Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (2082. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
66.592
Cevap
451
Favori
2.446.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20802081208220832084
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Juvixted

quote:

Orijinalden alıntı: Reid Rider

quote:

Orijinalden alıntı: Juvixted

Özlemişiz cidden yahu.Ama izlemeden önce keşke bi 5. sezonu özet geçseymişim dedim.Stannisin öldüğünü bile unutmuşum bölümü izledikten sonra araştırıp da hatırladım.Bölümün sonu neydi öyle yahu?Oyşh vücuda bak derken ne oldu.

Kavga bașlasın.
    Stannis ölmedi dedi.
    Stannisçiler, ecdadınıza sahip çıkın.

Ölmemiş mi?Sarışın ablamız öldürmüştür onu yahu.

Ben de öldü diye biliyorum; ama bazı arkadaşlar ölmediğine dair beyanlar veriyor. Kılıcın havaya kalktığı zaman sahnenin değişmiş olmasını sebep sunuyorlar.
  • çok sağlam spoiler yedim başka bir siteden yıkıldım şu an

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ays Ays Beybi

çok sağlam spoiler yedim başka bir siteden yıkıldım şu an

Söyle bizde yıkılalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Houston Rockets

quote:

Söyle bizde yıkılalım

Kitabı okumadığımdan gerçekliğinden emin değilim kendini yakmak isteyenler buyursun okusun. 6X01 spoileri dediğine bakmayın bayağı bildiğin ileride çözülecek olayı anatan spoiler

https://seyler.eksisozluk.com/game-of-thronesun-6-sezon-ilk-bolumundeki-melisandre-olayinin-perde-arkasi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulan geçen sene ki gibi 4 5 bölüm kaçıramadılar bi

• quote:

quote:

quote:

Söyle bizde yıkılalım

Kitabı okumadığımdan gerçekliğinden emin değilim kendini yakmak isteyenler buyursun okusun. 6X01 spoileri dediğine bakmayın bayağı bildiğin ileride çözülecek olayı anatan spoiler

https://seyler.eksisozluk.com/game-of-thronesun-6-sezon-ilk-bolumundeki-melisandre-olayinin-perde-arkasi

Eyvallah hocam bakalım

• quote:

quote:

quote:

Söyle bizde yıkılalım

Bence biraz uçmuş arkadaş. Eğer dediği gibi bir bedel ödediyse yarınki yeni bölümde genç olmaması lazım, yaşlı nine olarak çıkar artık Davos efendinin yanına. Neyse yeni bölüm gelsin de genç olarak görürsek direk çürüyecek bu arkadaşın argümanı zaten
  • 2.Bölümde olacaklar % 100 doğruladım. Meraklısına bulduğum kaynağı verebilirim. Kaynak ispanyolca.Olmassa gelin tükürün yüzüme.
    Başlangıç sahnesi: Bran in winterfell deki görüşleriyle başlıyor bölüm. Ned , Benjen , Lyanna ve hodorun küçüklüklerini görür. Aralarındaki konuşmalarını izlerdikten sonra 3AR Branın Görüş süresinde çok durduğunu düşünerek bran ı görüşten çıkartır. Mağraya döndükten sonra hodor a görükleriyle ilgili sorular soran bran maalesef hodor cevabında başka bir cevap alamaz. Dışarıda yorgun bir şekilde oturan Meera yı 4.sezonun sonlarınki çocuk dışarısının teklikeli olduğunu düşünerek içeri çağırır.
    2.Sahne : CastleBlack :Trailerde olan sahne ile başlıyor.Thorne askerileriyle birlikte akşama kadar süre verdikleri Davos un tayfasının bulunduğu odanın kapısı kırmaya çalışıyor. Bu sırada yabaniler yardıma geliyorlar. Wun Wun (büyük dev )kapıyı Cb nin dış kapısını falan kırıyor .Bu sırada odaya girmeyi başarah Thorne Jon un bedenini görüyor.
    3.Sahne:Kings Landing : Sokakta Cersei ile dalga geçen kişinin Dağ ağzına …. .Kafasını Parçalıyor.
    4.Sahne: Kings Landing (Kalenin İçi):Myrecella nın yanına gitderken cersei tommen in askerleriyle karşılaşır. Tommen Cerseiyi cesede yaklaştırmamaları için askerlerini görevlendirmiştir. Cesedin yanında Tommen ile Jamie arasında sıradan konuşmalar geçer . Tommen ordan ayrıldıktan sonra odaya high sparrow gelir . Fragmandaki konuşmalar gerçekleşir.
    4.Sahne : Cersei ile Tommen karşılaşır . Cersei özür falan diler .
    5.Sahne :Tyrionun meşur fragmandaki dialoglerı gerçekleri. Tyrion ****rin yanına girer zincileri çözer konuşmaya falan çalışır ama sonra fragmanda olan olaylar olur ve cüce kaçar dışarda Varys ile buluşur. ****rin zincileri çözülmüştür Ama hala odada kilitli haldelerdir.
    6.Sahne ****: Roose bolton sansanın kaçmış olmasından dolayı sinirlidir . Ramsey in ağzına sıçar . Artık oğlum olursa bi boka yaramassın falan der . o sırada Ramsey gidiyim CB de jon u öldüreyim sansayı geri alayım falan der . Roose da öyle bişey yaparsan kuzey bize arka çıkmaz der. Master aemon odaya girer ve roose ın bir oğlu olduğunu söyler . Bunu duyan ramsey hançeri babasını boğazına saplar . Roose ölür . Odada kimse kılını kıpırdatamaz. Master aemon a ravenlerla diğer kalelere babasını düşmanlar tarafından zehirlenerek öldüğünü yollamasını söyler. Sonra ramsey yeni doğan veletle annesini köpeklerin bulunduğu odaya doğru götürür . Ve yeni doğan bebe ile annesini köpeklere yem eder ve ben lord boltonum der.
    Son Sahne: Davos ve Mel ateşin yanında konuşurlar . Mel Jon u ateşin içinde savaşırken gördüğünü falan söyler . Davos Jon u yaşatmasını ister . Mel seremoniye başlar okuyup üfler falan . Tanrısına yalvarır ama jon da tık olmaz ümüdini kaybederler ve tek tek odadan ayrılırlar en son ghost kalır odada jon un ölü bedeninin yanına uzanmış duruyordur . birden kulakları dikilir gözleri açılır . Jonun gözleri açılır ve 6 kez zar zor nefer alır ve bölüm biter. Baji Reiziniz.
  • Arkadaslar spoiler vermeyinde biseyi merak ettim imdbde 2.bolumu simdiden 200 kusur kisi oylamis 2.bolum bazi sitelerde sizdirildida izledilermide boyle bisey yaptolar yoksa zavkine yapilan biseymi anlamadim spoiler vermeden aciklarsaniz sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkdexterness -- 1 Mayıs 2016; 22:05:03 >
  • Bölümler çıkmadan 1-2 gün önce izleyip yorumlamaları için saygın kişilere veriliyor. O arada sızan sızıyor.
  • Canlı yayın linklerini paylaşabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: A C O

2.Bölümde olacaklar % 100 doğruladım. Meraklısına bulduğum kaynağı verebilirim. Kaynak ispanyolca.Olmassa gelin tükürün yüzüme.
    Başlangıç sahnesi: Bran in winterfell deki görüşleriyle başlıyor bölüm. Ned , Benjen , Lyanna ve hodorun küçüklüklerini görür. Aralarındaki konuşmalarını izlerdikten sonra 3AR Branın Görüş süresinde çok durduğunu düşünerek bran ı görüşten çıkartır. Mağraya döndükten sonra hodor a görükleriyle ilgili sorular soran bran maalesef hodor cevabında başka bir cevap alamaz. Dışarıda yorgun bir şekilde oturan Meera yı 4.sezonun sonlarınki çocuk dışarısının teklikeli olduğunu düşünerek içeri çağırır.
    2.Sahne : CastleBlack :Trailerde olan sahne ile başlıyor.Thorne askerileriyle birlikte akşama kadar süre verdikleri Davos un tayfasının bulunduğu odanın kapısı kırmaya çalışıyor. Bu sırada yabaniler yardıma geliyorlar. Wun Wun (büyük dev )kapıyı Cb nin dış kapısını falan kırıyor .Bu sırada odaya girmeyi başarah Thorne Jon un bedenini görüyor.
    3.Sahne:Kings Landing : Sokakta Cersei ile dalga geçen kişinin Dağ ağzına …. .Kafasını Parçalıyor.
    4.Sahne: Kings Landing (Kalenin İçi):Myrecella nın yanına gitderken cersei tommen in askerleriyle karşılaşır. Tommen Cerseiyi cesede yaklaştırmamaları için askerlerini görevlendirmiştir. Cesedin yanında Tommen ile Jamie arasında sıradan konuşmalar geçer . Tommen ordan ayrıldıktan sonra odaya high sparrow gelir . Fragmandaki konuşmalar gerçekleşir.
    4.Sahne : Cersei ile Tommen karşılaşır . Cersei özür falan diler .
    5.Sahne :Tyrionun meşur fragmandaki dialoglerı gerçekleri. Tyrion ****rin yanına girer zincileri çözer konuşmaya falan çalışır ama sonra fragmanda olan olaylar olur ve cüce kaçar dışarda Varys ile buluşur. ****rin zincileri çözülmüştür Ama hala odada kilitli haldelerdir.
    6.Sahne ****: Roose bolton sansanın kaçmış olmasından dolayı sinirlidir . Ramsey in ağzına sıçar . Artık oğlum olursa bi boka yaramassın falan der . o sırada Ramsey gidiyim CB de jon u öldüreyim sansayı geri alayım falan der . Roose da öyle bişey yaparsan kuzey bize arka çıkmaz der. Master aemon odaya girer ve roose ın bir oğlu olduğunu söyler . Bunu duyan ramsey hançeri babasını boğazına saplar . Roose ölür . Odada kimse kılını kıpırdatamaz. Master aemon a ravenlerla diğer kalelere babasını düşmanlar tarafından zehirlenerek öldüğünü yollamasını söyler. Sonra ramsey yeni doğan veletle annesini köpeklerin bulunduğu odaya doğru götürür . Ve yeni doğan bebe ile annesini köpeklere yem eder ve ben lord boltonum der.
    Son Sahne: Davos ve Mel ateşin yanında konuşurlar . Mel Jon u ateşin içinde savaşırken gördüğünü falan söyler . Davos Jon u yaşatmasını ister . Mel seremoniye başlar okuyup üfler falan . Tanrısına yalvarır ama jon da tık olmaz ümüdini kaybederler ve tek tek odadan ayrılırlar en son ghost kalır odada jon un ölü bedeninin yanına uzanmış duruyordur . birden kulakları dikilir gözleri açılır . Jonun gözleri açılır ve 6 kez zar zor nefer alır ve bölüm biter. Baji Reiziniz.

Bunların olacağından nasıl bu kadar emin olabiliyorsun?
  • quote:

Bölümler çıkmadan 1-2 gün önce izleyip yorumlamaları için saygın kişilere veriliyor. O arada sızan sızıyor.

Anladim hocam o zaman cikmadan 1 2 gin once ne eksiye nede sosyal medyaya bakmamak lazim

• Ragnar kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/channel/UCmQkOxn7_tEkvOwTxBJRKUQ/videos bu adam kaynağını belirmiyor ama 2-3 gün önce söylüyo ne olacağını. Bu bölümle ilgili videosunu kaldırtmışlar galiba 5-6 saat önce izlemiştim ama şimdi bakınca göremedim.
  • quote:

Bölümler çıkmadan 1-2 gün önce izleyip yorumlamaları için saygın kişilere veriliyor. O arada sızan sızıyor.

Sızdırdıklarına göre aslında pek de saygın değiller anlaşılan

• quote:

Orijinalden alıntı: Darkdexterness

Arkadaslar spoiler vermeyinde biseyi merak ettim imdbde 2.bolumu simdiden 200 kusur kisi oylamis 2.bolum bazi sitelerde sizdirildida izledilermide boyle bisey yaptolar yoksa zavkine yapilan biseymi anlamadim spoiler vermeden aciklarsaniz sevinirim

Eleştirmenlere önceden gönderiyorlar hocam yorumlasınlar puanlasınlar diye.

Eğer okuduklarım doğru çıkarsa 2. bölümün sonu efsane olacak beyler.3. bölümü nasıl bekleyeceğim bilmiyorum.
  • İkinci bölümde olacakları anlatan adam copyright yemiş HBO'dan. Spoilerlar doğru yani. Yarın buralar yıkılır.

• Arkadaşlar Cersei'nin dev boyutlu korumasını hala aynı adam mı oynuyor?Kendisini instagramdan sürekli takip ediyorum dünyanın en güçlü adamı yarışmasına hazırlanıyor çok birinciliği var hatta bugünkü videosunda yağmur yağarken yüklü bir tırı çekiyodu iplerle.
  • Ne kadar spoilera meraklı kişi varmış ya ne tadi kalacak ne olacağını öğrenince

• Diriliyor mu arkadaşlar acil cevap verin ona göre helva döktüreceğim Dirilirse biz yeriz
  • 
Sayfa: önceki 20802081208220832084
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.