Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (2838. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
66.592
Cevap
451
Favori
2.447.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28362837283828392840
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler hic sevmedim sevisme sahnesini tamamen ciplaklardi ama duyguyu veremediler bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sevişme sahnesini Bran'in konuşmasıyla eşgüdümlü yapınca duyguyu veremediler tabii
  • Bu arada bolum birazdan bitiyor

En kotu sezon finali bolumuydu nettttt hic begenmedim abi

Bide 2019 u bekleyecez bi dahaki bolum icin hadi be abi devam et

• Beyler ejderya ne ufluyecek diye soruyodunuz

[hayvan gibi biz ufluyor uflemiyor resmen kusuyor hayvan boyle bise yok/spoiler]

• Final gibi final!

Şimdi bekle ki 2019 gelsin...
  • Beyler bolum bitti

Sizan senaryo ile tipa tip ayni bildiginiz gibi

İnsallah sizan 8. Sezon senaryosu dogru degildir cunku dogru gibi duruyor

Onun harici en kotu en les sezon finaliydi net oglu net bide biz 1.5 yil bekleyecez nerdeyse bi dahaki bolumu

Aglayacam bir an once etkisinden cikip unutmam lazim diziyi

Bu arada bu bolumun yonetmeni les otesi bence kurguda da sinifta kaldilar ayrica.

Yani senaryoyu okudum ondanmi kotu geldi bilmiyorum ama kotuydu yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Andres Escobar -- 28 Ağustos 2017; 5:26:29 >

• Tüm orduyu geçtim, Icedragon'u nasıl öldürecekler?
    Kıyamet kusuyor resmen
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • ALLAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH!

• güzel bölümdü

kaç yıllık duvar tarih oldu be
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetcan_34

Tüm orduyu geçtim, Icedragon'u nasıl öldürecekler?
    Kıyamet kusuyor resmen

Çürümeye başlamış ama çok belli. Ejdercamı çok kolay öldürür.
  • Bir devrin daha sonuna geldik. Ne yalan söyleyim bu sezon biraz leşti kimse kusura bakmasın

• Baelish'i 7 sezon içerisinde hiç böyle görmemiştik lan adamın o hali içime oturdu
  • Leş+çöp bi sezon finali

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi sezon daha bitti
    Son 3 dakka bi üşüme geldi:D
  • Final spoiler

herşey sizan senaryoya göre gitti. Başta da begenmemistim bunu. Osgiliath muharebesine benzer bir şekilde duvarin savunulması ve sonra kaybedilmesi veya joramundun borusuyla duvarın düşmesi daha iyi olurdu. Night King'e ejder vermek için her türlü saçmalığı yaptırdılar bu sezon.
    Jaime yalnız değil de Lannister ordusunu yanına alir diyordum, sanırım almadı.
    Bran, jon geliyor deyince aha dedim, Bran canlı yayında diye ama notu gösterince gece vakti iyi güldüm.
    Theon bölümleri de zorlamaydi biraz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thelmessos -- 28 Ağustos 2017; 5:34:29 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thelmessos

Final spoiler

herşey sizan senaryoya göre gitti. Başta da begenmemistim bunu. Osgiliath muharebesine benzer bir şekilde duvarin savunulması ve sonra kaybedilmesi veya joramundun borusuyla duvarın düşmesi daha iyi olurdu. Night King'e ejder vermek için her türlü saçmalığı yaptırdılar bu sezon.
    Jaime yalnız değil de Lannister ordusunu yanına alir diyordum, sanırım almadı.
    Bran, jon geliyor deyince aha dedim, Bran canlı yayında diye ama notu gösterince gece vakti iyi güldüm.
    Theon bölümleri de zorlamaydi biraz.

hocam aegon dany yi düzerken tyrion niye üzüldü ben anlayamadım o olayı

• jon snow ile ilgili
    5-10 sayfa önce kitaptaki aegon un rolünü jon a vereceklerini söylemiştim nitekim öyle oldu. gelecek sezon en çok jonun aegon a bürünmesini merakla bekleyeceğim tabi 2019 da o değilde boatsex i daha ateşli hayal etmiştim ben böyle hiç olmadı, nerde o eski got sex sahneleri
  • Bölüm düştü diyenler, arkadaşlar bölüm şuan bitiyor, ne ara upload edildi de düşecek?

Edit: Cidden düşmüş, piratebayde bayadır var gibi gözüküyor, bunun açıklaması nedir?

Bölüme gelirsek:

Öncelikle, sızan senaryoyla zaten birebir olduğu için kimseye şu sürpriz var diyemeyeceğiz malesef. :(

Rhaegar'ı göstermeleri hoştu, biraz mistik yanı kalsın istemiş olsalar gerek çok kenardan dokundurup geçtiler, aynı şey EPIC BOATSEX için de söylenebilir. Tyrion'ın bakışı "We're fucked.", sanırım onaylamıyor durumu.

Arya'nın yeni bakışı duruşu, nerdeyse karizmatik diyeceğim, çok yakışıyor gerçekten, Greyworm'un Battle of the Bastards bölümünde 2 master'ın boğazını kesmesindeki soğukkanlılığı acayip andırdı, Sansa'ya edilen küfürler de boşa çıkmıştır, sonunda Lf'ın derslerini iyi çalıştığını ve aslında göründüğü kadar salak olmadığını anladık.

Jaime 3. sezonda yakaladığı favori karakterim koltuğunu kalıcı şekilde sağlamlaştırmıştır, 6 bölümde ancak daha da cool olabilir.

Cercei rolü gereği nefretleri toplasa da çok zekiceydi yaptıkları, mantıklı olan hamlelerdi, karşısında binlerce düşman görmektense saçma sapan gururları yüzünden yokolup giden düşman görmeyi yeğliyor, haklı da, herkes öldükten sonra kim onun şerefini sorgulayabilir ki?

Davos'un tek bir line'ı bile yoktu sanırım, en azından Dragon pit de atlasaymış, Clegane kardeşler sağlam vibe attı ortaya, bu arada CLEGANEBOWL CONFIRMED!

Son sahne daha epic olabilirdi sanki, ejderhanın boyutu da sıkıntı biliyorum ancak yine de bir şeyler eksikti sanki, Drogon'un çığlığı yokluğunu hissettirdi belki, tüyleri diken diken eden o etmeni göremedim.

Favori sahnem Tyrion'ın Cercei'ye yaptığı konuşma, abi hiç uğraşmayın verin Tyrion'a epic konuşmalar yapsın 60 dakika izletir müthişti, efsane veriyor duyguyu, 4x6'dan beri düzgün line vermiyorlardı.(I drink and i know things haricinde.)

Özetle bakarsak bir 6. sezon finali değildi, bu final daha çok son sezona biran önce tahtayı hazırlamak, bütün karakterleri yerine koymak, yoluna sokmak gibiydi, 6. sezon bir devrim niteliğindeydi, yine de 5. sezondan farkla iyi, diğerleriyle de kapışır diye geçiştiririm, muhtemelen 9.0 puan civarı alıcaktır, reddit 8,5 üstü vermez gibi geliyor, yine de ben tatmin edici buldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sKjaer -- 28 Ağustos 2017; 5:48:9 >

• 8. sezon sızdırılan senaryoyu tekrar okudum da %90 doğru gibi duruyor
  • Dr. Donanım kullanıcısına yanıt

jon Snow'a guvenemedi heralde. O kadar uğraşıp müttefik yaptık; şimdi yatakta işi bitiremezse bizim pakt bozulur diye düşündü.

O değil de, 6 sezon boyunca yarattıkları hem duvari hem de Tyrionun karizmasını bir sezonda yerle bir ettiler. Martin umarım durumun farkındadır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 28362837283828392840
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.