Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (3188. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66.592
Cevap
452
Favori
2.447.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31863187318831893190
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben tatava yapmıyorum. Kendi görüşümü belirten bir adet mesaj attım ama o mesajdaki gerçek ağrınıza gittği için saldırıp duruyorsunuz teker teker. Siz bana saldırırsanız bende cevap veririm. Herkesin görüşünü bildirdiği bir konuda bana da bir mesajlık 2 paragraflık bir görüş bildirmek yasak değil. Tatava yapanlar sizlersiniz bu kadar net. İşinize gelmedi ''cahiller korsan kullanıyorlar'' işinize geldi mi ''Araplara ne para vericem'' gibi bir ırkçılık veyahut ''Digitürk'e yeterince para akıtmadık mı?'' gibi ayak takımı düşünceleri.

Defalarıncı kez yazıyorum: Ben korsan kullanıyor ve destekliyorum. Digitürk gibi kan emicilerden nefret ediyorum. Ama onlardan ne kadar nefret ediyorsam ikiyüzlü çıkarcılardan da bir o kadar gıcık alıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YshtolaRhul7017

Benimde digitürk play eğlence üyeliğim var sırf got izlemek için almıştım. Hakikaten bu leş görüntü kalitesi nedir böyle be. 720p - 1080p falan diyor ama görüntü bariz 360p. Kör adam bile anlar 360 oldugunu. Lanet olsun digiturke
    son olan olaylardan sonra digiturke kızgınım nedir esekherifle uğraşmak falan saçma ama tv de kutudan izliyorum görüntü felaket iyi ham yayın veriyorlar galiba süper o konuda laf edemem
  • evde digitürk üyeliğim var ve got u da ordan izliyorum ama 3. bölüm çok karanlık ve görüntü kalitesi çok kötü olduğu için torrentten indirip izlemek zorunda kaldım çünkü hiçbir şey anlaşılmıyordu

kesinlikle fiyatını hak etmiyor ama evdekiler izlediği için hala digitürk kullanıyoruz yine diğer seçeneklere göre daha iyi bence digitürk ama kötünün iyisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: mutevaziadam

Herkesçe tahmin edilen şeyler olsa da rasyonel yazan birilerinin olması güzel.

Alıntıları Göster
    Yalnız bunun ciddi ciddi gerçekleşme ihtimali var. Bu kadar saçmalıktan sonra mümkün. Ayrıca redditte ortaya atılan bir sızma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek gerçek kral night king dir. 3. bölümde o yürüyüşü ve asaleti yeter
  • quote:

Orijinalden alıntı: YshtolaRhul7017

Tek gerçek kral night king dir. 3. bölümde o yürüyüşü ve asaleti yeter
    Arya fena sapladı
  • Şu müziğin bağımlısı oldum. Her gün dinliyorum

Edit: Ne dothrakilerin gidip geri gelmemesi, ne üstüste 3-4 metre yüksekliğinde gelen ölü ordusu, ne de kalenin içine oluk oluk girmeleri... Hiç biri bu müzik kadar çaresiz hissettirmedi bana o bölümde Hatta o saçmalıklar gözüme bile batmamıştı. Sandım ki hepsinin ölümünü bu müziğe yayarak bize sezonun en acı sahnelerini izletecekler. Müzik çalmaya ve Sansa ile Tyrion elele tutuştuğunda düşündüm ki hepsinin son anını izliyoruz. Ardından Night King çıkageldi, Bran warglamayı durdurdu, uzaktan Night King'e baktı. Dedim muhtemelen en fazla ölümün olacağı bölüm bu olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iamburak -- 12 Mayıs 2019; 21:28:23 >

• Bence rhaegar geri gelecek, Euron ona bakıyor şaşkın şaşkın

• Glorfindel1907 kullanıcısına yanıt
    bana da öyle geliyor
  • nerden nereye bee
    bir de düşünsenize bu kadar büyük bir güç tywinin elinde olacaktı neler olurdu

• quote:

Orijinalden alıntı: Targaryen96

nerden nereye bee
    bir de düşünsenize bu kadar büyük bir güç tywinin elinde olacaktı neler olurdu

Belki ejderha yavruları gelebilirmis... öyle bir iddia ortaya atıldı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dürüstİnsan kullanıcısına yanıt
    Ahahaha ne geyik yapmışlar ya
  • ender E kullanıcısına yanıt
    sızıntı mı olmuş?
  • Dürüstİnsan kullanıcısına yanıt
    Yüzüklerin Efendisi'ne kadar mükemmel olmuş hangi işsiz yapmış ise ondan sonraki kısım iyi değil o kadar amq baya iyiydi Yüzüklerin efendisi ile birlikte
  • Senin de anneler günün kutlu olsun şerefsiz Dany
  • Bu yeni üç ejderha meselesi teoricilerin ortaya attığı hiçbir gerçeklik payı olmayan saçma sapan bir iddia. Dizinin bitmesine bir bölüm kaldı neymiş Drogon üç tane ejderha doğurmuş Euron onlara bakıyormuş. Bu ejderhalar ne ara büyüdü de savaşacak duruma geldi diye soran yok.

Bahsedilen resimde biri büyük dört ejderha var küçük olanlar Drogon'un yavruları demişler bu da yanlış. Büyük ejderha Daenerys diğerleri onun çocukları Drogon, Rhaegal ve Viserion.

Ne bitmek bilmeyen teoriymiş arkadaş tutmadıkça herifler ısrarla teori kasıyor dizide gördükleri hoşuna gitmeyenlerde kendini kandırmak için bunlara inanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leon

Bu yeni üç ejderha meselesi teoricilerin ortaya attığı hiçbir gerçeklik payı olmayan saçma sapan bir iddia. Dizinin bitmesine bir bölüm kaldı neymiş Drogon üç tane ejderha doğurmuş Euron onlara bakıyormuş. Bu ejderhalar ne ara büyüdü de savaşacak duruma geldi diye soran yok.

Bahsedilen resimde biri büyük dört ejderha var küçük olanlar Drogon'un yavruları demişler bu da yanlış. Büyük ejderha Daenerys diğerleri onun çocukları Drogon, Rhaegal ve Viserion.

Ne bitmek bilmeyen teoriymiş arkadaş tutmadıkça herifler ısrarla teori kasıyor dizide gördükleri hoşuna gitmeyenlerde kendini kandırmak için bunlara inanıyor.
    Bir ara kayıptı drogon o ara yavrulamış olabilir
  • 
Sayfa: önceki 31863187318831893190
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.