Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (1361. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66.592
Cevap
451
Favori
2.447.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13591360136113621363
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bölümün sonunda yaşadıklarım , ağzım yüzüm yamuldu midem bulandı ayak parmaklarım kilitlendi hayal kırıklığı ve şaşkınlığın şokunu atlatamadan kusmak için banyoya doğru koştum.
  • 1.sezon dvdsi elinde olup satmak isteyen varsa pm atabilir mi?

• Bölüm sıkıcılaşırken, dövüş sahnesi geldi. Ben dedim cüce kurtuldu ama,o nasıl finaldi.Adam eliyle oberynin kafasını parçaladı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SoNTHERoK

Elim, ayağım, oram, buram her yerim terliyor. Nefesim kesildi, nefes alamıyorum. Saç tellerimin her birini tek tek hissettim ve üşüyorum. Bu bölümü izlememeliydim.
    Diziyi bırakmayı bile düşünüyorum.
    Hayır biliyordum bir şeylik çıkacağını son sahnede ama, ..........

ben bırakıyorum dostum. böyle saçma bi senaryo olamaz.
  • Bolumun en iyi sahnesi aryanin gulusuydu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sabahtan beri son sahneyi 100 kere izledim nasıl patladı kafası karpuz gibi ya

• Biraz oryantal biraz Anadolia biraz Türk
  • bu nedir abi ya

• Son 5 dakikası dışında çok kötü bir bölümdü bence. 3.5/10 falan veririm en fazla.

Özellikle Baelish kısımları rezaletti. Normalde Lysa'yı öldürmesi vs hepsi bir plana uygundu ve en son bu planı açıkladığında herkesin ağzı açık kalacaktı.Ama senaristler sıvamışlar resmen orda. Baelish acizce vadi lordlarına hesap veriyor, üstüne Sansa'nın insafına kalıp onun sayesinde kurtuluyor ha Üstüne bir de Sansa kimliğini açıklıyor o ayrı rezalet

Ayrıca Oberyn de Robb ve Stannis'e katıldı rezil edilme konusunda. Sezon boyunca hiç yansıtılamadı, sadece içip sevişen sonra da 5 dakika savaşıp salakça ölen bir karakter gibi gösterildi. Yazık ya. İlk sezonu ne güzeldi birebirdi kitapla efsane olmuştu, illa kendimiz de bir şeyler katacağız diye içine ettiler dizinin be.

• GoT 8. bölüm özeti: Alta düştüm diye yerinme, Üste çıktım diye sevinme...
  • cidden oberyn olayı çok oldu bittiye getirildi

bi kaç kere lafını ettiler intikam için geldiğini falan gösterttiler seyirciye ölüncede oldu bitti oldu resmen, kitaptakileri bilmesem dizideki oberyn aşırı saçma gelirdi bana şahsen

dizi iyi işlenmiyor bana göre
  • killers ettv versiyonunu indirdim görüntü berbat.

sizde de mi böyle beyler.
  • Şu dizide Oberyn'i sevmeyenler var ya senaristlere bu yüzden çok kızıyorum.

Açın okuyun kitabı cahiller !

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• oha nasıl öldü o ya, cüce'nin dediğini yapıp miğferi taksaydı belki hiç bir şey olmuycaktı aynı kitab da ki gibi olcak diye birşey yok ki, niye öyle öldürüyorsunuz güzelim adamı,
    film de en kötü ölen bu adam oldu bence haksızlık hep kötüler kazanıyor ne salak bir dünya anlayışı var bu yazarın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Valanis -- 2 Haziran 2014; 16:34:32 >
  • Bir yorum yap bakalım kanki
  • Adam Mountain'i deşti resmen ölmedi.Vay anasını sayın seyirciler...
  • 4x8 üzerine ulan o nasıl sondu be,

Bi pislik olacağını bekliyordum ama bu kadar da pislik beklemiyordum, ulan nasıl ezdi adamı nasıl döktü dişlerini nasıl oldu ya nasıl öldü o adam ne olacak şimdi,
  • quote:

Orijinalden alıntı: RealSchule

quote:

Orijinalden alıntı: SoNTHERoK

Elim, ayağım, oram, buram her yerim terliyor. Nefesim kesildi, nefes alamıyorum. Saç tellerimin her birini tek tek hissettim ve üşüyorum. Bu bölümü izlememeliydim.
    Diziyi bırakmayı bile düşünüyorum.
    Hayır biliyordum bir şeylik çıkacağını son sahnede ama, ..........

ben bırakıyorum dostum. böyle saçma bi senaryo olamaz.

Alıntıya tıkladım ama cevap yazamıyorum.

• Sevdiğim adamlardan birisi daha gitti Kitabı okuduğumda ne kadar sevmiştim Oberyn'i.

Sansa niye kimliğini açıkladı ki orada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirkadyen -- 2 Haziran 2014; 16:46:16 >
  • aga bu ne biçim bölüm finalidir ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exclbr -- 2 Haziran 2014; 16:45:21 >
  • 
Sayfa: önceki 13591360136113621363
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.