Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (654. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
66.592
Cevap
451
Favori
2.446.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 652653654655656
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Pomocu

quote:

Orijinalden alıntı: Robb_Stark

quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

Game of Thrones (2011 - 2019)

FEM birincisi..

Sen sanki dizideki halinle aynısın

Ben dizide oynamıyorum hacı.
  • Kara kanatlar kara haberler

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

FEM birincisi..

Ben dizide oynamıyorum hacı.

Seni alıntılamadım aga
  • Pardon hacı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ed Wood -- 3 Nisan 2013; 23:55:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cypon

quote:

Orijinalden alıntı: aycibin

@Cypon:

dostum çok sağol cevaplar için.kafada daha iyi oturdu
    en son cevabında
    Harrenhal'dan ayrılan Dağ'dan bahsetmişsin.Dağ kimdi?

Sandor'un(Joffrey'nin Tazısı) kardeşi var ya ikinci sezonda kalede kalan. İlk sezonda turnuvada atın kafasını kesen. Oyuncu değişti tabi ikinci sezonda ama karakter aynı karakter

Hound dedikleri Sandor Clegane'in kardeşi hatırladım.Spartacus'te de oynamıştı ismi Conan Stevens.karakterin ismi Gregor Clegane diye geçiyormuş.toplam 8 bölümde görünmüş de ben sadece o düellodan hatırlıyorum oyuncuyu değiştirmeselermiş ya.o azmanı izlemesi keyifli olurdu yüzü yanık olan kardeşi de gerçek hayatta şarkıcı,piyanist ve harmonicacıymış aynı zamanda

@Shag: çok elzem de değil şimdilik.ileride göreceksek sorun değil.maksat konuyu kavriyim istedim sağol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycibin -- 4 Nisan 2013; 8:36:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Obsession

quote:

Orijinalden alıntı: janejonce

gelecek bölümlerden spoiler içeriyor olabilir. 3. kitabı okumadıysanız sakın bakmayın çok önemli spoiler!!!

Olum hasta mısınız?Madem spoiler var alsana spoiler butonunun içine.Boşuna mı koyuyorlar?

Şu kitaptan bahsedenler,bir bitmediniz anasını satayım.

arkadaşlar çok özür dilerim kitaptan bahsetmiyordum ama spoiler içine koymaya çalıştım koydum sandım hatta olmamış nasıl yapılacağını da bilmiyorum. ben forumda çok yeniyim daha.nasıl spoiler içine alabilirim? spoiler butonuna tıklayıp öyle yazmıştım ama olmamış hatta yazdıktan sonra da kontrol etmeye çalıştım ama mesaj açık görünüyordu ben de benim mesajım olduğu için öyle göründüğünü düşünmüştüm.
    tekrar özür dilerim.
  • yazacağını yaz.sonra mouse ile yazdıklarını seç.seçtikten sonra da "spoiler" düğmesine bas.seçili yazıların başına ve sonuna imleç koyacak.o aradaki yazılar gizlenmiş oluyor işte.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

FEM birincisi..

Makyajsız hali bile güzel olan nadir aktristlerden.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Obsession

quote:

gelecek bölümlerden spoiler içeriyor olabilir. 3. kitabı okumadıysanız sakın bakmayın çok önemli spoiler!!!

Olum hasta mısınız?Madem spoiler var alsana spoiler butonunun içine.Boşuna mı koyuyorlar?

Şu kitaptan bahsedenler,bir bitmediniz anasını satayım.

arkadaşlar çok özür dilerim kitaptan bahsetmiyordum ama spoiler içine koymaya çalıştım koydum sandım hatta olmamış nasıl yapılacağını da bilmiyorum. ben forumda çok yeniyim daha.nasıl spoiler içine alabilirim? spoiler butonuna tıklayıp öyle yazmıştım ama olmamış hatta yazdıktan sonra da kontrol etmeye çalıştım ama mesaj açık görünüyordu ben de benim mesajım olduğu için öyle göründüğünü düşünmüştüm.
    tekrar özür dilerim.

Bak arkadaş vermiş cevabı.

quote:

yazacağını yaz.sonra mouse ile yazdıklarını seç.seçtikten sonra da "spoiler" düğmesine bas.seçili yazıların başına ve sonuna imleç koyacak.o aradaki yazılar gizlenmiş oluyor işte.
  • konuya girdik yine spoi yedik yaaa arkadaş hakaret edecem ama ayıp olacak diğer kişilere işiniz gücünüz yokmu sizin?

bu sezonun heyecanı yok bende bilin bakalım neden?

bu forumdaki spoiler yüzünden. açık açık neler yazıldı geçen sene bu konu kapansa çok sevineceğim. Düzelmiştir milletin yorumlarını okuyalım diye giriyoruz neler yazıyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: PoseDn

konuya girdik yine spoi yedik yaaa arkadaş hakaret edecem ama ayıp olacak diğer kişilere işiniz gücünüz yokmu sizin?

bu forumdaki spoiler yüzünden. açık açık neler yazıldı geçen sene bu konu kapansa çok sevineceğim. Düzelmiştir milletin yorumlarını okuyalım diye giriyoruz neler yazıyor..

Hocam benden sana tavsiye.

Giriyorsun konuya,yorumları Cypon hariç diğerlerinin yorumlarını okumadan,düşündüklerini yazıyorsun ve ardına bakmadan çıkıyorsun.
  • quote:

yazacağını yaz.sonra mouse ile yazdıklarını seç.seçtikten sonra da "spoiler" düğmesine bas.seçili yazıların başına ve sonuna imleç koyacak.o aradaki yazılar gizlenmiş oluyor işte.
    aycibin teşekkür ederim düzelttim mesajı hemen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi janejonce -- 4 Nisan 2013; 14:47:32 >
  • yazdığım şey bir açıklama değildi bir soruydu hiç bir şeyi açıklamıyordu.
    sadece bu sezon şu var mı diye bir soruydu.
    yine de üstüne uyarı yazdım spoiler içine almaya çalıştım alamamışım.
    bu kadar büyütülecek birşey yok bence.
    ama eğer benim mesajım yüzünden sıkıntı yaşayan varsa gerçekten tekrar özür dilerim.
    spoiler berbat birşey gerçektende
    benim yakın bir arkadaşım da bu seriye benim gibi hayran ve ne zaman hakkında konuşşak bana en önemli şeyleri pat diye söyler sormadığım halde.
    sizi çok iyi anlıyorum o yüzden ve ben de buna sebep olduğum için çok üzgünüm.
  • @janejonce: rica ederim

bu arada ben geçen sezonla iligli bir post attım.biri spoiler diye şikayet mi etti? sana diyorum arkadaş 1 sene geçmiş seyretmemişsisen girme zaten buraya yuh diyorum başka bişey demiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: PoseDn

konuya girdik yine spoi yedik yaaa arkadaş hakaret edecem ama ayıp olacak diğer kişilere işiniz gücünüz yokmu sizin?

+1

bende spoiler yedim.

kitaptan spoiler falan da yazmasınlar arkadaş. kitap falan istemiyoruz. yazanı uzaklaştırsın süresiz. konu dizi konusu. dizide yayınlanmamış bölümler hakkında yorum olmamalı...
  • admin zamanında gerekli açıklamayı yapmıştı. dizi harici ileri ki bölümler hakkında kitaptan spoiler vermek 1 hafta bay bay cezası var. tek yapmanız gereken spoiler vereni şikayet etmek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tizar

admin zamanında gerekli açıklamayı yapmıştı. dizi harici ileri ki bölümler hakkında kitaptan spoiler vermek 1 hafta bay bay cezası var. tek yapmanız gereken spoiler vereni şikayet etmek.

Üzerine kitaptan diye belirtip buton içine yazan adam ceza almaz.
  • quote:

Beyler kitapları okuyan biri cevap verebilir mi ?

Shae'den bahsedilecek mi ? kimdir , neyin nesidir ? Annesi babası soylu sanırsam , ateşe dayanıklı olduğunu gördük , ama başka bir bilgimiz yok. Bilgi verildiyse spoiler butonu içersinde cevap verebilirseniz sevinirm.

shae'nin sezonda yeri olacak ama ailesiyle alakalı bir şey yok, olursa da kitaptan bağımsız demektir. ateş olayı da tamamen sahne amaçlıydı sanırım, çünkü öyle bir şey yok.

arkadaşı cevapladım. pek spoilerlık bir şey de yazmadım aslında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cortland Andrus

quote:

Beyler kitapları okuyan biri cevap verebilir mi ?

Shae'den bahsedilecek mi ? kimdir , neyin nesidir ? Annesi babası soylu sanırsam , ateşe dayanıklı olduğunu gördük , ama başka bir bilgimiz yok. Bilgi verildiyse spoiler butonu içersinde cevap verebilirseniz sevinirm.

shae'nin sezonda yeri olacak ama ailesiyle alakalı bir şey yok, olursa da kitaptan bağımsız demektir. ateş olayı da tamamen sahne amaçlıydı sanırım, çünkü öyle bir şey yok.

arkadaşı cevapladım. pek spoilerlık bir şey de yazmadım aslında.

Tüm kitaplar için diyorum , 3. kitap için değil , belki 4te açıklamışlardır , ya da 5 ing var sanırım , yani genel olarak Shae ile ilgili bilgimiz yok yani

Hocam ben şunu bilirim , kaliteli filmde hiçbir sahne boş yere değildir , örnek veriyorum ; 1. Sezonda Jorah ilk bölümlerde Khaleese'nin hamile olduğunu duyunca ; I have to go to Qarth , diyor , bunu demeselerde , ilerde onun Varys'in kuşlarından biri olduğunu öğrendiğimizde sorun olmazdı , ama yinede tahmin şansı vermiş oldular bize , ya da Khaleesinin ilk bölümde sıcak suda yanmaması da başka bir örnek olabilir , ve bence mum olayıda boş yere yapılan bir sahne değildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nihilum -- 4 Nisan 2013; 19:42:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CastamereDH

quote:

Orijinalden alıntı: tizar

admin zamanında gerekli açıklamayı yapmıştı. dizi harici ileri ki bölümler hakkında kitaptan spoiler vermek 1 hafta bay bay cezası var. tek yapmanız gereken spoiler vereni şikayet etmek.

Üzerine kitaptan diye belirtip buton içine yazan adam ceza almaz.

kitaptan olduğunu belirtsin belirtmesin dizi dışında ileri ki bölümler hakkında kitaptan spoiler veren ceza alacak. burası kitap bölümü değil! yöneticinin mesajını birazdan bulur koyarım.
  • 
Sayfa: önceki 652653654655656
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.