Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (2078. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
66.592
Cevap
451
Favori
2.447.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20762077207820792080
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yalnız bir kepçük ağızlı velet yüzünden bütün krallık karıştı.Bütün Westeros ve Westeros Tanrıları kepçük ağızlıya iyi beddua ediyordur
  • 6.sezon ilk bölümü izledim biraz çorba bölüm olmuş,Kafamda 50 tane soru işareti kaldı.Sanki dizi değil bulmaca çözme dizisi Ama tabi seviyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni bölüm ne vakte çıkar
  • Bu dizide o kadar uzun ara veriyorlar ki unutuyorum herşeyi yahu. Bu hafta daha açıklayıcı bi bölüm görürüz gibime geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

quote:

Orijinalden alıntı: Johnnie Walkerr

yeni bölüm ne vakte çıkar

Pazartesiye sabah 5 ya da 6.

2 gün kaldı yani yaşasın ahey ahey yeni bölüm geliyorrrr
  • beatleslibela kullanıcısına yanıt
    gelsin gelsin bende heyecanla bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knisath

Yalnız bir kepçük ağızlı velet yüzünden bütün krallık karıştı.Bütün Westeros ve Westeros Tanrıları kepçük ağızlıya iyi beddua ediyordur

Kim yüzünden ? Bran'mı ?

Bran kuleden düşmeseydi de karışacaktı zaten. Herşeyi başlatan serçeparmak'la lysa. Aslında bakınca onlar bile değil hoster tully başlattı herşeyi. lysa'yı jon arryn'le evlendirmeseydi böyle oyunlara girmezlerdi herhalde ama serçeparmak bu herşey beklenir adamdan.

• Anlamıyorum Game of Thrones sezonun ilk bölümlerini hiçbir zaman dobra bi girişle yapmıyor ki adeta geçen sezonu özet geçer gibi gayet normal bi başlangıç yapıyor halen daha sezon finali tadında bi bölüm bekleyenler var.
  • 742793 kullanıcısına yanıt

Serçeparmak... Jon Arryn, Ned Stark, Joffrey Baratheon vr Lysa Arryn'i öldürdü; İki kraliçeyi de zindana attırdı, daha kim bilir neler yaptı.

Bu arada ben Tywin Lannister'in ölümünde de bir parmağı olduğunu düşünüyorum. Tyrion onu ve Shea'i öldürmeden önce Baelish, Lysa'nın oğlu ile konuşurken "İnsanlar yemek masalarında, yataklarında hatta tuvaletlerde ölüyor" gibi şeyler söylemişti.

Joffrey yemek masasında öldü ve onun parmağı vardı, bunu biliyoruz. Shae, yatakta; Tywin ise tuvalette öldü. Bence Tyrion'ın kaçırılacağı günde Shae'in Tywin'in yanında olmasını sağladı ve kaçtığı sırada da Tywin'in tuvalette olacağı saati seçmiş. Böylelikle ikisi de savunmasız olacaktı.

Biliyorum, tam olarak komple teorisi ama işte...

• quote:

Orijinalden alıntı: Düşünen Biri

Serçeparmak... Jon Arryn, Ned Stark, Joffrey Baratheon vr Lysa Arryn'i öldürdü; İki kraliçeyi de zindana attırdı, daha kim bilir neler yaptı.

Bu arada ben Tywin Lannister'in ölümünde de bir parmağı olduğunu düşünüyorum. Tyrion onu ve Shea'i öldürmeden önce Baelish, Lysa'nın oğlu ile konuşurken "İnsanlar yemek masalarında, yataklarında hatta tuvaletlerde ölüyor" gibi şeyler söylemişti.

Joffrey yemek masasında öldü ve onun parmağı vardı, bunu biliyoruz. Shae, yatakta; Tywin ise tuvalette öldü. Bence Tyrion'ın kaçırılacağı günde Shae'in Tywin'in yanında olmasını sağladı ve kaçtığı sırada da Tywin'in tuvalette olacağı saati seçmiş. Böylelikle ikisi de savunmasız olacaktı.

Biliyorum, tam olarak komple teorisi ama işte...

Hocam senin ki biraz abartı bence bu sözün doğruluğunu göstermek için adamın tuvalet saatini öğrenmek değişik olur

birde iki kraliçeyi zindana attırdı ? bu inanç meselesinde onun mu parmağı var ? hatırlayamadım şimdi ?

İki kraliçeyi için de diğerinin aleyhine birilerini vermişti. Cersei için Margaery'nin erkek kardeşi ile ilgili olan elamanı vermişti ve Margaery yalan yeminden içeri alınmıştı. Margaery'nin babaannesi için de birisini vermişti hatta "Cersei'ye verdiğim gibi bir hediye" demişti. Cersei verdiği hediye ile Margaery ve kardeşini zindana yollatmıştı, buradan diğer hediyenin de amacını tahmin edebiliriz.

Belki adam sürekli aynı saatte tuvalete gidiyordur, bilemiyorum. Ama evet, uçuk bir teori.

• quote:

Orijinalden alıntı: Düşünen Biri

İki kraliçeyi için de diğerinin aleyhine birilerini vermişti. Cersei için Margaery'nin erkek kardeşi ile ilgili olan elamanı vermişti ve Margaery yalan yeminden içeri alınmıştı. Margaery'nin babaannesi için de birisini vermişti hatta "Cersei'ye verdiğim gibi bir hediye" demişti. Cersei verdiği hediye ile Margaery ve kardeşini zindana yollatmıştı, buradan diğer hediyenin de amacını tahmin edebiliriz.

Belki adam sürekli aynı saatte tuvalete gidiyordur, bilemiyorum. Ama evet, uçuk bir teori.

Adam çok zeki yav Ama varys'nin planı daha akıllıca ;
    kitap spoiler
    adam bebekleri değiştirip 15 yıl sonrasına plan yapmış

spin-off yapıcaklar mı acaba. geçmişi çekilmesi gereken çok karakter var. özellikle varys'ye yapsalar çok iyi olur bence.
    adam hırsızlıktan başlamış bu işlere illyrio'da kankası

• Yeni bölüm gelsin diye bekliyorum sonra erkenden biticek sezon diye üzülüyorum ulen dizi paranoyak yaptı yemin ediyorum

Hocam şu bebek olayını biraz açar mısın, kitapları okumadım da.

• Kaldı 2
  • ''Hükmü veren kişi kılıcı sallamalıdır'' diyip starklara birkez daha başsağlığı dileyip Ned reyisi saygıyla anıyoruz..
  • Kaç sezon olacaktı dizi arkadaşlar? Bu hızla 20 sezon falan olması lazım, yarım yarım kaldı herşey
  • BasiliKalanCtrl kullanıcısına yanıt

John Snow piç bile değil
  • Musketeer. kullanıcısına yanıt
    Nasıl değil :O Ned Stark'ın piçi olarak tanınıyor daha kimin oğlu olduğu belli değil :D.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BasiliKalanCtrl

Nasıl değil :O Ned Stark'ın piçi olarak tanınıyor daha kimin oğlu olduğu belli değil :D.

Kendin söylemişsin hocam değil işte bu sezon göreceğiz
  • 
Sayfa: önceki 20762077207820792080
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.