Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (2061. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
66.592
Cevap
451
Favori
2.447.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20592060206120622063
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkes ölsün , ak gezen olsun.Dizi ilerledikçe b.ka saracak gibi.Hiç değilse böylece farklı bir şey yapmış olurlar.
  • MuscleTower kullanıcısına yanıt
    Dizideki bütün göze çarpan karakterleri harcıyorlar amaç ne çözemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ezquero33

Acayip sıkıcı bi bölümle başladı,kızıl şeytan tam soyunuyo hadi yavrumm derken karıya ne oldu len ağzımda yemek vardı ya

Senin uçakta düşüşe geçti mi hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: 742793

quote:

Orijinalden alıntı: jorge

quote:

Orijinalden alıntı: 742793

quote:

Orijinalden alıntı: jorge

quote:

Orijinalden alıntı: san lorenzo

Bence artık b*ka sarmış olan dizi.

Öncelikle herkesin geçiştirdiği Martell olayı resmen saçmalığın önde gideniydi. 2 kıçı kırık hareketle darbe yaptılar ve tek asker müdahale etmedi. Orada Areo Hotah gibi otorter bir adam askerlerini bizzat seçmiştir. Hadi onu da geçtim diyelim ki askerler Doran Martell'i istemiyorlar, onu indirip paravanda olsa başka bir erkek Martell'in tahta çıkması lazım. Oğlunu öldürmek nasıl bir saçmalık? Esir alır paravan olarak kullanırsın.

Her şey bir yana Ellia Sand'a sadakat neden? Eski prensin fahişesi olan bir zevk düşkününe mi boyun eğdi koca Martell ordusu? Hayatta Martell kalmadı kim oturacak tahta şimdi? Beyin fakiri kum yılanları mı, eski prensin fahişesi mi? Yazacağınız senaryoyu seveyim.

Sansa Stark'ın kaçısında ki tazı olayına, Lord Kumandanı öldüren denyonun orada bir kişi tarafından dahi saldırıya uğramamasına vs hiç girmiyorum bile. Tek tutarlı yanı Sansa Stark'ın, Starkların intikamını alacak kişi olacağı izlenimi bırakılmasıydı. Şimdi bu karakter doğru düzgün işlenirse ve pısırık hatundan güçlü bir kadına evrilirse o zaman bir nebze bir şeyler becerebilmişler derim.

Zaten geçen sezon Jon'un olayından sonra soğumuştum. Büyük konuşmayayım ama Snow bu sezon dirilmezse, daha da izlemem. İkinci bir Lost faciası olsun istemiyorum hayatımda.

Ellia sand obareynin kız kardeşi aynı zamanda
    Zaten halk zayıf lider istenmiyor artık oğlunda senin gibi zayıf diyor
    Askerlerin tepki göstermemesi bu yüzden olsa gerek.

Elleria Kum oberyn'in metresi.

Elia Martell kiz kardesi.

bunlar kız kardeşleriyle evlilik yapmıyor muydu ben mi karıştırdım yoksa

Akrabalarıyla evlenen targaryenler.

Haklısın ben karıştırdım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Özlettin Hodor reyiz avatarım ağlıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oglum madem dizi sitesi yapıyorsunuz dizi siteleri arasında arama motoru görevi gören bi site yapın diziyi bölümü yazalım hangi sitede güncel kaynak varsa ateşlesin ordan.
  • ghost reyiz hırlarken bi kişide 'tu kıs kıs kıs' demedi anca et
  • Game of Thrones genel itibariyle böyle oluyor.
    Arap atı misali denir ya hani, bölümler ilerledikçe vites artıyor, hız kazanıyorlar diyelim biz buna.
    Ben bölümün vasatlığından çok, mantık hatalarına çok takıldım.

Ekşi'de olayı çok güzel özetlemişler. Evet abartılan bazı noktalar var
    Örn:
    Jorah'ın yüzüğü bulması, arazinin görünümü itibariyle gayet normaldi mesela

Ancak yine de biraz daha detaya inmelerini beklerdim. Biraz alel acele çekilmiş gibi hissettim ben diziyi.
    Bitse de gitsek moduna alınmış gibi sanki.

Zaten neredeyse kusturmak üzere olan Melisandre sahnesine değinmek bile istemiyorum.

Şu linkte detaylarıyla anlatmışlar mantık hatalarını. Özellikle Melisandre'nin yaşlanmasının kolye ile bağlantısı için resimli karşılaştırma var.
    İncelemekte fayda var diye düşünüyorum.

https://seyler.eksisozluk.com/game-of-thronesun-6-sezonunun-ilk-bolumundeki-mantik-hatalari

• Son aylarca keşfettiğim bir siteden 1080p indirip usb belleğe attım, onu da ph300 projeksiyonuma takıp akşam dev ekranda mis gibi izledim.

Özlemişim ben de öyle bağımlısı filan değilim ama kaçırılacak dizi de değil hele bu aralar izleyecek dizi bulamadığımı düşünürsek.

Evet arkadaşlar 6 aylık bir kızım var ilgi alaka bekliyor dizi izleme konusunda çok seçici olmam gerekiyor o yüzden
  • D&R da var hocamda sanırım onlar DvD olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: RuthlessRiu

Game of Thrones genel itibariyle böyle oluyor.
    Arap atı misali denir ya hani, bölümler ilerledikçe vites artıyor, hız kazanıyorlar diyelim biz buna.
    Ben bölümün vasatlığından çok, mantık hatalarına çok takıldım.

Ekşi'de olayı çok güzel özetlemişler. Evet abartılan bazı noktalar var
    Örn:
    Jorah'ın yüzüğü bulması, arazinin görünümü itibariyle gayet normaldi mesela

Ancak yine de biraz daha detaya inmelerini beklerdim. Biraz alel acele çekilmiş gibi hissettim ben diziyi.
    Bitse de gitsek moduna alınmış gibi sanki.

Zaten neredeyse kusturmak üzere olan Melisandre sahnesine değinmek bile istemiyorum.

Şu linkte detaylarıyla anlatmışlar mantık hatalarını. Özellikle Melisandre'nin yaşlanmasının kolye ile bağlantısı için resimli karşılaştırma var.
    İncelemekte fayda var diye düşünüyorum.

https://seyler.eksisozluk.com/game-of-thronesun-6-sezonunun-ilk-bolumundeki-mantik-hatalari

Eyvallah hocam bakayım ama ilk başlarda bu kadarda yavaş ilerlemiyordu hocam ama sonradan iyi açılıyor haklısınız
    Topu topu 10 bölüm olunca insan daha çok detay istiyor

• O son sahneden sonra 2 ay elimi çavuşa sürmem herhalde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Houston Rockets

quote:

Orijinalden alıntı: Vespucci

Millet ilk bolumden Jon un dirilmesini bekliyordu herhalde. Ilk bolum icin gayet iyi bir bolumdu. 6 sezondur dizinin gidisatini cozememis olanlar var anlasilan. Ilk 5 bolum giris 6 ve 8 arasi gelisme son iki bolumde sonuc diye ayrildi hep. Bu seferde boyle olacak. Daha Bran in hikayesini izleyecegiz. Pat diye white walkerlarin cikmasini beklemek yanlis olur. Senaristler ellerindeki malzemeyi hemen harcamak istemiyor.

Bu ilk 4 sezonda böyle değildi 5.sezonda böyle başladı son 3.bölüm dolu dolu geçti
    Dizi Flash vb. diziler gibi 22-23 bölüm değil 1 saati geçen dizi değil oyalanma vakti yok ama nedense 5.sezonla beraber böyle oldu ve millette bu dizi hep böyleydi alışamadınız mı söylemleri moda oldu aç 3.sezon 1 izle şimdi bak gör öylemiymiş
    Ne öğrendik ilk bölümden söylesene

jon snow ölüydü yine ölü
    Sansa kaçmıştı yakalanır gibi oldu brienne geldi kurtardı yine kaçak
    Lannisterlar cephesi yine aynı kızın ölümü geçen sezondaydı
    Khalesi zaten kaçırılmıştı bi çıktı ismini uzata uzata söyledi ama yok orda bişey öğrendik ölen khalların karılarına dokunulmazmış ve onlar bi manastıra yerleştirilir
    Doran Martell ve oğlu öldürüldü bunu yeni öğrendikki biz o karının böyle şeyler yapacağını lannisterlerin kızını öldürdüğünde anladık[
    En önemli verdikleri şeyide sona saklamışlar kızılın yaşlı çıkması
    Yav böyle şeyler 20-25 bölüm olan dizilerde son 3-4 dakika önemli şeyler oluyor/spoiler]

Hocam tamam da ilk bolumde Sansa'nin kacmasinin devam etmesini izlettirmekten baska secenekleri yok. Dizide onemli karakter sayisi cok artti. Sansa ya ekstradan sure verseler oburleri yetismeyecek. Dizinin suresi bunun icin cok kisa. Bu sezonun hikayesi zaten genel olarak hazirlik asamasi gibi. 5. Sezonun finalinde olaylar tavan yapti sonra da duruldu. Her dizide boyledir zaten. Daha ilk bolumden pat diye olaylari onumuze koysalar asiri derecede kopukluk olur ki olaylari agirdan almalarina ragmen kopukluklar basladi.

Ilk sezonlar hikayesi bakimindan cok akiciydi cunku izledigimiz tum karakterler bir aradaydi. Hikaye oyle bir hale geldi ki karakter basina ayri bolumler cekilmek zorunda kaliniyor. Daha Petry Baelish i bile goremedik.

• Vespucci kullanıcısına yanıt
    Ya tamam ilk bölümü anlıyorum haklısın hocam 10 ay sonra geliyor milleti ısındırıyorsun ama yavaş yavaş 2 veya 3 de açılması lazım geçen sezon öyle olmadı dediğin gibi 5 kadar bişe olmadı
    Benim kızmam dizinin yapımcılarına, senaristlerine yav zaten 10 bölüm 5 den sonra açılmada bizi 2-3 de ısıt heyecan başlasın son dakikaları sığdırılmasın

• 6. sezonun set fotolarında stannis'in de olduğu söyleniyor gören varsa atabilir mi?
  • quote:

quote:

quote:

Millet ilk bolumden Jon un dirilmesini bekliyordu herhalde. Ilk bolum icin gayet iyi bir bolumdu. 6 sezondur dizinin gidisatini cozememis olanlar var anlasilan. Ilk 5 bolum giris 6 ve 8 arasi gelisme son iki bolumde sonuc diye ayrildi hep. Bu seferde boyle olacak. Daha Bran in hikayesini izleyecegiz. Pat diye white walkerlarin cikmasini beklemek yanlis olur. Senaristler ellerindeki malzemeyi hemen harcamak istemiyor.

Bu ilk 4 sezonda böyle değildi 5.sezonda böyle başladı son 3.bölüm dolu dolu geçti
    Dizi Flash vb. diziler gibi 22-23 bölüm değil 1 saati geçen dizi değil oyalanma vakti yok ama nedense 5.sezonla beraber böyle oldu ve millette bu dizi hep böyleydi alışamadınız mı söylemleri moda oldu aç 3.sezon 1 izle şimdi bak gör öylemiymiş
    Ne öğrendik ilk bölümden söylesene

jon snow ölüydü yine ölü
    Sansa kaçmıştı yakalanır gibi oldu brienne geldi kurtardı yine kaçak
    Lannisterlar cephesi yine aynı kızın ölümü geçen sezondaydı
    Khalesi zaten kaçırılmıştı bi çıktı ismini uzata uzata söyledi ama yok orda bişey öğrendik ölen khalların karılarına dokunulmazmış ve onlar bi manastıra yerleştirilir
    Doran Martell ve oğlu öldürüldü bunu yeni öğrendikki biz o karının böyle şeyler yapacağını lannisterlerin kızını öldürdüğünde anladık[
    En önemli verdikleri şeyide sona saklamışlar kızılın yaşlı çıkması
    Yav böyle şeyler 20-25 bölüm olan dizilerde son 3-4 dakika önemli şeyler oluyor/spoiler]

Hocam tamam da ilk bolumde Sansa'nin kacmasinin devam etmesini izlettirmekten baska secenekleri yok. Dizide onemli karakter sayisi cok artti. Sansa ya ekstradan sure verseler oburleri yetismeyecek. Dizinin suresi bunun icin cok kisa. Bu sezonun hikayesi zaten genel olarak hazirlik asamasi gibi. 5. Sezonun finalinde olaylar tavan yapti sonra da duruldu. Her dizide boyledir zaten. Daha ilk bolumden pat diye olaylari onumuze koysalar asiri derecede kopukluk olur ki olaylari agirdan almalarina ragmen kopukluklar basladi.

Ilk sezonlar hikayesi bakimindan cok akiciydi cunku izledigimiz tum karakterler bir aradaydi. Hikaye oyle bir hale geldi ki karakter basina ayri bolumler cekilmek zorunda kaliniyor. Daha Petry Baelish i bile goremedik.

Son paragrafına ek olarak yav işte yapın 20 bölüm 2 saat doya doya izleyelim yetmiyor

• quote:

Doğru mu link yollar msın

fake miş hocam silinmiş hepsi
  • Yav geçen sezon ne güzel sızmıştı bu sene bi dakikasını bile sızdırmıyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: trapspeed

quote:

Doğru mu link yollar msın

fake miş hocam silinmiş hepsi

Ben buldum malum siteden ama tag lerde s06e01 2015 yazıyor fake büyük ihtimalle. Ama yine de boş bir umutla indiriyorum.
  • Özlemişim. Yerinde bir başlangıç.

• 
Sayfa: önceki 20592060206120622063
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.