaldı 1 hafta. Geçmez

• ARyanın hocası çok büyük ihtimalle öldü, döğüştüğü muhafızbaşı son bölümdeki konseydeydi. Haliyle Starkların 18.000 kişiyle hiçbir şansı yok, ne olacak tahmin bile edemiyorum, en güzel tarafı da bu sanırım. KAbaca tahminimcei, kış geliyor, savaş yarım kalabilir. Lord Snow komutanından affını isteyecek, zaten gönderilecektir bağlılığından sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WinteR -- 7 Haziran 2011; 2:00:24 >
  • Arkadaşlar King's Slayer kimdi?

Eğer son sahnede görevden alınan kral muhafızlarının kumandanıysa eğer, bölümün ortalarında King's Slayer'ın ordusundan daha büyük lafı geçti. O adam ve ordusu, Kuzey'in ordusuna katılabilir.

• Lysa Arryn(Catelyn Stark'în kardeşi) ve oğlu da Joffrey ve annesi kadar itici gelmeye başladı bana.Al birini vur ötekine.
    Snow büyük ihtimal bi çıkış yolunu bulup savaşa katılacak diye düşünüyorum fakat o zaman The Wall'da anlatılacak birşey kalmayabilir.
    Robb'un da ön plana çıkması çok iyi oldu.Karakterini çok sevdim.
    Khal Drogo'nun yaptıklarına diyecek birşey bulamıyorum. The Moon of my Life

Bu arada casusu yakaladıkları sahnede muhafızlar daha "casus yakaladık" demeden Greyjoy haritayı kapattı.

quote:

Orijinalden alıntı: AragorN@MIK

quote:

Robb'un şu sözü çok iyiydi.

"Lord Tywin'e onun için kış geldiğini söyle. 20.000 kuzeylinin gerçekten altın s*çıyor mu bakmak için güneye gittiği söyle."

diğer 30 binlik orduya dalcak onu yalan haber versin diye saldı bence

Çok mantıklı.Öyle birşey yapacak olursa harbiden süper olur.

• Vay anam vay neler dönmüş Serhat ya !

• Robb Jamie Lannister'in ordusuna saldırır.Savaşı yener.Jamie'yi esir alır.Ned ile takas gibi birşey olur bence.

Ekşide biri yazmış bunu okuyun bence.

barriston'un atarlandığı sahnede al bunu da eritirsin demesinin anlamı varmış ben onu bilmiyordum, bir yerde okudum barriston'a olan saygım daha da arttı. hemen c/p liyorum.

o joffreyin oturduğu 7 kingdoms tahtı kılıçlardan yapılma. zamanında o dragonlordların başı adam devirdiği düşmanlarının kılıçlarını eritip kaynatıp yapmış tahtı, ve hatta kılıçlar da hala keskin. o yüzden rahat bi taht değil. amaç da "bir kral düşmanının kılıcını her zaman arkasında hissetmeden rahat bir şekilde oturmamalı".

o yüzden barriston kılıcı atarken "bunu da eritip diğerlerinin yanına koy" dedi, "artık ben de senin düşmanınım" demek bu.

Barriston'da bizimkilere katılır büyük ihtimal.

• 9.bölüm fragmanda robb sancaktarlarıyla karlı bi yerden geçiyo starklar avantajlı bence , tabi tywin in ordusu imp in ordusu ve eyrie ye saldırcak olan jamie. robb ordusunu bölcek gibi veya eyrie yi savunmaya gidecek
  • Pardon spoiler'e.

Barriston'un şansı yok,zaten arkası da yok, sonuçta kralın muhafızları ve kral taht'da. Para ve et ise zaten Lannisterlarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RévivaL

Vay anam vay. Herkes mükemmel diyor. Final yapsın da başlayalım bari

bende senin gibi düşünüyorum .toptatan izleyelim.
  • quote:

Robb Jamie Lannister'in ordusuna saldırır.Savaşı yener.Jamie'yi esir alır.Ned ile takas gibi birşey olur bence.

Ekşide biri yazmış bunu okuyun bence.

barriston'un atarlandığı sahnede al bunu da eritirsin demesinin anlamı varmış ben onu bilmiyordum, bir yerde okudum barriston'a olan saygım daha da arttı. hemen c/p liyorum.

o joffreyin oturduğu 7 kingdoms tahtı kılıçlardan yapılma. zamanında o dragonlordların başı adam devirdiği düşmanlarının kılıçlarını eritip kaynatıp yapmış tahtı, ve hatta kılıçlar da hala keskin. o yüzden rahat bi taht değil. amaç da "bir kral düşmanının kılıcını her zaman arkasında hissetmeden rahat bir şekilde oturmamalı".

o yüzden barriston kılıcı atarken "bunu da eritip diğerlerinin yanına koy" dedi, "artık ben de senin düşmanınım" demek bu.

Barriston'da bizimkilere katılır büyük ihtimal.

paylaştığın için sağol kardeşim gerçekten güzel bilgi derin bir düşünce lazım bunu keşfetmek için.

• - Arya çıkar yine bir delikten. :)
    - Arya'nın hocası finito.
    - Imp ve saz arkadaşları iyi olmadı, kafadan 3000+ ordu savaşa dahil oldu. Ki alayı baltalı; baltalı adamdan korkacaksın! Baltalı ve Kuzeyli ise kaçacaksın!
    - Barristan bizim Boromir'e yardım eder. Adam eski toprak, ona bağlı olan kesim vardır. Sadakat, onur vs. üzerinden sağlam bir birlik oluşturup zindana iner.
    - Robb Stark'ın komutasında 18.000 kişi var. Lannister tarafı ise 'denizde kum, bizde savaşçı' durumunda. Tabi 'bir Kuzeyli Dünya'ya bedel!' sözü boşa değil, dikkat etmek gerek.
    - Khal Drogo yine yardırıyor. Ama Demir Taht'a gidiş süreci uzar; olası bir savaş 2. sezonun sonunda veya 3. sezonda olur.

Sözün özü; winter is coming...

• Kitabı okuyanlardan sağlam bir spoiller bekliyorum.Savaş olucak mı ve olucaksa kim kazanacak ?
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.