Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (3231. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
66.592
Cevap
451
Favori
2.447.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32293230323132323233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Daha bölüm kurallarını okumayı tenezül etmeyen adamlarla tartışıcak değilim,bölüm kurallarını oku sonra yazarsın,yada sen yazarsın onlar seni şutlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Öner

Bölümü izlemeden konuya girmenin aci nedir?
    Buni cok merak ediyorum cidden.

Bolum yayınlanmış, insanlar izlemis ve ana konuya yani ilgili olan yere girip bölüm hakkında konusmak isteyecekler, ama sen henuz izlemedin diye kimse konusmayacak, senin güzel keyfini bekleyecekler oyle mi?

Tam anlayamadım, biraz aydinlat beni lutfen.

Bölümü izlemeden neden Konuya girip bakar bir insan?

Alıntıları Göster
    Forumdaki tek dizi/film konusu bu değil diğerlerinde böyle sorun yokken GoT, TWD gibi popüler dizilerde sıkıntı. insanlar izlemeden önce yorumları okumaya giriyor, çeviri durumu kontrol ediyor, link arayan bile oluyor. Forum kuralları değişmediği sürece olması gereken de bu zaten spoiler yazanı bildirin 15 gün cezasını verelim diyor adminler forum kuralları değişirse o zaman izlemeyen girmesin spoiler var burada mantığı olabilir. Ayrıca konuda yediğim spoilerlar bölümden değil sızdırılan senaryodan o zaman sızdırılan senaryoyu okumayan konuya girmesin mi diyeceksiniz.

• Hayatta hiçbir şeyden geri kalmam. Herkes bir teori üretiyorsa, benim neyim eksik, ben de üretirim:

Bence son bölümde Night King uyanıp Jon Snow’u kölesi yapıp Dany ile evlenip Azor Ahai olacak ve dizi Night King ile Dany’nin çocuğu olan Rhager’ın doğmasıyla müthiş bir ters köşeyle bitirilmiş olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

Forumdaki tek dizi/film konusu bu değil diğerlerinde böyle sorun yokken GoT, TWD gibi popüler dizilerde sıkıntı. insanlar izlemeden önce yorumları okumaya giriyor, çeviri durumu kontrol ediyor, link arayan bile oluyor. Forum kuralları değişmediği sürece olması gereken de bu zaten spoiler yazanı bildirin 15 gün cezasını verelim diyor adminler forum kuralları değişirse o zaman izlemeyen girmesin spoiler var burada mantığı olabilir. Ayrıca konuda yediğim spoilerlar bölümden değil sızdırılan senaryodan o zaman sızdırılan senaryoyu okumayan konuya girmesin mi diyeceksiniz.

Alıntıları Göster
    tamam.

• BB çok tadında bitti. Özellikle final sezonu harikaydı. GoT 8. sezonun tüm bölümlerini topla To'hajiilee bölümünün çeyreği etmez ki bundan daha iyi bölümler izledik BB'nin final sezonunda.

Vince Gilligan GoT'un senaristi olsa ortaya ne çıkardı ne acaba?
  • Son bölümü dün gece izledim şahsi fikrim dizinin en güzel 5 bölüm arasına girer. Çok beğendim şehirdeki atmosferi çok iyi yansıtmışlar

• Game of Thrones Oyuncuları da Beğenmedi: '8. Sezon Gerçekten Kötü ve Hayal Kırıklığına Uğradık'

https://oned.io/h/872744?j

• sızan senaryonun son bölüm 8x6 bölümünün çevirisini ile paylaşır mısınız bana artık bu saçmalığın son bölümünü beklememe gerek kalmadı direk okuyayım kurtulayım bu saçma diziden son bölümü izleyeceğim de önceden bileyim ne saçmalık ile karşılaşacağı mı
  • Şimdi ben dizinin bu bölümünün ve son bölümünün çok kötü olmadığını(olmayacağını) düşünüyorum(sızan senaryoyu da okudum).Şimdi bu dizi gibi popular kültüre yem olmuş dizilerin tek bir sıkıntısı vardır ya sevenler full sever hataları görmez(eleştirmenler bile) ama yavaş yavaş eleştiriler başlasın toplumsal lince dönüşür haksız yere yerden yere vurulur ortası yoktur yani.

Şimdi rotten'e bakalım 8. sezon ilk bölümü 92 ikinci bölümü 88 üçüncü bölümü 75 4.bölümü 57 ve son çıkan 5. bölümü 47 almış.Dikkat ederseniz inmiş inmiş ama sonra birden linç olmuş 50'lere kadar inmiş.Şunu sormak istiyorum dizinin ilk 2 bölümü çok mu iyiydi ? hayır berbattı en düşük alan son bölümden daha kötüydü ama verilen puanlar ortada.

Dizinin ilk 3 hatta 4 bölümü o kadar berbattı ki bana göre çok kötü olmayan son bölüm(aryanın polat alemdar ölümsüzlüğü hariç) yerden yere vuruldu en düşük rotten puanına erişti.Önceki 4 bölümü güzel yapmış olsaydılar bu bölümde yerden yere vurulmayacaktı (çıkacak son bölüm hatta).Ben 8. sezon için en iyi 2 bölümünün son 2 bölüm olacağını düşünüyorum ama önceki yaptıkları saçmalıklarla maalesef bu bölümleri de hiç ettiler

• quote:

Orijinalden alıntı: victor zsasz

Şimdi ben dizinin bu bölümünün ve son bölümünün çok kötü olmadığını(olmayacağını) düşünüyorum(sızan senaryoyu da okudum).Şimdi bu dizi gibi popular kültüre yem olmuş dizilerin tek bir sıkıntısı vardır ya sevenler full sever hataları görmez(eleştirmenler bile) ama yavaş yavaş eleştiriler başlasın toplumsal lince dönüşür haksız yere yerden yere vurulur ortası yoktur yani.

Şimdi rotten'e bakalım 8. sezon ilk bölümü 92 ikinci bölümü 88 üçüncü bölümü 75 4.bölümü 57 ve son çıkan 5. bölümü 47 almış.Dikkat ederseniz inmiş inmiş ama sonra birden linç olmuş 50'lere kadar inmiş.Şunu sormak istiyorum dizinin ilk 2 bölümü çok mu iyiydi ? hayır berbattı en düşük alan son bölümden daha kötüydü ama verilen puanlar ortada.

Dizinin ilk 3 hatta 4 bölümü o kadar berbattı ki bana göre çok kötü olmayan son bölüm(aryanın polat alemdar ölümsüzlüğü hariç) yerden yere vuruldu en düşük rotten puanına erişti.Önceki 4 bölümü güzel yapmış olsaydılar bu bölümde yerden yere vurulmayacaktı (çıkacak son bölüm hatta).Ben 8. sezon için en iyi 2 bölümünün son 2 bölüm olacağını düşünüyorum ama önceki yaptıkları saçmalıklarla maalesef bu bölümleri de hiç ettiler
    son bölümün tr çeviri ml linkini gönderir misin kurtulayım şu saçmalıktan haftaya dizide bu sefer ne saçmalık olacak diye beklemeyeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harce74 -- 15 Mayıs 2019; 16:35:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: victor zsasz

https://seyler.eksisozluk.com/spoiler-sevenler-buraya-game-of-thronesun-sizdirilan-final-senaryosundaki-olaylar

Evet ben bunu buldum
    dizi ne hale gelmiş yazık 7 sezon bunu beklemek için izledik breking bad gerçekten başyapıt yüzükler efendiside hele utanmadan birde yüzükler efendisi ile kıyaslıyorlar dı kendilerini
  • 2nci bolumden itibaren burada dedimki, "bakin gecen sene sizan senaryo aynen isliyor ufak farkililiklarla" ama gel gorki kimse inanmadi :) Simdi bakiyorumda herkes bi sekilde bi yerlerden bu senaryoya ulasmis.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

2nci bolumden itibaren burada dedimki, "bakin gecen sene sizan senaryo aynen isliyor ufak farkililiklarla" ama gel gorki kimse inanmadi :) Simdi bakiyorumda herkes bi sekilde bi yerlerden bu senaryoya ulasmis.
    Sızan senaryo 8 yaşındaki çocuğun elinden çıkmış gibi olduğu için kimse inanmamış olabilir.

Ama gel gör ki 8 yaşındaki çocuk daha iyi senaryo yazarmış bu kafalardan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanix -- 15 Mayıs 2019; 17:13:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okeanix

Sızan senaryo 8 yaşındaki çocuğun elinden çıkmış gibi olduğu için kimse inanmamış olabilir.

Ama gel gör ki 8 yaşındaki çocuk daha iyi senaryo yazarmış bu kafalardan

Alıntıları Göster
    umarım bir daha bu sektörde iş bulamazlar yazık bu 2 dingil yüzünde güzelim seri bir ufak çocuğun fantezi ve fantastik komedya evrenine döndü

• quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

2nci bolumden itibaren burada dedimki, "bakin gecen sene sizan senaryo aynen isliyor ufak farkililiklarla" ama gel gorki kimse inanmadi :) Simdi bakiyorumda herkes bi sekilde bi yerlerden bu senaryoya ulasmis.
    ulaşılması zor senaryo değilki kim paylaştıysa herkese ulaşsın diye reddit' e koymuş zaten

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• şu dd senaryo yazmada vince gillignan gibi bir efsaneden ders alsın

o akdar imkan para ve zamanın var ama 8 yıllık bir diziyi tek sezonda bok ediyorsun
  • mcgill kullanıcısına yanıt
    Evet kanka haklısın ejderhanında var olmasını geçtim bi insanın onun hükmetmesi buzdan adamlar ölü adamlar falan aşırı saçma gerçek dışı anlıyorum seni.

• quote:

Orijinalden alıntı: harce74

umarım bir daha bu sektörde iş bulamazlar yazık bu 2 dingil yüzünde güzelim seri bir ufak çocuğun fantezi ve fantastik komedya evrenine döndü

Alıntıları Göster
    Star Wars senaryosunu yazacak bunlar şimdi. :)
  • 
Sayfa: önceki 32293230323132323233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.