Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (3230. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
66.591
Cevap
451
Favori
2.447.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32283229323032313232
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Spoiler konusunda böyle dizi filmlerde vesaire bence 2 ana başlık olmalı ''spoiler yasak ya da buton zorunluluğu'' diğeri ''spoiler içerir'' diye. Konu başlığında da bu belirtilmeli.

Böylece spoiler diye ağlayanlarla ya da buton kullanmayanlarla muattap olmaz kimse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sanat Günesi -- 15 Mayıs 2019; 8:10:57 >
  • Spoiler butonu prezervatif gibidir. İlk girdiğinizde sizi korur. Ama işiniz bittikten sonra ısrar edip çıkmak istemezseniz elbet bir yerlerinden sizanlar sizi pişman eder.

Diziyi izlemeden bölüme girebilirsiniz, ama çok fazla oyalanmayip erkenden çıkmanız sizin yarariniza.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanat Günesi

Spoiler konusunda böyle dizi filmlerde vesaire bence 2 ana başlık olmalı ''spoiler yasak ya da buton zorunluluğu'' diğeri ''spoiler içerir'' diye. Konu başlığında da bu belirtilmeli.

Böylece spoiler diye ağlayanlarla ya da buton kullanmayanlarla muattap olmaz kimse.
    Esas sıkıntı birine cevap yazarken ya da alıntı yaparken spoiler butonu çalışmıyor. Onu bir düzeltmeleri lazım.

• nYselmech kullanıcısına yanıt
    evet, orada kar gözüküyor.
    lakin bu 5. sezon ve öncesine ait.
    5. sezondan sonra GRRM ile çalışmaktan vazgeçtikleri için, sonu değiştirdiler.
    normalde, NK, King's Landing'e gelecekti, ama sonu değiştirdikleri için artık kar yağmayacak.
    fakat, 5. bölümde biraz o sahneyi andırsın diye beyaz kül yağdırdılar...
  • imdb’de bir yorumda gördüm çok beğendim; yorumu yazan kişi “Game of Thrones’daki Game nerede?” demiş

• Ülkemizde ultra lüks kalitede diziler üretildiğinden herkes dizi mühendisi olmuş. Ulan neyinize yetmiyor...

Bırakın tatava yapmayı. Yok saçmaymış yok bilmem neymiş bok atıp duruyorsunuz. Siz yapın da bir izleyelim beyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: naturl

Ülkemizde ultra lüks kalitede diziler üretildiğinden herkes dizi mühendisi olmuş. Ulan neyinize yetmiyor...

Bırakın tatava yapmayı. Yok saçmaymış yok bilmem neymiş bok atıp duruyorsunuz. Siz yapın da bir izleyelim beyler
  • Şu spoiler konusunu yıllardır anlayamıyorum. Hiç art niyetsiz gerçekten merak ettiğimden soruyorum, son bölümü izlememiş olanlar neden foruma giriyorlar? Ben izlememişsem girmiyorum mesela ve girmemek için öyle çaba da harcamıyorum, son bölümle ilgili neler yazılmış hiç merak etmiyorum. Zaten girersem öyle ya da böyle spoiler yiyeceğimi de biliyorum. Ama bölümü izleyince merak başlıyor ve acaba ne yorum yapmışlar diye hemen foruma giriyorum. Kızmadan, hakaret etmeden bunu açıklayabilecek bir arkadaş var mı acaba: son bölümü izlememiş olanlar neden foruma giriyorlar?
  • quote:

Ülkemizde ultra lüks kalitede diziler üretildiğinden herkes dizi mühendisi olmuş. Ulan neyinize yetmiyor...

bizim yapmamıza gerek yok adamlar ilk sezonlarda yaptılar zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: sukaplumbaası

Şu spoiler konusunu yıllardır anlayamıyorum. Hiç art niyetsiz gerçekten merak ettiğimden soruyorum, son bölümü izlememiş olanlar neden foruma giriyorlar? Ben izlememişsem girmiyorum mesela ve girmemek için öyle çaba da harcamıyorum, son bölümle ilgili neler yazılmış hiç merak etmiyorum. Zaten girersem öyle ya da böyle spoiler yiyeceğimi de biliyorum. Ama bölümü izleyince merak başlıyor ve acaba ne yorum yapmışlar diye hemen foruma giriyorum. Kızmadan, hakaret etmeden bunu açıklayabilecek bir arkadaş var mı acaba: son bölümü izlememiş olanlar neden foruma giriyorlar?
    link dilencisi oldukları için. bide eski bölümleri yeni izleyip yorumlamaya gelen deliler vardı bi ara

• quote:

Orijinalden alıntı: sukaplumbaası

Şu spoiler konusunu yıllardır anlayamıyorum. Hiç art niyetsiz gerçekten merak ettiğimden soruyorum, son bölümü izlememiş olanlar neden foruma giriyorlar? Ben izlememişsem girmiyorum mesela ve girmemek için öyle çaba da harcamıyorum, son bölümle ilgili neler yazılmış hiç merak etmiyorum. Zaten girersem öyle ya da böyle spoiler yiyeceğimi de biliyorum. Ama bölümü izleyince merak başlıyor ve acaba ne yorum yapmışlar diye hemen foruma giriyorum. Kızmadan, hakaret etmeden bunu açıklayabilecek bir arkadaş var mı acaba: son bölümü izlememiş olanlar neden foruma giriyorlar?
    Ayni soruyu ben de sordum.
    Sacma sapan cevaplar geldi.
    Madem izlemedin ne diye giriyorsun konuya?
    Bir sebebin olmali...

Bana gore şu:
    Ulan ben bölüme bi bakayim, illaki spiler kullanmayan biri olur, hemen sikayet edip egomu tatmin edeyim.

Baska bir aciklama bulamiyorum ben.

Hayir, bazen forum hatasindan spoiler butonu ariza yapiyor ve kisi spoiler butonu icine almis olsa bile icerik görünüyor.
    Bu adamin ne suçu var simdi?

En temizi konuya girmemek. Ama belli ki kıllanıyorlar , rahat duramiyorlar.

• quote:

Bizim halkın varoluş sebebi eleştirmek.

• SAVIAR kullanıcısına yanıt
    Hepsine bir verdim.
  • ne olursa olsun, şahane bölümdü. evet pek beklentilerimi karşılamadı ama ne de olsa GOT! her türlü izleniyor arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-5EF629EBB

Neden hocam açıkta bişey mi gördün

Alıntıları Göster
    yaş aralığını da verdiğin cevaptan anlamış olduk - 18
  • quote:

Orijinalden alıntı: The SATANİST

hbo devasa bir bütçe teklif edip şunu 11 bölüm yapın istediğiniz kadar süre demiş

adamlar neye güvendilerse 6 bölüm çekmişler

bu nasıl vizyonsuzluk

Alıntıları Göster
    star wars ı çekmek için got'u harcamışlar söylenenlere göre
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihan4292

o değilde ileride dizinin konusu geçtiğinde herkez güzel diziydi efsaneydi yanlız son 2 sezonu çok kötüydü be abi diyecek ona yanarım. lost gibi oda iyiydi son 2 sezonu kötüydü. güzel bir şey oldumu daima bozuyorlar
    Bozmayan tek dizi sanırım Breaking Bad.

• quote:

Orijinalden alıntı: SouL InvictuS

Spoiler butonu prezervatif gibidir. İlk girdiğinizde sizi korur. Ama işiniz bittikten sonra ısrar edip çıkmak istemezseniz elbet bir yerlerinden sizanlar sizi pişman eder.

Diziyi izlemeden bölüme girebilirsiniz, ama çok fazla oyalanmayip erkenden çıkmanız sizin yarariniza.
    Bu nece bir örnektir kral.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adolf1

evet, orada kar gözüküyor.
    lakin bu 5. sezon ve öncesine ait.
    5. sezondan sonra GRRM ile çalışmaktan vazgeçtikleri için, sonu değiştirdiler.
    normalde, NK, King's Landing'e gelecekti, ama sonu değiştirdikleri için artık kar yağmayacak.
    fakat, 5. bölümde biraz o sahneyi andırsın diye beyaz kül yağdırdılar...
    Evet biliyorum dostum bazıları o sahneye "kül" deyip "abiğğ adamlar foreshadowing yapıyor kaç sezondur baksana harika yağğğ, adamlar yazmayı biliyor" diyorlar. Sen de bu yüzden attın sanmıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanat Günesi

Spoiler konusunda böyle dizi filmlerde vesaire bence 2 ana başlık olmalı ''spoiler yasak ya da buton zorunluluğu'' diğeri ''spoiler içerir'' diye. Konu başlığında da bu belirtilmeli.

Bu seferde herkes spoiler bölümüne yazacak ondan şikayet edecekler.

• 
Sayfa: önceki 32283229323032313232
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.