Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (950. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
66.592
Cevap
451
Favori
2.447.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 948949950951952
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    - Margaery guzel kadin diyecek birseyim yok ama biraz fazlami cilveli? Bilemem adamim. Bana boyle saftirik kizlar daha hos geliyor.
    Sansa gibi mal mal bilincsizce baksin istiyom etrafina. ama bir margaerye hayir demem tabi.

• Stark ailesi her daim serefli ve iyi kalpli olmalarina kurban gitti adamim.
    Aptallikmi desem bilemedim simdi. Saflik mi desem...

Robb reyizi bizde sevdik tabi ama gozle gorunur hatalar yaptilar.
    Buda onlarin sonunu getirdi.

Yav hic yoktan Walder Freyin suratina bakmalari yeterdi. Adamda ´Simdi anani aglatcam hehehe´ surati var.
    Yola cikilmaz, guvenilmez. Ustellik karini getirmek neyin nesi gozlere soka soka. Uzulduk tabi Rob reyize. Koskoca King in the North.. o hallere dusmeyeydi.
    Neyse ´The North remembers ulan´diyoruz. Gun gelecek Arya reyiz anadan emdikleri sutu burundan getirecek.

Ned reyizi saygiyla aniyoruz.
  • Game of Thrones (2011 - 2019)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cypon

Dizideki Robb'a istediğiniz kadar sövün kimse karşı çıkmaz da, kitaptaki Robb'a laf söylettirmem ben şahsen. Kitabı okuyan kimse söylettirmez. Robb kitaptaki Ned'ten sonraki en şerefli adamdır. Kitabı okuyup Robb'a laf söyleyeni Eski ve Yeni Tanrılar çarpar, Rhllor taş eder, Boğulmuş Tanrı suda boğar. Çok Yüzlü Tanrı ne yapar onu ilerde dizide görürüz zaten.

aynen hocam özellikle snow için söyledikleri adamın dibi oldugunu kanıtladı benim için :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faruk Aga

Stark ailesi her daim serefli ve iyi kalpli olmalarina kurban gitti adamim.
    Aptallikmi desem bilemedim simdi. Saflik mi desem...

Robb reyizi bizde sevdik tabi ama gozle gorunur hatalar yaptilar.
    Buda onlarin sonunu getirdi.

Yav hic yoktan Walder Freyin suratina bakmalari yeterdi. Adamda ´Simdi anani aglatcam hehehe´ surati var.
    Yola cikilmaz, guvenilmez. Ustellik karini getirmek neyin nesi gozlere soka soka. Uzulduk tabi Rob reyize. Koskoca King in the North.. o hallere dusmeyeydi.
    Neyse ´The North remembers ulan´diyoruz. Gun gelecek Arya reyiz anadan emdikleri sutu burundan getirecek.

Ned reyizi saygiyla aniyoruz.

Hocam bence normal şartlar altında Starklara onurlu, şerefli, yürekli insanlar denir ama ismi "Taht Oyunları" olan bir eserde bu iyi tanımlamalar aptallık kategorisine giriyor malesef.

Tek umudum da Arya harbiden. O daha ilk bölümde gösteriyor aptal aptal Sansa'nın peşinden dikiş yapmak yerine gidip ok atarak Bran'i rezil ediyor. Catelyn çocuklarını Tully gibi güneyli yetiştirdi en büyük hatasıydı ancak Arya sivrildi aradan kuzeyli gibi sert çıktı, Jon da hafiften öyle bakma sen Stark kanı taşıyor.

• quote:

Simdi bi spoiler patlatcam goreceksiniz.
    Surda bir red weddingi acik acik konusamiyacaksak napcaz?? Tum 3 sezonu seyretmeyenler bu sayfada ne bok yemeye gezer anlamis degilim.

Hepiniz Jon Snow olmussunuz.
    Yinede spoiler isareti yaptim. hani olurda bebeler aglamasin diye.

Rob: Adamim senin hayatin o cirkin kariyla evlendiginde bitmisti zaten. Waldirin kizida fistik gibiymisti. Nirden bilcen.. Kesin Walder Freyin kafasinda bir peruk hayal ettin. Dedin adamin yuzunde meymenet yok kizinda niye olsun. Sende haklisin adamim napcan. Kendini yaktin diyorum. Yinede The north remembers! seni unutmuyacaz! Ned reyizin hatirina

Jon:Hic bir bok bildigin yok Jon Snow. O yuzundeki ifade ne la. ´Olm noluyo la??!´ ifadesini bir kes gozunu sevdigimin Snowu. Battal gazi mertebesine zor ulasirsin sen o kilikla. Rob reyiz nekadar aptal olsa bile adamda karizma vardi agaa. Sende o bile yok.

Lennister Baba: Saygilar baba!

Arya Stark:ailesinin son umudu diyorum. Brannde var ama o kendi halinde ilerliyor. Senin gozlerinde o intikam atesini goruyorum. Her daim iyi is cikaracaksin kocum benim.

Jaime:Vay artist vay. Seni sevmeye baslayanlar olmus ya la. Hayret. O Branni sakat biraktin ya. O cocugun ahi cikacak aheste aheste. O el daha birsey degil bence cok cekecegin var.

Daenerys: Guzelsin, ama hikayende senin oyunculugunda bos be guzelim. Az kendini gelistir. I AM THE KHALEESI OF THE DOTRAGIS! I AM THE WIFE OF KHAL DROGO, I AM CART CURT diye otmekten baska birseyini goremedik. Ejderhalara hic girmiyorum. Resmen hikayenin gercekciliginin icine etmis.

Sansa: Biraz mal olsada acik ara dizinin en guzel kizi bence.

benden bukadar. hadi bye bye

Arya konusunda söylediklerine katılıyorum.

• yukarda bir arkadaş yazmış.doğru yazmış.yahu TV de yayınlanan bölümler hakkında rahatça konuşulmalı. zaten konunun amacı bu.yoksa insanlar sayfalarca ne yazacak. 3 sezonuda izlemeyn adamın da konu da ne işi var.ne diye dolanır ,mesajları okur hakkaten spoiler konusunda tek sıkıntı kitap. onun haricinden sıkıntı olmamalı.zaten var mı emin de değilim. ama arkadaşşında dediğin gibi madem bölümlerin hepsini izlemedin ne ph yemeye dolanıyor konuda değil mi?

spoiler spoiler spoiler diziden spolier ama.kitaptan değil

rob iyiliğinden değil salaklığından çekti karısı da çirkindi açıkçası ygritte ile jon arasındaki muhabbet benim dizideki favorim oldu. yaşadıkları ve konuşmaları gerçekten beni dizide çok etkiliyor.kitabı okumadığımdan bilmiyorum ama bu ikisinin basına bişi gelirse üzülürüm gerçekten.

khalesi yeni gelen elemana gönlünü kaptırdı gibi. onun yardımcısı adam vardı.ona ne koymuştur bu durum.belki ilerde bir aşk çekişmesi olur.adamın haline üzüldüm.

arya ya karsı bir sempatim vardı.erkek gibi kız harbiden gitgide daha çok sempati duyuyorum.bunun ablası var.güzel olan.yarım adamla evli olan.o mala da uyuz oluyorum.tez zamanda tırtlatırlar umarım.acıların çocuğu küçük emrah gibi dolanıyor ortalıkda.

jefrey den nefret ediyorum.ama çocuğun oyunculuğu çok iyi.

yarım adamın babası tarafından sürekli aşağılanması ve sibel kekillinin ona olan aşkı da güzel konu olmuş.

şimdilik aklıma gelen bunlar.

• quote:

- Margaery guzel kadin diyecek birseyim yok ama biraz fazlami cilveli? Bilemem adamim. Bana boyle saftirik kizlar daha hos geliyor.
    Sansa gibi mal mal bilincsizce baksin istiyom etrafina. ama bir margaerye hayir demem tabi.

Valla bende öyle mal mal bakan kızlardan hoşlanmıyorum. Hiç de alımlı değil bence güzel ama hiç Bi çekiciliği yok margaery öyle mi mutfakta aşçı sokakta hanım efendi her yerde her şey maşallah tu tu tu. Hem ne demişler bana margaery gibi birini bulana kıııııırrrkkkk yıl köle oluruum ne kırkkı bin yıl köle olurum. Hay Allah ım ne durumlara düştüm. Bul beni Margaery kulun olam 😃😃 yada bana çıksın piyango ben bulucam seni.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

yukarda bir arkadaş yazmış.doğru yazmış.yahu TV de yayınlanan bölümler hakkında rahatça konuşulmalı. zaten konunun amacı bu.yoksa insanlar sayfalarca ne yazacak. 3 sezonuda izlemeyn adamın da konu da ne işi var.ne diye dolanır ,mesajları okur hakkaten spoiler konusunda tek sıkıntı kitap. onun haricinden sıkıntı olmamalı.zaten var mı emin de değilim. ama arkadaşşında dediğin gibi madem bölümlerin hepsini izlemedin ne ph yemeye dolanıyor konuda değil mi?

spoiler spoiler spoiler diziden spolier ama.kitaptan değil

rob iyiliğinden değil salaklığından çekti karısı da çirkindi açıkçası ygritte ile jon arasındaki muhabbet benim dizideki favorim oldu. yaşadıkları ve konuşmaları gerçekten beni dizide çok etkiliyor.kitabı okumadığımdan bilmiyorum ama bu ikisinin basına bişi gelirse üzülürüm gerçekten.

khalesi yeni gelen elemana gönlünü kaptırdı gibi. onun yardımcısı adam vardı.ona ne koymuştur bu durum.belki ilerde bir aşk çekişmesi olur.adamın haline üzüldüm.

arya ya karsı bir sempatim vardı.erkek gibi kız harbiden gitgide daha çok sempati duyuyorum.bunun ablası var.güzel olan.yarım adamla evli olan.o mala da uyuz oluyorum.tez zamanda tırtlatırlar umarım.acıların çocuğu küçük emrah gibi dolanıyor ortalıkda.

jefrey den nefret ediyorum.ama çocuğun oyunculuğu çok iyi.

yarım adamın babası tarafından sürekli aşağılanması ve sibel kekillinin ona olan aşkı da güzel konu olmuş.

şimdilik aklıma gelen bunlar.

At surat arya :) neyse ne diyorduk. Bizde aynı şeyi söyleyince millet laf diyor bize.
    kar olunca sıkılıyorum izleyesim kaçıyor. O yüzden ygritte filan uyuzum. Diziyi tekrar tekrar izliyorsam margaery içindir

• Geçen gün bitirdim 3. sezonu da. Anlayamadığım şeyler var. 3. sezonu bitirenler baksın spoiler butonu çalışmıyor.
    3. sezonu bitirmeyen bakmasın
    spoiler spoiler spoiler spoiler
    Yav şimdi Starkların neredeyse kökü kurudu. O kızıl saçlı hatunun yaptığı kara büyü yüzünden mi oldu bunlar? Hani 3 adet sülüğü ateşe attılar ya yanındaki lavuk gaspçı Robb Stark, Gaspçı Joffrey Lannister, Gaspçı Theon Greyjoy dedi. Yani bu kötü şeyler bu büyü yüzünden mi oldu? O zaman o sülüklerin kanını emdiği demirci neden önemliydi kimin kanı dolaşıyordu ki Starklar olsa neden Lannister veya Greyjoy desin?

Bu arada Khaleese de her zafere beleşe konuyor Ejderhayı gören ona katılıyor.Ejderhası olmasa kendisi bir hiç. Bu sefer ki epey saçma oldu. Adam kardeşlerinin canını elin yabancısından üstün gördü kellelerini getirdi. Neymiş Khaleese'nin güzelliği konusunda anlaşmazlığa düşmüşler öldürmek istememiş bizim güzellik meraklısı. Tipine de ayar oldum tez zamanda ölmesi dileğiyle.

Bu arada yine Starklara yazık oldu. Ulen ne çektin be kızım (Arya) her gelen ihanet her gelen hainlik Emrah bile bu kadar talihsizlik yaşamadı.

Greyjoy beter oldu zaten. Onun yerinde olsam o saatten sonra oradan kurtulsam, onu yapanların sülalesine işkence etsem hatta orta dünyayı yaksam acım dinmezdi. Yumurtanın sarısı gitti Greyjoy'un tamamı Kardeşinin de sonradan aklına geliyor bir kardeşi olduğu iş işten geçmiş Greyjoy bitmiş. Hatayı baştan Starklara baş kaldırarak yaptı zaten salak herif. Akılsız başının cezasını yine başıyla çekti zaten

Joffrey de ne zaman ölecek merak ediyorum. Yani ölümü inşallah Starkların elinden acılı bir şekilde olur. Zindana atılması da kabulümdür yeterki eceliyle, kaza eseri veya başka biri tarafından öldürülmesin. Lannisterlardaki tek delikanlı şu cüce. Bi de adamı sürekli aşağılıyorlar ben olsam hepsini biçtirmiştim Çok da makara adam yalnız içerken Keranenin yanına tapınak inşa ettirmeyi düşünüyorum, diyordu.

• İyi işte la, hiçbirzaman kız kavgasına girmeyiz biz. ben mesela Sansanın bakışlarınıda seviyorum. Hafif inceden bir hüzün. Herşeye rağmen hanım efendi duruşu. Asaleti, Uzun boylu olması, yuz hatları, my lord deyişi, herşeyiyle çekici bir kız. daenerys de çok beğenen var ama oda fazla masum çocuksu. bir yüze sahip. Aynı Beren Saat gibi. Güzelliğine tipine lafımız yok ama bana göre konuşması + hareketleri itici. Margaerye gelince tam kadın ama benim listemde Sansa yine birinci.

• quote:

İyi işte la, hiçbirzaman kız kavgasına girmeyiz biz. ben mesela Sansanın bakışlarınıda seviyorum. Hafif inceden bir hüzün. Herşeye rağmen hanım efendi duruşu. Asaleti, Uzun boylu olması, yuz hatları, my lord deyişi, herşeyiyle çekici bir kız. daenerys de çok beğenen var ama oda fazla masum çocuksu. bir yüze sahip. Aynı Beren Saat gibi. Güzelliğine tipine lafımız yok ama bana göre konuşması + hareketleri itici. Margaerye gelince tam kadın ama benim listemde Sansa yine birinci.

Sansa merakı profil resminden belli zaten hocam hani derler ya 10 tane olsa birini bile. Aynı o şekil sansa hakkındaki görüşüm çok itici. Muhabbete bile kalkışmam uyuz varlık. Allah uzak etsin. Valla dany i niye o kadar seviyorlar anlaşmış değilim. O kocaman kaşlar Bi kaşarlık havası. Bi adalet özgürlük türküsü tutturmuş gidiyor. Çakal olacaaan çakal. Devir o devir. Yalnız beren saat in çocuksu saf halleri olduğunu sanmıyorum yada sen uzun sure Fatma gülün suçu neyi izledin. Bence beren tam Bi hatun margaery e gelince "manita" odur abi. Ne fazlası ne eksiği

• quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

Geçen gün bitirdim 3. sezonu da. Anlayamadığım şeyler var. 3. sezonu bitirenler baksın spoiler butonu çalışmıyor.
    3. sezonu bitirmeyen bakmasın
    Yav şimdi Starkların neredeyse kökü kurudu. O kızıl saçlı hatunun yaptığı kara büyü yüzünden mi oldu bunlar? Hani 3 adet sülüğü ateşe attılar ya yanındaki lavuk gaspçı Robb Stark, Gaspçı Joffrey Lannister, Gaspçı Theon Greyjoy dedi. Yani bu kötü şeyler bu büyü yüzünden mi oldu? O zaman o sülüklerin kanını emdiği demirci neden önemliydi kimin kanı dolaşıyordu ki Starklar olsa neden Lannister veya Greyjoy desin?

Bu arada Khaleese de her zafere beleşe konuyor Ejderhayı gören ona katılıyor.Ejderhası olmasa kendisi bir hiç. Bu sefer ki epey saçma oldu. Adam kardeşlerinin canını elin yabancısından üstün gördü kellelerini getirdi. Neymiş Khaleese'nin güzelliği konusunda anlaşmazlığa düşmüşler öldürmek istememiş bizim güzellik meraklısı. Tipine de ayar oldum tez zamanda ölmesi dileğiyle.

Bu arada yine Starklara yazık oldu. Ulen ne çektin be kızım (Arya) her gelen ihanet her gelen hainlik Emrah bile bu kadar talihsizlik yaşamadı.

Greyjoy beter oldu zaten. Onun yerinde olsam o saatten sonra oradan kurtulsam, onu yapanların sülalesine işkence etsem hatta orta dünyayı yaksam acım dinmezdi. Yumurtanın sarısı gitti Greyjoy'un tamamı Kardeşinin de sonradan aklına geliyor bir kardeşi olduğu iş işten geçmiş Greyjoy bitmiş. Hatayı baştan Starklara baş kaldırarak yaptı zaten salak herif. Akılsız başının cezasını yine başıyla çekti zaten

Joffrey de ne zaman ölecek merak ediyorum. Yani ölümü inşallah Starkların elinden acılı bir şekilde olur. Zindana atılması da kabulümdür yeterki eceliyle, kaza eseri veya başka biri tarafından öldürülmesin. Lannisterlardaki tek delikanlı şu cüce. Bi de adamı sürekli aşağılıyorlar ben olsam hepsini biçtirmiştim Çok da makara adam yalnız içerken Keranenin yanına tapınak inşa ettirmeyi düşünüyorum, diyordu.

O adam Jqan haqar diye düşünüyorum. Onu öldürmeye kimsenin gücü yetmez. Ayrıca onlar kardeşleri değil. Hepsi satılık asker. Önceden tanışmıyorlar yani. Uzun zamanlı Bi tanışıklılığı yok

• konu kız konusuna dönmüş

• quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

quote:

Orijinalden alıntı: aycibin

Ygritte koymussun spoiler'in lafi mi olur.zaten oteki salak yuzunden eskisi kadar cok goremicez gibi ama cumit kesilmez :P
    Khaleesi'ye de sari hic gitmiyor be kardesim.ya orjinal renginde biraksaymis ya da kaslari sacla ayni renge boyatsaymis :)

Kitapda karakter sarı saçlı nasıl siyah olsun saçı, aslında gümüş beyazı olması lazım öyle hatırlıyorum sanki ?

Cevabı alırız şimdi

@CYPON

biliyorum.o yüzden kaşları saçıyla aynı renge boyasınlar dedim.kaşlar siyah değildir heralde :)

• Game of Thrones (2011 - 2019)
  • Kartal Göz kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam. Sorularını cevaplamaya çalışayım.

5 Kral Savaşı'nda 5 kişi krallıklarını ilan etti. Joffrey, Stannis, Renly, Balon Greyjoy (Theon'un babası) ve Robb (Kuzey'in Kralı). Melisandre zaten renly'i ikinci sezonda halletmişti. Bu sefer de diğer rakipleri için birer sülük ile işi acaba bitirdi mi? Robb öldü. Diğerlerine ne olacağını seriyi takip edersen bulacaksın.

Daenerys'in hatası Stark'lar gibi prensip sahibi olması. O yüzden zor duruma düşüyor ama, ilk halini hatırlarsan, aslında ne kadar iyi gittiğini anlarsın.

Bence de Theon ettiğini fazlasıyla buldu.

Joffrey'nin akibetini de istersen özel mesajla atabilirim. Ya da gelecek sezonu bekleyebilirsin.

Bu arada o demircinin kimliği daha ilk sezon açıklandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jonny_J -- 2 Temmuz 2013; 11:21:42 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BalGamlı Baykuş

Fantastik bir eserde gerçekçilik aranmamalı bence.

Ejderha sacmaligi disinda gayetde gercekci sayilir.
    Ozellikle konularin ilerleyisi. Entrikalar olsun, taht kavgasi, ölumleriydi, savaslariydi. Insana bir hayli gercekci gelen olaylarda oluyor acikcasi. Aliskan oldugumuz Tarkan, Malkocoglu gibi filmlerden degil. Yazarimizda tarihten ilham alarak yaziyor bircok seyi sagolsun.

Tabi cadilar, warglar, buyuculer, bunlarda var ama ejderhalar kadar batirmiyor olayi bence.
    Bu ejderha olayi sanki olmamis. Khaleesinin hikayesini buyuzden ciddiye alamiyorum. Sanki o kisim fazla uymuyor diziye. Baska filmden kesintiler gibi geliyor.
    Bu benim dusuncem tabi.´Aboooww! ejderhalara bak lan´ diyerek seyreden eminim bircok kisi vardir.

Daha cok Stark- Lannister rekabeti ilgimi cekmektedir.

Dostum bu fantastik bir eser sonuçta adam isterse targaryenlere tanrı kadar güçlü biriside yaratabilir adama kalmış bir şey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PsiKoman -- 2 Temmuz 2013; 11:28:45 >

• sadece dizideki olaylar üzerine fikir yürütüyorum.kitapta geçenlerden haberim yok.

bence kral joffrey'in sonunu bran stark başlatacak.ne de olsa onun kral robert'ın çocuğu olmadığını bir tek o biliyor.ama şu an kral şehrine çok uzak ve başka konuların peşinden gidiyor.o nedenle joffrey'in başka şekilde öleceğini sanmıyorum.etrafı lannister kalkanıyla örülü ve lannister'lar hayatları ve onurları pahasına tahta sahip çıkarlar.

son sezondan spoiler
    stark'lar en delikanlı krallık
    tı ama cephede kazanmanın ynaında masada kaybedenlerdendi.annesinin ve kardeşinin zamansız ihanetleri,üstüne sözünde duramaması zincirleme olarak seferin sonunu getirdi.kral olmasını en çok istediğim saygı duyduğum krallıktı açıkçası.

stannis baratheon salağın teki.abisinin zamanındaki gibi stark'larla birleşip devam edeceği yerde şimdi sürünüyor.ondan adam olmaz.en büyük gücü sir davos'a şükretsin.

khaleesi bence en büyük tehdit olacak.
    en istikrarlı büyümeyi o gösteriyor.ancak aklıma takılan birkaç nota var.qarth'taki büyücüler ara ara öldürmeyi deneyecekler gibi.yeni katılan daario ile sir jorah arasında kanlı bir aşk husumeti tohumları atılıyor gibi hissediyorum.drogo'larla yolları bence yeniden keşisecek.o topluluğu seride kalması lazım.ayrıca Essos kıtasında benim gördüğüm khaleesi'nin ordusuna katabileceği başka askeri güç kalmadı.

tyrion lannister favorilerimden biri.mantıklı ve objektif düşünebilen,insanları çok iyi tanıyan biri.bence lord varys'in de dediği gibi dengelerde bir değişikliğe sebep olacak güce sahip.laflarına bayılıyorum.kimseden korkusu yok :)

greyjoy'lar da krallığın en gereksiz halkası.kendilerine de başkasına da faydaları yok.bir gereksiz krallık da şu gerizekalı çocuğunu emziren kadın vardı.onların seride hiçbir gereği yok bence.

jamie lannister ve brianne'in kaderi çok değişiklik gösterdi.o ikisinin akıbeti ne olacak hiç bilemiyorum ama jamie'nin tywin lannister'ın varisi olduğunu unutmamak lazım.jamie'nin referansıyla brianne'i kralın muhafızı falan yapabilirler belki.kılıç becerisi çok iyi ve sadık.nasıl olsa kadının evlenmek gibi bir derdi de yok :) tabi lannister'ların arasında bulunmak ister mi bilemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycibin -- 2 Temmuz 2013; 11:40:44 >

• aycibin A kullanıcısına yanıt
    Joffrey'nin robert'ın çocuğu olmadığını açıkçası başkentteki herkes biliyor. Varys, baelish vs.. aynı zamanda Joffrey'nin geleceği teorinden farklı gerçekleşecek. Sadece şunu yazıyorum,
    entrikayla kazananlar, aynı şekilde kaybederler.

Stannis konusunda da katılmıyorum. Kesinlikle karakterini yansıtıyor. Eğilip bükülmüyor. Hatırlarsan ilk sezonda catelyn renly ile müttefiklik yapmak istiyor. Renly ölmeye yakın ise robb kuzeydeki krallığını ilan ediyor. Senin topraklarının bir kısmını koparıp bağımsızlığını ilan eden biriyle müttefik olamazsın.

tyrion'ı ben de seviyorum. Zaten yabancı forumlarda da en tutulan karakter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jonny_J -- 2 Temmuz 2013; 11:44:01 >
  • 
Sayfa: önceki 948949950951952
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.