Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (1586. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66.592
Cevap
451
Favori
2.447.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15841585158615871588
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Demirci oğlanı görünce, tamam bu dizininde spartacusu bu demiştim.

o kamili kayığa bindirip şutladılar. Kitabı okumadım, muhakkak orada bir yerde bağlıyorlardır konuyu yada bitiyor hikayesi. Ama dizide resmen sıvayıp tüy dikmişler. Gidiş o gidiş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: celal322

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Rager

Kaldırmışlar gerçi :(

Onu diriltiyorlar kitapta geçiyor.. Kuyudan alıp şu 6 kere dirilen adam vardıya işte o hayatını feda edip catelyn stark'ı diriltiyor. Ama boğazı kesildiği için konuşamıyor. Sadece hırıltı çıkarabiliyor. 5. Sezon akacak ya

Onu biliyorum zaten sorun senaristlerin Lady Stoneheartin olmayacağini söylemesiydi. Zaten şuan kaldırmışlar ya olmayacak yada sürpriz yapacaklar bakalım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: celal322

quote:

Kaldırmışlar gerçi :(

Onu diriltiyorlar kitapta geçiyor.. Kuyudan alıp şu 6 kere dirilen adam vardıya işte o hayatını feda edip catelyn stark'ı diriltiyor. Ama boğazı kesildiği için konuşamıyor. Sadece hırıltı çıkarabiliyor. 5. Sezon akacak ya

Onu biliyorum zaten sorun senaristlerin Lady Stoneheartin olmayacağini söylemesiydi. Zaten şuan kaldırmışlar ya olmayacak yada sürpriz yapacaklar bakalım.

5.sezonda oynaması gereken Arriene Martell, Quentyn Martell, Victroian Greyjoy, Euron Greyjoy gibi önemli karakterler varken gidip Lady Stoneheart'ı oynatmazlar. Boşa beklemeyin bence.

Edit: Spoilera almayı unutmuşum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AdiqeCaLe -- 21 Şubat 2015; 1:19:40 >

• Şu eklenmeyen karakterler için de ayrı bir dizi yapsalar bari

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaldı 51 gün

• quote:

Orijinalden alıntı: !3!ack

Kaldı 51 gün

Duvara çentik atmaya başladım.

• quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

khaleesi ile jon snow evlenecekmiş zaten sonunda

Ne güzel olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

khaleesi ile jon snow evlenecekmiş zaten sonunda

• diziya başladım ve 2.sezon'u bitirdim süper ötesi neden böyle bir diziyi uzun zamandir izlemedim bilmiyorum
  • Bugün Sophie Turner'ın doğum günüymüş
  • Sansa Doğum günün kutlu olsun nice mutlu yıllara. Kardeşin Arya yi çok seviyorum. Çok güzel kız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fenerliso kullanıcısına yanıt
    Şimdi bu ejderha geni baskın mı çekinik gen mi?
    Eğer baskın gen ise Jon Snow da ateşte yanmaması lazım.

Eğer çekinik gen ise,
    Khaleesi %100 ejderha geni taşıyor, Jon'da %50
    öyleyse çocukların ejder kanı taşıma ihtimali %50 oluyor.
  • Darklord Sauron kullanıcısına yanıt

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: !3!ack

Kaldı 51 gün

56 gün sonra askerlik biter

• 4. sezonuda bitirdim 3gündür 7-24 diziyi izliyordum.çok güzel gidiyor.

Stark ailesi darmadağın oldu brandon'a uçacaksın dediğinde neyi kastetti bilgisi olan varmi ? ejdarhayami binecek acaba ?
  • dimitradon kullanıcısına yanıt
    hiç aklıma gelmemişti
    ejderhalar evcilleştirilemediklerine göre varg olarak mı kullanılacaklar acaba

kitaplar gerçi henüz bitmedi ama nasıl bir son olacak pek kestiremiyorum. hanedanlar arası kavganın, birisinin demir tahta oturmasıyla bitip böyle sonlanması çok basit olur.

dizide ilk sahne ak gezerlerle başladı, muhtemelen final de onlara karşı olacak. yazar tolkien'den esinlendiğini kendisi de ifade ediyor, ufaktan bir lotr felsefesi de yok değil dizide. gidişata bakılırsa 2 hobbitin sauron'u alt etmesi gibi ak gezerlerin eceli de bran'ın elinden gelecek.

bunun dışında olabilecek en çarpıcı son, khalesi'nin tahta oturması, jon snow'la evlenmesi, ricon'un winterfell'e lord olması olur ki bu bile yeşil çam havası olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok iyi bir dizi olduğu için çok ağırdan alıyorum Breaking Bad'te kendimi kaptırmıştım.
  • Darklord Sauron kullanıcısına yanıt
    Daenerys ile Jon evlenmez yani grrm gibi bir sayko böyle bir mutlu son yapmaz bence kesin özellikle Daenerys ölecek büyük ihtimal Jonda ölecek kaçışları yok onların buraya yazıyorum ileride çok değerlenecek bu sözlerim

• Mükemmel ötesi çok çok çok beğendim. Videoyu açış amacım gülmekti aslında. Ellerine yüreklerine sağlık. Mükemmel. Bu adamların ne işi var bu program bu kanalda bence hak ettikleri yer burası değil. Helal Olsun.

• Beyler az önce bi video altında durduk yere çok çok ağır spoiler yedim. Spoiler içinde bunun doğru olup olmadığını soracam. Kitabı okuyanlar bir bakar ve cevap verirse sevinirim.

Arya kör oluyormuş. Doğru mu?
  • 
Sayfa: önceki 15841585158615871588
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.