Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
66.592
Cevap
452
Favori
2.447.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Onder1911

beyler 17 sayfayı okumadım kısaca sorayım bir diziye başlamak istiyorum diğer bölümleri merak ettiren pek sıkmayan heyecanlı bir dizi arıyorum o dizi bu dizimidir:)
    yani tavsiye edermisininz?

Başla hocam ben dün bitirdim çok beğendim.Yeni bölümleri merakla bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ashandle

8. Bölümü izleyenler bunu farketmişlermiydi acaba

eli kaldı öyle

• benim izledigim en iyi dizi diyebilirim tam bana hitap ediyo ortacag farklı ırklar falan super forever KHAL DROGO ayrıca 9.bolum cıksada izlesek ya her hafta sabırsızlıkla bekliyorum

• Game of Thrones (2011 - 2019)
  • ei anladık kitap okuyonuzda bizden ne istiyonuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: JCB

Game of Thrones (2011 - 2019)

10 dakkadır gülüyorum kesintisiz

• quote:

Ciğerini ya da dalağını sökerim daha iyi gider sanki. Tam Türk işi olur

• Game of Thrones evreni Azeroth'a benzemiyormu sizcede :D

Benzerlikler sadece görünüm olarak değil Eastern Kingdoms'un kuzeyinde Eastern Plaguelands civarında Blood Elf'lerin Undead'lerin geçememesini sağlamak için bir kapı yaptırmıştır bu kapının olduğu yerde Game of Thrones evreninde Duvar yer alıyor amacıda White Walkers'ların geçememesini sağlamak :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ashandle -- 8 Haziran 2011; 14:16:30 >
  • quote:

• Benzerlik aranıyorsa adam direk Britanya'dan da çarpmış olabilir.
    Her duvar olan evren aynıdır diye bir mantık mı var

Şekil benzer mi benzer, çok takılacak bir şey değil, herifler uydurmasyon çiziyor zaten, şurası böyle olsun burası böyle
  • kitabı okuyup buraya özellikle gelip spoiler yazan güzel insanlar kitap bölümü diye bir alt forum var orada istediğiniz spoilerı yapabilirsiniz.Aklınız var eliniz tutuyor lütfen orada spoilerlarınızı yapın kitap ile ilgili.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Knisath -- 8 Haziran 2011; 14:21:09 >
  • Game of Thrones (2011 - 2019)

Oyundan çalmışlar Başlarda benzerlik var diyordum.WoW'u uzun süre oynamadıgım içinde karşılaştıramadım tabi şimdi herşey ortada

• quote:

Orijinalden alıntı: Knisath

kitabı okuyup buraya özellikle gelip spoiler yazan güzel insanlar kitap bölümü diye bir alt forum var orada istediğiniz spoilerı yapabilirsiniz.Aklınız var eliniz tutuyor lütfen orada spoilerlarınızı yapın kitap ile ilgili.

harbi ya dizinin 8 bölümünü izledim diye açayım dedim spoilerleri resmen küfrettim.Bu kadar dengesiz insanlar olur mu ya sırf milletin diziden zevk almasını engelliyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ashandle

8. Bölümü izleyenler bunu farketmişlermiydi acaba

hiç dikkat etmemiştim
  • şaka yapılıyo beyler hiç öle değil dizi kitaba göre uyarlandı fakat kitaba sadık kalınmıcak haberiniz olsun o yüzden zeki yönetmenimiz herkesin gönlü rahat olsun diyor.çünkü kitapta yazar kafasına göre baş kahramanları öldürebiliyo kafasına esiyo onu öldürüyo falan filan.her bölümde farklı şeyler olabilir

• bir kezde benim için vur Tyrion !
  • arkadaşlar dizi fantastik dram. Şuana kadar kitapla birebir ilerliyor, özellikle dram olduğunu unutulmamalı ve ama her bölüm artan aksiyon bence aynen böyle devam edecek. HBO dizinin ilk bölümünün ardından 2.sezon anlaşmasını yaptı. İlk sezonu hareketsiz bulanlar adından belli Taht Oyunları ama aksiyon ve savaş severler bence 2.sezon uçacak

• quote:

• Malum yerlerde A Song of Ice and Fire adı altında dizinin esinlendiği kitapların e-bookları mevcut. Türkçeye çevrilene kadar kitapları merak eden ya da benim gibi bi güzel spoiler yiyip haydaa diyenler varsa indirip okumalarını öneririm Dili çok çok ağır gelmedi sandığım kadar. Alengirli kelimeler çıkıyor tabi ama google translate yardıma koşuyor. İlk bölümün sonuna kadar okudum ve dizi gerçekten birebir takıp ediyor kitabı. Sıralaması bile aynı birinci bölümde gösterilen olayların. Tabi daha doyurucu oluyor ek bilgiler de öğreniyorsunuz. Tabi bunun yanında gözler de haşat olmuyor değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cypon -- 8 Haziran 2011; 17:59:15 >

• bende başladım 8 bölümü bitirdim. takipteyim bakalım iyi dizi ama biraz heycan lazım gibi. uzun ve neden bahsettiğini anlamadığımız ikili konuşmalar çok var. buda sıkıyor adamı.
    zaten bu kadar çok karaktere sahip dizileri pek sevmem ama izliyoruz bakalım.
  • 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.