Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (3185. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
66.592
Cevap
451
Favori
2.447.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31833184318531863187
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bir hoş olması normal adam one true king.

şu asalet got da kimse de yok.
  • eksisozluk'de erişime kapandı, digiturk her yerden saldırıyor galiba.

gerçekten şu ülkede yönetici vasfındaki adamlarda gram akıl yok ya, sanırsın torrent sitelerinin başını eşekherif çekiyor. adam sadece altyazı paylaşıyor.

birini engelleyince başkası çeviremeyecek mi gerçekten şaka gibiler. digiturk yokken bu adamın çevirisi sayesinde millet izliyordu, bu ülkede belli bir kitlesi varsa ve şuan az da olsa digiturke abone olup seyrediyorsa bu adam sayesindedir. malum yolla izlemek isteyene zaten hiç bir şey yapamazsın.
  • Yav arkadaş bizim millet kahraman çıkartmaya ne kadar meraklı. Twitter’a baktımda altyazı çevirmeni herifi bile kanaat önderi bellemişler resmen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 30 tane ejderya cıkacak diyenler var son bolumde.
  • İlk 4 bölümü blog sayfası gibi bir yerden izledim bugün baktım siteyi uçurmuşlar, 5. bölüm ve sonrasını izleyebileceğim bir kaynak bilen varsa pm'den link atarsa çok sevinirim.
  • Şu stannis'ide öve öve bitiremediniz he ruhsuz duygusuz herifin biriydi işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

eksisozluk'de erişime kapandı, digiturk her yerden saldırıyor galiba.

gerçekten şu ülkede yönetici vasfındaki adamlarda gram akıl yok ya, sanırsın torrent sitelerinin başını eşekherif çekiyor. adam sadece altyazı paylaşıyor.

birini engelleyince başkası çeviremeyecek mi gerçekten şaka gibiler. digiturk yokken bu adamın çevirisi sayesinde millet izliyordu, bu ülkede belli bir kitlesi varsa ve şuan az da olsa digiturke abone olup seyrediyorsa bu adam sayesindedir. malum yolla izlemek isteyene zaten hiç bir şey yapamazsın.
    dün ekşisözlük kapandı mı gerçekten digitürk yüzünden? Oha
  • stannis falan hikaye...bu dizinin en mükemmel karakteri jaime lannisterdır...bran veledini sakat bıraktı diye nefret ediyo çoğu kişi fakat bu adam halkının diri diri yakılmasını engelleme uğruna onurundan yemininden vazgeçmiş...takdir edilmesi gerekirken her fırsatta aşağılanmış robert baratheon ve ned stark tarafından...ned starkla olan düellosunda ned starka arkadan saldıran askeri yere sermesi bile bu adamın ne kadar onurlu olduğunu anlamaya yeterde artarda bile...aynı durumda ned stark arthur dayneyi arkadaşının arkadan saldırması sayesinde öldürmüştü...

adam gibi adam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erenfb1907 -- 11 Mayıs 2019; 11:34:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: erenfb1907

stannis falan hikaye...bu dizinin en mükemmel karakteri jaime lannisterdır...bran veledini sakat bıraktı diye nefret ediyo çoğu kişi fakat bu adam halkının diri diri yakılmasını engelleme uğruna onurundan yemininden vazgeçmiş...takdir edilmesi gerekirken her fırsatta aşağılanmış robert baratheon ve ned stark tarafından...ned starkla olan düellosunda ned starka arkadan saldıran askeri yere sermesi bile bu adamın ne kadar onurlu olduğunu anlamaya yeterde artarda bile...aynı durumda ned stark arthur dayneyi arkadaşının arkadan saldırması sayesinde öldürmüştü...

adam gibi adam

ilk sezondaki tipi de tam bir zengin piç çocuğuymuş ha 1:15

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 11 Mayıs 2019; 12:17:47 >

• Arkadaşlar bu GoT'u baştan sona komple indirip izlemek istiyorum. Altyazili hangi mecrada bulunur bu dizi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Ben Jaime'nin ilk sezonlardaki tipini Shrek'teki prense benzetiyorum.
  • erenfb1907 kullanıcısına yanıt
    Eğer o asker Ned'e arkadan hamle yapmasaydı Jaime orada Ned'i parça pinçik ederdi. Jaime dizide en iyi işlenen karakterlerden ama adamın ne kadar iyi bir savaşçı olduğunu dizide tam olarak gösteremediler. Sonrası da malum el gitti.
  • Katılıyorum. Ayarı yok milletin.
  • Tritlum kullanıcısına yanıt
    Dizide gösterilmeyen o kadar çok şey varki, Keşke daha uzun sürüp bazı karakterlerin geçmişteki hikayelerini'de görseydik, Pyke Kuşatmasını görmeyi çok isterdim mesela
  • quote:

Orijinalden alıntı: Glorfindel1907

Şu stannis'ide öve öve bitiremediniz he ruhsuz duygusuz herifin biriydi işte.
    Zeka ve tecrübe vardı ama insanlık yoktu adamda 2 kere kaybetti ikisi de bu yüzden oldu. Çoğu insan
    kızını diri diri yakan
    birinin ardında savaş girmez ve girmedi.
  • senseman62 kullanıcısına yanıt
    Bölümü yayınlayanlara yaptırım uygulanır. Bunu anlarım. Ama çevirmenler ile uğraşmak gördüğüm en saçma olay. Üstelik uğraştıkları adam bu dizinin bu ülkede sevilip izlenmesine doğrudan katkı sağlamış birisi. Aklıyla hareket eden bir şirket bu adamı kendi tarafına çekmeye çalışır. Normal şartta olması gereken bu. Hadi bir halt yedin adamla uğraşıyorsun bari onu destekleyenlere sallama değil mi? Ama yok. Akıllanmayacaklar. Bu şekilde kendileri kaybederler.
  • Adama güzel maaş verip bünyesine katmak varken böyle yapmak zor yol.Halbuki dediğim şekilde olsa tatlı yoldan sorun çözlmüş olurdu.Dünya kadar tepki aldı 10 kişi iptal etse bile zarar yani
  • Glorfindel1907 kullanıcısına yanıt
    Ben Barristan Selmy, Arthur Dayne ve genç Jaime Lannister'ı bir arada gösteren bir sahne görmek isterdim. Şampiyonlar ligi gibi kadro.
  • Atmin kullanıcısına yanıt
    milletden gelen tepkileri görünce geri vites yaptı digiturk,dün attıgı sözde ayar verdiği twitide silmiş paşa paşa.
    https://eksisozluk.com/digiturk-aboneligi-iptal-kampanyasi--1248047

iptaller geliyor.
  • 
Sayfa: önceki 31833184318531863187
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.