Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (970. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66.592
Cevap
452
Favori
2.447.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 968969970971972
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cypon

Setten yeni bilgiler

Çekimler sessiz sedasız başladı ve ilk 5 gün geçip gitti bile. Makinggameofthrones yazarlarından biri olan Cat Taylor, ''İlk hafta bitmek üzere. Henüz ölen kimse yok.'' diye bir twit atmış.

Sızan bilgilere göre çekimler şuan Shane Kalesi etrafındaki ormanlık arazide devam ediyormuş. Daha önceleri burada geçmiş bölümlerdeki turnuva bölümleri çekilmiş, ve bölgedeki mağaralarda ise Ejderkayası ile Winterfell'deki mezarlık sahneleri çekilmiş. Şu an ise yerin üstünde ve ormanlık arazi de çekim yapılıyormuş.

Bunun yanında geçen sezondaki Ramsay'in yanındaki hatunlardan biri olan Charlotte Hope, at binme kursu alıyorum diye twit atmış yakın zamanda. Bunun da dördüncü sezonda hatunun geri döneceği gibi bir izlenim bıraktığı söyleniyor. Daş gibiydi dizide bakalım geri dönecek mi

Ayrıca ek olarak

Game of Thrones (2011 - 2019)

• Cypon kullanıcısına yanıt
    eyvallah reyiz.Resimler 10 numara.

Edit:1. Bunların devamı var mı ? 2. böyle başka güzel çizimler var mı GOT ile ilgili.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charlotte McKinney -- 14 Temmuz 2013; 1:00:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Levelsiz

Diziyi soranlar var.Tarz olarak muhteşem yüzyıl diyebiliriz :))

• Yeni sezonda Daenerys Targaryen karakterinin kaşlarını boyamayıda unutmasınlar gördükçe kusuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erwin Rommel

Yeni sezonda Daenerys Targaryen karakterinin kaşlarını boyamayıda unutmasınlar gördükçe kusuyorum.

Cersei'in kaşlar daha fail bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: biohard35

quote:

Orijinalden alıntı: Erwin Rommel

Yeni sezonda Daenerys Targaryen karakterinin kaşlarını boyamayıda unutmasınlar gördükçe kusuyorum.

Cersei'in kaşlar daha fail bence.

Al birini vur ötekine eşşek kadar para alıyorlar sanki kaşlarını boyasalar ölürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Levelsiz

Diziyi soranlar var.Tarz olarak muhteşem yüzyıl diyebiliriz :))

Hey maaşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rhaegar Targaryen

eyvallah reyiz.Resimler 10 numara.

Edit:1. Bunların devamı var mı ? 2. böyle başka güzel çizimler var mı GOT ile ilgili.

• Ben de birkaç resmi paylaşayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jonny_J -- 14 Temmuz 2013; 13:27:05 >

• Bir iki karikatür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jonny_J -- 14 Temmuz 2013; 13:28:16 >

• Bunlar da Varys'ten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jonny_J -- 14 Temmuz 2013; 13:30:31 >

• Game of Thrones (2011 - 2019)

Yoruma bakın
  • Arkadaş akşam akşam ne güldüm, süper yorum olmuş harbi.
  • Aranıza bende katıldım beyler,bayanlar.Altıncı bölüm yeni bitti,diziyi tuttum.Boromir reyizi görmek güzel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merak ettiğim bir şey var:Her sezon 1 kitaba mı denk geliyor yoksa öyle bir şey yok mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Escherichia.Coli

Merak ettiğim bir şey var:Her sezon 1 kitaba mı denk geliyor yoksa öyle bir şey yok mu?

1. sezon 1. kitap
    2. sezon 2.kitap
    3. sezon 3.kitabın birinci kısmı diye biliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: duetyo

quote:

Merak ettiğim bir şey var:Her sezon 1 kitaba mı denk geliyor yoksa öyle bir şey yok mu?

1. sezon 1. kitap
    2. sezon 2.kitap
    3. sezon 3.kitabın birinci kısmı diye biliyorum

Teşekkürler hocam.

• Buralar renklenmiş... Yukarıdaki yorumlar nedir öyle...
  • quote:

Hadi hayırlı olsun. Bütün bölümleri bitirip güncele yetişmeden hiçbir şekilde netten araştırma yapma, video izleme, yorum okuma, resimlere bakma. Tamamiyle soyutla kendini internetten. Yoksa dizinin bütün heyecanı ve güzelliği yok olur gider benden söylemesi.

Dizi ile ilgili soruların olursa da not al, güncele geldikten sonra sorarsın buradan. Hadi iyi seyirler.

Ha bu arada oruç tutuyorsan iftardan sonra izle diziyi. Orucun boşa gitmesin.

• o bu değilde sezonu cnbc e den izleyen arkadaşlar sansür , çevirme muhabbetleri nasıldı cevap verebilir mi ? merak ettim
  • 
Sayfa: önceki 968969970971972
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.