Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (1596. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66.591
Cevap
451
Favori
2.447.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15941595159615971598
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilk 6 bölüm izlemem 7. bölüm yayınlanmadan 1 gün önce başlar o şekil ayarlarım kendimi Diğer şekil 1 hafta bekleyince çok sıkılıyorum zaten hemen bitiyor bölümler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

https://eksisozluk.com/dildolarla-yapilmis-game-of-thrones-tahti--4737582

Hadi şimdi oturun bakalım.

7 kralın bülükleri olaydı iyiydi ahaha :D+
  • Kitap kısmında kimse bulunmadığı için Reddit'te gördüğüm efsane teoriyi paylaşmak istiyorum.Gerçekten ''woah'' çektim okuyunca.
    @Cypon Buraların müdavimini de ekleyeyim.Görüşlerini merak ediyorum.

AĞIR SPOILER VAR KİTAP VE DİZİDEN !!

http://www.reddit.com/r/asoiaf/comments/30mrul/spoilers_all_jaime_ducks_and_dorne/ (Özetliyorum)
    Nikolaj bir röportajda ördek göstererek kitap okuyucuları için spoiler olduğunu söylüyordu.Teoriye göre bu ördek Rolly Duckfield'ı anlatmak amaçlı ve bu kişi kitapta Aegon'a hizmet eden bir şövalye.Kitaptaki bu rolü Jaime devralıyor.Hatırlayan olursa Jaime kitapta bir rüya görüyor;

''Jaime kafasını ağaç kütüğüne yaslayıp uyurken, ateşler içinde bir rüya gördü. Rüyasının bir bölümünde Kral 2. Aerys’e hizmet eden Kral Muhafızları’ndan 5 kardeşini gördü. Onların yanında sis ve kederle kaplanmış Rhaegar Targaryen at sürüyordu, Ejderha Kayası Prensi, Demir Taht’ın gerçek varisi. Prens Rhaegar soğuk bir ışıkla yanıyordu, ışık şimdi beyazdı, şimdi kırmızı ve şimdi de siyah. Jaime’e şunu dedi :
    “Karımı ve çocuklarımı senin ellerine bırakmıştım.”
    Jaime asla onları incitmek gibi bir niyeti olmadığını söyler.

Evet şimdi gelelim bütün bunları neden yazdığıma.Jaime dizide Dorne'a gidiyor. Dorne varisi de ne Arianne ne de Quentyn.Varisi Trystane Martell olarak belirlemiş yazarlar.
    Teoriye göre Aegon=Trystane Martell Eğer bu teori doğru ise Doran gibi birisi Trystane'in Rhaegar ve Elia'nın çocuğu olduğunu kimseye söylemez.Bu açıdan da mantıklı gözüküyor.Sonuçta Trystane yarı Martell ve tahtta söz sahibi olabilecek en güçlü kişilik.
    Rüyaya ve kitapların gidişatına bakılacak olursa Jaime'nin suçluluk ve pişmanlık duygusu hissetmesi bütün bunların sebebi olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ve 2.sezon 5.bolum itibari ile diziyi bıraktım resmen sıkıldım arkadaş bilmiyorum sorun bendemi aksiyon meraklısı da değilim de bağlayıcı hiçbirşey yok devamlı o oraya gitti bu buraya geldi muhteşem yüzyıldan daha fazla zevk alıyordum heralde diziyi sıkılıp bırakan ilk kişi benim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Walking Dead biterken bunun geri dönmesi iyi oldu
  • Beyler, bir dizi sitesi kapandıktan sonra uzunca bir süredir Game of Thrones forumlarında iletişimde bulunmamıştım artık tartışmak ve bilmediğim, gözden, kaçırdığım, unuttuğum bilgiler varsa onları öğrenmek için üye oldum beni de gruba eklerseniz memnun olurum şimdiden teşekkürler .
  • yen sezonun başlamasına kaç gün kaldı?
  • 4 nisan degilmiydi ya 5.sezon

• beni heyecanlandıran,artık başlasın dedirten tek dizi.diğer izlediklerimi cidden beğenmişsem bile beklerim uzunca.başla artık başla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faithful Blood Day

4 nisan degilmiydi ya 5.sezon

12 Nisan
  • Herkes sevecek diye bir kayt yok. Genel olarak muhabetleri ara ara aksiyonları sarıyor... Mesela dizide hiç bi karakter 4 4 lük degil başroller dahi yanlış kararlar verebiliyor sol köşe yapıyor... Sonuç olarak seversin sevmezsin ama genel olarak bakarsak, muhteşem yüzyıla bin basar.
  • daha önce fantastik diziler ilgimi çekmezdi; an itibari ile 1 haftada ilk 2 sezonu bitirdim:)
    2.sezon finali son sahnesi bir yerden tanıdık geldi ama çıkaramadım;

spoiler yemeden uzaklaşayım ve 3.sezonu bekleyeyim ben
  • Mükemmel dizi 2 günde bitirdim keşke daha önce izleseymişim kitabı yazan tam bir psikopat nasıl karakterler bunlar böyle

• Az kaldı merakla bekliyoruz. Gerçi ben biriktirip öyle izleyebilirim .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R3hab -- 30 Mart 2015; 13:35:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: R3hab

Az kaldı merakla bekliyoruz. Gerçi ben biriktirip öyle izleyebilirim .

Son iki sezondur öyle yapacağım diyorum.En son 4x9'u sabaha karşı 5'te izlediğimi hatırlıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aegon VI Targaryen

quote:

Orijinalden alıntı: R3hab

Az kaldı merakla bekliyoruz. Gerçi ben biriktirip öyle izleyebilirim .

Son iki sezondur öyle yapacağım diyorum.En son 4x9'u sabaha karşı 5'te izlediğimi hatırlıyorum.

• 13 gün kaldı

Bahar gelmiş vay be Haziranın sonu gibi biter herhalde gene.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

Roose Bolton burada bile şerefsizliğini yapmış.

Game of Thrones (2011 - 2019)

Bu nasıl Serçeparmak lan!

Melisandre Renly'nin biblosunu bile parçalayacak.

ayıp ediyorsun birader ben sana ne yaptım da hakaret ediyorsun

• 
Sayfa: önceki 15941595159615971598
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.