Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
66.592
Cevap
451
Favori
2.447.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 7.Bölümde Lord eddard (starkların lodu)
    kral ölmeden stannis baratheona(kralın kardeşi galiba) gel tahta çıkıcaksın gibisinden mektup yazmıştı... Bu konu hakkında hernangi birşey söylenmedi... Neden kendisini hala göremedik lannisterler krallığı ele geçirdi hala kendisi yok...

Kitabı okuyan biri bu konuda beni aydınlatabilirmi? özelden ya da burada spoiler içinde farketmez...

• diziii ilerledikçe güzelleşiyor diğer bölümde savaş görebileceğiz sonunda
  • Her bölüm çok güzel gidiyor. 9. bölüm ve 10. bölüm bence sezonun en iyi bölümleri olacak
  • 9la 10u birlikte verseler süper olur
  • yazın böyle lapa lapa kar yağan dizilere filmlere doyamıyorum gidip mobil klima alasım var
  • quote:

Orijinalden alıntı: code-ShaRK

9la 10u birlikte verseler süper olur

Bende izlemeye karar verdim bu kadar yorumu okuduktan sonra... Bu arada 9.bölüm 12 haziran, 10 bölüm 19 hazirandaymış yayın tarihi...

• Game of Thrones Türkiye takipte kalın efem
  • Off 2.bölüm bitti... o kadar heyecanlı ki 8 bölümü hemen bitirirsem sonra 1 hafta ne b.k yiyeceğimi düşünüyorum
  • Lyra favorim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkan*

quote:

Orijinalden alıntı: 1337

Epsilon yakın tarihte ilk 3 kitabı Türkçe olarak çıkaracakmış.

Çok iyi haber

arka bahçenin çevirileri nasıl, şimdi almalı yoksa epsilonu mu beklemeli ?
  • Kitaplar çevriliyor deniliyor ama hangi yayın evinin çevirisi daha iyi olacak? arka bahçe,sonra epilson dediler.. d&r de satışta olan var oda arka bahçe..

biz hangisini alacağız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :Fatih: -- 9 Haziran 2011; 15:24:17 >
  • Arkabahçe çevirmiyor, çevirdi, garip bir şekilde, kitabı ikiye böldüler falan, çok da satmadı, kötüydü zaten çevirisi.
    Şu anda çeviren epsilon.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JCB

Arkabahçe çevirmiyor, çevirdi, garip bir şekilde, kitabı ikiye böldüler falan, çok da satmadı, kötüydü zaten çevirisi.
    Şu anda çeviren epsilon.

Olaya netlik kazandırayım Arkabahçe yayınları 1 kitabı satamama korkusu ile 2 ye böldüler ve yarısını çevirdiler istenilen satış yapamayıncada bıraktılar diziden sonra artan kitap sevgisi ile geri dönüş yapabilirler piyasada bulunan 2 kitap aslında 1 kitap niteliği taşıyor bilginize
  • seriyi okumuş herhangi biri syrio forel'in bir daha ortaya çıkıp çıkmadığına dair bilgi verebilir mi?
  • peki suan almaya deger mi , epsilon seriyi baştan hazırlıcakmış galiba.Bugün sahafta denk geldim kitablara ona göre almayı düşünüyorum
  • Alma boşuna onu, zaten henüz ilk kitap ki o da ikiye bölünmüş durumda, dediğim gibi çevirisi de vasat.
    Yakın zamanda Epsilon çıkarır diye umuyorum, boşa acele davranmanın manası yok bence.
  • zaten başka bi seriye başlıcam da, baya kelepir satıyodu . Alıp bi kenera atayım dedim .Epsilonu bekliyelim o zaman .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hüznü Şenlendiririm

peki suan almaya deger mi , epsilon seriyi baştan hazırlıcakmış galiba.Bugün sahafta denk geldim kitablara ona göre almayı düşünüyorum

Sezon sonuna kadar bekleyin derim şayet bu süreyi fazlaca aşarsa Epsilon'un kitap çıkarması son çare olarak alınabilir Arkabahçe'den
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.