Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (2081. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
66.592
Cevap
451
Favori
2.447.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20792080208120822083
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler ben hala bu arya starkın durumunu anlamadım

Şimdi bu çok yüzlü tanrıların yanında eğitim görüyor okey de Yani ne olcak bu suikastçi olup intikamınımı alacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Koks34

Beyler ben hala bu arya starkın durumunu anlamadım

Şimdi bu çok yüzlü tanrıların yanında eğitim görüyor okey de Yani ne olcak bu suikastçi olup intikamınımı alacak

Arya onun için gitti ama çok yüzlü rahip intikam yok geçmişin yok diyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KIZIL KADIN BNCE SNOW ANNESİ

• quote:

Orijinalden alıntı: redwolf0

KIZIL KADIN BNCE SNOW ANNESİ

Yok artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: redwolf0

KIZIL KADIN BNCE SNOW ANNESİ

Game of Thrones (2011 - 2019)
  • 8. sezon finalini yazıyorum, aynı zamanda dizinin finali:
    Jon Snow lightbringer'ı dövecek, olmayacak. En sonuna karısı ve halası olan Daenerys Targaryen'in kalbine saplayacak ve kılıç yapımı tamamlanacak. Büyük savaş başlayacak ve akgezenler karanlığın dibine boylayacak. Kılıç dövme işlemi finalden önceki bölümde tamamlanır. Finalde de bu büyük savaş olur.

Artı rep istemiyorum. 2 sene sonra mesajımı alıntılayın, benim için yeter.

EDIT: Şimdi dikkatimi çekti. AA'nın karısının ismi Nissa Nissa.
    Bizim Daenerys'in lakaplarından birisi de Mhysa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reid Rider -- 1 Mayıs 2016; 17:19:34 >

• Yeni bölüm bu gecemi birisi yazdın ?

• Nehoo kullanıcısına yanıt
    gece 4 te ama yarın sabah 10 gibi diziboxta çevirip koyuyorlar.
  • syncsta kullanıcısına yanıt
    Sağol adamsın :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Reid Rider

8. sezon finalini yazıyorum, aynı zamanda dizinin finali:
    Jon Snow lightbringer'ı dövecek, olmayacak. En sonuna karısı ve halası olan Daenerys Targaryen'in kalbine saplayacak ve kılıç yapımı tamamlanacak. Büyük savaş başlayacak ve akgezenler karanlığın dibine boylayacak. Kılıç dövme işlemi finalden önceki bölümde tamamlanır. Finalde de bu büyük savaş olur.

Artı rep istemiyorum. 2 sene sonra mesajımı alıntılayın, benim için yeter.

EDIT: Şimdi dikkatimi çekti. AA'nın karısının ismi Nissa Nissa.
    Bizim Daenerys'in lakaplarından birisi de Mhysa.

Bence çok fena ters köşe olacaz

• Dr. Donanım kullanıcısına yanıt
    Ters köșe yapıcam deyip yapmamak da ters köșe oluyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ters köșe yapıcam deyip yapmamak da ters köșe oluyor.

Bizim böyle düşünüp onların ters köşe yapması da ters köşe oluyor
  • beyler altyazı saat sabah 6ya kadar düşmez mi ya sınıfa gidip spoiler vermek istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: A C O

SPOİLER İÇERİR

2.BÖLÜM OLACAKLAR

Başlangıç sahnesi: Bran in winterfell deki görüşleriyle başlıyor bölüm. Ned , Benjen , Lyanna ve hodorun küçüklüklerini görür. Aralarındaki konuşmalarını izlerdikten sonra 3AR Branın Görüş süresinde çok durduğunu düşünerek bran ı görüşten çıkartır. Mağraya döndükten sonra hodor a görükleriyle ilgili sorular soran bran maalesef hodor cevabında başka bir cevap alamaz. Dışarıda yorgun bir şekilde oturan Meera yı 4.sezonun sonlarınki çocuk dışarısının teklikeli olduğunu düşünerek içeri çağırır.
    2.Sahne : CastleBlack :Trailerde olan sahne ile başlıyor.Thorne askerileriyle birlikte akşama kadar süre verdikleri Davos un tayfasının bulunduğu odanın kapısı kırmaya çalışıyor. Bu sırada yabaniler yardıma geliyorlar. Wun Wun (büyük dev )kapıyı Cb nin dış kapısını falan kırıyor .Bu sırada odaya girmeyi başarah Thorne Jon un bedenini görüyor.
    3.Sahne:Kings Landing : Sokakta Cersei ile dalga geçen kişinin Dağ ağzına …. .Kafasını Parçalıyor.
    4.Sahne: Kings Landing (Kalenin İçi):Myrecella nın yanına gitderken cersei tommen in askerleriyle karşılaşır. Tommen Cerseiyi cesede yaklaştırmamaları için askerlerini görevlendirmiştir. Cesedin yanında Tommen ile Jamie arasında sıradan konuşmalar geçer . Tommen ordan ayrıldıktan sonra odaya high sparrow gelir . Fragmandaki konuşmalar gerçekleşir.
    4.Sahne : Cersei ile Tommen karşılaşır . Cersei özür falan diler .
    5.Sahne :Tyrionun meşur fragmandaki dialoglerı gerçekleri. Tyrion ****rin yanına girer zincileri çözer konuşmaya falan çalışır ama sonra fragmanda olan olaylar olur ve cüce kaçar dışarda Varys ile buluşur. ****rin zincileri çözülmüştür Ama hala odada kilitli haldelerdir.
    6.Sahne ****: Roose bolton sansanın kaçmış olmasından dolayı sinirlidir . Ramsey in ağzına sıçar . Artık oğlum olursa bi boka yaramassın falan der . o sırada Ramsey gidiyim CB de jon u öldüreyim sansayı geri alayım falan der . Roose da öyle bişey yaparsan kuzey bize arka çıkmaz der. Master aemon odaya girer ve roose ın bir oğlu olduğunu söyler . Bunu duyan ramsey hançeri babasını boğazına saplar . Roose ölür . Odada kimse kılını kıpırdatamaz. Master aemon a ravenlerla diğer kalelere babasını düşmanlar tarafından zehirlenerek öldüğünü yollamasını söyler. Sonra ramsey yeni doğan veletle annesini köpeklerin bulunduğu odaya doğru götürür . Ve yeni doğan bebe ile annesini köpeklere yem eder ve ben lord boltonum der.
    Son Sahne: Davos ve Mel ateşin yanında konuşurlar . Mel Jon u ateşin içinde savaşırken gördüğünü falan söyler . Davos Jon u yaşatmasını ister . Mel seremoniye başlar okuyup üfler falan . Tanrısına yalvarır ama jon da tık olmaz ümüdini kaybederler ve tek tek odadan ayrılırlar en son ghost kalır odada jon un ölü bedeninin yanına uzanmış duruyordur . birden kulakları dikilir gözleri açılır . Jonun gözleri açılır ve 6 kez zar zor nefer alır ve bölüm biter. Baji Reiziniz.

Nerden buldun dostum

• Game Of Thrones 06x02 Synopsis:

Bran trains with the Three-Eyed Raven. In King’s Landing, Jaime advises Tommen. Tyrion demands good news, but has to make his own. At Castle Black, the Night’s Watch stands behind Thorne. Ramsay Bolton proposes a plan, and Balon Greyjoy entertains other proposals.

• Dr. Donanım kullanıcısına yanıt
    İspanyol bir youtuber. Kaynağını söylemiyor ancak 1. bölümden de 3 gün önce ne olacağını söylemişti . Ve söyledikleri doğruydu.

• Özlemişiz cidden yahu.Ama izlemeden önce keşke bi 5. sezonu özet geçseymişim dedim.Stannisin öldüğünü bile unutmuşum bölümü izledikten sonra araştırıp da hatırladım.Bölümün sonu neydi öyle yahu?Oyşh vücuda bak derken ne oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Juvixted

Özlemişiz cidden yahu.Ama izlemeden önce keşke bi 5. sezonu özet geçseymişim dedim.Stannisin öldüğünü bile unutmuşum bölümü izledikten sonra araştırıp da hatırladım.Bölümün sonu neydi öyle yahu?Oyşh vücuda bak derken ne oldu.

Kavga bașlasın.
    Stannis ölmedi dedi.
    Stannisçiler, ecdadınıza sahip çıkın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reid Rider -- 1 Mayıs 2016; 19:11:06 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Juvixted

Özlemişiz cidden yahu.Ama izlemeden önce keşke bi 5. sezonu özet geçseymişim dedim.Stannisin öldüğünü bile unutmuşum bölümü izledikten sonra araştırıp da hatırladım.Bölümün sonu neydi öyle yahu?Oyşh vücuda bak derken ne oldu.

Kavga bașlasın.
    Stannis ölmedi dedi.
    Stannisçiler, ecdadınıza sahip çıkın.

Ölmemiş mi?Sarışın ablamız öldürmüştür onu yahu.

• eski heyecanı tadı vermiyor çok bölündü aradan yıllar geçti diziye karşı olan hevesimi kaybettim
  • 
Sayfa: önceki 20792080208120822083
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.