Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66.592
Cevap
451
Favori
2.447.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Furkan*

quote:

Orijinalden alıntı: 1337

Epsilon yakın tarihte ilk 3 kitabı Türkçe olarak çıkaracakmış.

Çok iyi haber

Kesinlikle, bende bunu bekliyorum, kısa zamanda çıkar umarım.
  • 8. Bölümü izleyenler bunu farketmişlermiydi acaba

• Gelecek bölüm yine harika, aksiyonda durma yok.
  • 9. Bölüm Fragman Türkçe altyazılı;

Game of Thrones gelişmeleri Türkçe takip etmek için :www.facebook.com/GoTTurkiye 'yi beğenebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ashandle -- 8 Haziran 2011; 0:29:58 >

• Vay be müthiş bir dizi Spartacus gibi güzel bir final yaparlarsa muhteşem olur. Syrio Forel favori karakterim oldu.Bu dizinin devam etmesini çok isterim öylede olmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ashandle

9. Bölüm Fragman Türkçe altyazılı;

Game of Thrones gelişmeleri Türkçe takip etmek için :www.facebook.com/GoTTurkiye 'yi beğenebilirsiniz

Fragmandan anladığım kadarıyla bidahaki bölümde
    fırında barbar rosto yapıcak kuzeyliler

• Starklar soykırıma uğrayacak. Tek snow kalacak. Lannisterler krallıktaki tüm bölgeleri ele geçirip krallığı fes edip tamamen kendi imparatorluklarını kuracaklar. Khal ölecek, snow ile khalın ejder soylu kadını evlenecek. buraya kadar okuduysanız bunların tamamını şimdi salladım gerçek değiller ortam yumuşasın dedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çomak.88

Syrio ölüyormu yoksa sağ mı kalacak kitabı okuyan birisi söyleyebilirmi

Baristan daha önceden targanyenlerinde başkorumalğını yaptımı ? Bu bölümde Jaime nin kralı arkadan hançerlediğini söyledi onu suçlayarak, birde ilk bölümlerde eddard la konuşurken bir zamanlar karşı karşıya savaşmıştık demişti .

Bu arada Drogo da kalıbının adamıymış harbiden, Jaime ile teke tek karşılaşsalar görürüm ben o en iyi kılıç ustası artisti

Barristan, Targaryen hanedanının son üyesinin (Aerys II) Kralmuhafızı (King's Guard) fakat başkoruma (Lord Commander) değil. Bu Kralmuhafızları 7 kişiden oluşuyor ve kral'ın fedailiğini üstleniyorlar. Teorik olarak geldikleri asil aileler ile bağlarını kopararak tüm sadakatlerini kral'a vermeleri bekleniyor. Jaime Lannister'da kralmuhafızı ama Robert'in isyanı sırasında kral Aerys II'ye ihanet ediyor ve onu öldürüyor. Bu yüzden de Kralkatili (Kingslayer) deniyor kendisine.

Barristan Selmy, Selmy ailesinin dizide görünen tek üyesi. Bu aile Baratheon'lara bağlı önemsiz bir asil ev. Robert Baratheon isyan ettiğinde Barristan Selmy Kralmuhafızı olarak Aerys II'ye sadık kalıyor. Savaşta yenilip esir alınıyor ama Robert "bir insanı sadık olduğu ve iyi savaştığı için cezalandıramazsınız" diyerek canını bağışlıyor ve kendisi kral olduktan sonra Barristan'ı Kralmuhafızlarının komutanı yapıyor.

• Bu sabah çok pis spoiler yedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Juvixted -- 8 Haziran 2011; 10:59:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Juvixted

Bu sabah çok pis spoiler yedim.

Yine iyi dayanmışsın Son birkaç gündür spoiler bombardımanı altında konu.. Zayiatımız çok. Ama yine de gelir kitaptan spoilerları giydirirler.

@fabrice, kardeş kitabı okumuşsun sanırım. Böyle kitapta geçen ancak diziye yansıtılmamış yan bilgiler vermen güzel. Yayınlanan bölümler sınırı içinde böyle bilgiler vermen iyi olur. Olayları daha iyi kavrayabiliriz. Mesela Barriston'ın Joffrey'e kılıcı atmasının arkasında anlamı izleyince fark etmemiştim. Sonradan okudum Bunun gibi yan bilgiler konuyu besleyici olur gelecek bölümlerden spoiler içermemek şartıyla tabi.

• Şu yazılanları spoiler içine alın ya. Spoiler değildir diye bakıyoruz yanlışlıkla. Böyle birike birike 4. sezonun sonunu bile öğrenicez yakında.
  • Game of Thrones (2011 - 2019)

• 8. bölümün en hoşuma giden sahnelerinden biriydi
  • Khal Drogo en baba adam, Jason Momoa'yı da StarGate'ten beri seviyorum zaten, adam yarmanın ilahı resmen bildiğin öküz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JCB -- 8 Haziran 2011; 11:55:02 >
  • Birde bu var tabi :D

• Spoiler yememek için sayfayı o kadar hızlı geçtim ki hiç bir şeye bakamadım.Ben şimdi 8.bölümü izliycem bu sezonun son bölümümü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NuTeRX

Spoiler yememek için sayfayı o kadar hızlı geçtim ki hiç bir şeye bakamadım.Ben şimdi 8.bölümü izliycem bu sezonun son bölümümü?

Bu sezon 10 bölüm yayınlanacak 2 bölüm daha var yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: JCB

Game of Thrones (2011 - 2019)

• beyler 17 sayfayı okumadım kısaca sorayım bir diziye başlamak istiyorum diğer bölümleri merak ettiren pek sıkmayan heyecanlı bir dizi arıyorum o dizi bu dizimidir:)
    yani tavsiye edermisininz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onder1911

beyler 17 sayfayı okumadım kısaca sorayım bir diziye başlamak istiyorum diğer bölümleri merak ettiren pek sıkmayan heyecanlı bir dizi arıyorum o dizi bu dizimidir:)
    yani tavsiye edermisininz?

16. sayfayı okuyabilirsin. Yorumlar çok iyi. Başlayabilirsin. Bu diziyi bitirdiğinde de 24'e başla
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.