Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (973. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
66.592
Cevap
451
Favori
2.447.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 971972973974975
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam dün gece 9.bölüm yarıda kalmıştı ondan izleyeyim dedim.Malum sahneler var diye diyorsanız oruçluyken izlemeyin diye zaten o tarz sahneyi hissettim mi geçiyorum Spartacus'ten bağışıklık yaptı bana sahnenin geleceğini anlayabiliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Cypon

quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

beyler şöyle bir 3d harita yokmu özgür şehirler valyria westorusu içeren kitapdaki harita çok iyi değil

http://www.ign.com/maps/game-of-thrones/world

Bu işini görür. Kaleler, şehirler ve ek bilgiler de mevcut. Tabi dili İngilizce ne yazık ki.

Bu harita değil bariz westeros earth olmuş

bir de yol güzergahı fonksiyonu koysalar, winterfell'den king's landing atla kaç km.? Kral Yolu'ndaki trafik durumu nedir?

Başarılı.

• eddardın eşi ölmemiş diriltmişler
  • quote:

Orijinalden alıntı: canceylan35

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

beyler şöyle bir 3d harita yokmu özgür şehirler valyria westorusu içeren kitapdaki harita çok iyi değil

http://www.ign.com/maps/game-of-thrones/world

Bu işini görür. Kaleler, şehirler ve ek bilgiler de mevcut. Tabi dili İngilizce ne yazık ki.

Bu harita değil bariz westeros earth olmuş

bir de yol güzergahı fonksiyonu koysalar, winterfell'den king's landing atla kaç km.? Kral Yolu'ndaki trafik durumu nedir?

Başarılı.

İkizler'in orada yığılma var diyorlar, diğer köprüyü kullanmak lazım.

• 1 haftada 3 sezon bitirdim, diziye başlamadan önce baya önyargılıydım ama daha başından çok sardı, aslında planım dizi bitene kadar izlemeyip bittikten sonra tüm sezonları bi nefeste bitirmekti ama dayanamadık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baya güldüm bu resime..

Game of Thrones (2011 - 2019)

• Ak Gencler'e cok guldum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cypon kullanıcısına yanıt
    Ah şu yaşlı Frey ! Kızlarını gönderseydi sadece, şu ana kadar yol çalışması biterdi. Adam çocuk yapmaktan ve düğün organizasyonlarından kendi işini yapamıyor.
  • quote:

Baya güldüm bu resime..

Beğendim.

Bunlar da benden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jonny_J -- 16 Temmuz 2013; 21:19:50 >

• Ak Gencler ve 25.000 Lanister espirileri güzeldi
  • Cypon kullanıcısına yanıt
  • Arkadaşım Stark T-Shirt'i almıştı, nereden aldın diye sordum Kadıköy dedi. Neresinden dedim kitaplar falan vardı dedi. Akmar Pasajı mı dedim ? Olabilir dedi. Ama çok emin değildi. Kadıköy Akmar pasajında Lannister T-Shirtleri var mıdır ? Boşuna gitmeyelim.
  • Little Lion kullanıcısına yanıt
    Bence bu tweet'i Bran Hodor'cadan çevirerek atmıştır hocam. Duvarın ötesinde westeroscell çekmez ama, demekki roaming açık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hidan

Arkadaşım Stark T-Shirt'i almıştı, nereden aldın diye sordum Kadıköy dedi. Neresinden dedim kitaplar falan vardı dedi. Akmar Pasajı mı dedim ? Olabilir dedi. Ama çok emin değildi. Kadıköy Akmar pasajında Lannister T-Shirtleri var mıdır ? Boşuna gitmeyelim.

Kadıköyde senin Lannister tişörtlerini galatasaray tişörtü sanmazlar umarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: canceylan35

quote:

Arkadaşım Stark T-Shirt'i almıştı, nereden aldın diye sordum Kadıköy dedi. Neresinden dedim kitaplar falan vardı dedi. Akmar Pasajı mı dedim ? Olabilir dedi. Ama çok emin değildi. Kadıköy Akmar pasajında Lannister T-Shirtleri var mıdır ? Boşuna gitmeyelim.

Kadıköyde senin Lannister tişörtlerini galatasaray tişörtü sanmazlar umarım

Kadıköy'de ben Galatasaray formasıyla'da gezdim bir şey olmadı.

• quote:

Baya güldüm bu resime..

İyiymiş.

• quote:

Akmar Pasajı'nı geçip önünüze çıkan ilk veya 2.sokağa dönünce oralarda bu tür t-shirtler satılmakta.Daha önce Assassins Creed'teki Ezio'lu bir t-shirt almıştım,sağlam çıktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdiqeCaLe

quote:

Akmar Pasajı'nı geçip önünüze çıkan ilk veya 2.sokağa dönünce oralarda bu tür t-shirtler satılmakta.Daha önce Assassins Creed'teki Ezio'lu bir t-shirt almıştım,sağlam çıktı.

En kısa sürede gidip bakarım o zaman. teşekkürler

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AdiqeCaLe

quote:

En kısa sürede gidip bakarım o zaman. teşekkürler

Önemli değil.Rock,metal gruplarının isimleri sembolleri veya dizi,film,oyun karakterlerinin her türlü t-shirtleri vardır.Gitmişken 2-3 tane alabilirsin.

• 
Sayfa: önceki 971972973974975
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.