Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (1360. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
66.591
Cevap
451
Favori
2.447.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13581359136013611362
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler game of thrones kac kitapdan olusuyor ve suan kacinci kitap isleniyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SEYTANTUYLU

Beyler game of thrones kac kitapdan olusuyor ve suan kacinci kitap isleniyor?

5 kitap yazılmış, 2 kitap daha yazılacak. Şu anda 4.kitap işleniyor sanırım. Cypon'a falan sorun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serega

jaqen h'ghar la ilgili kitabı okuyanlar baksın

jaqen h'ghar'ı dizide görücekmiyiz yoksa daha çıkmıcakmı ortaya ? Eğer görüceksek evet diyin sadece , kaçıncı sezon veya nasıl ortaya çıkıcağını söylemeyin lütfen

Kitapları okudum. Ortaya çıkmadı henüz bu karakter. Belki de hiç çıkmayacak. Bence artık onun bir önemi kalmadı. Onun görevi Arya'yı yüzsüz adamlar hakkında bilgilendirmekti, bitti.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cirrus Ice

Son 5 dakikanın özeti

/>

aynı ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: FearMaster

quote:

Orijinalden alıntı: Serega

jaqen h'ghar la ilgili kitabı okuyanlar baksın

jaqen h'ghar'ı dizide görücekmiyiz yoksa daha çıkmıcakmı ortaya ? Eğer görüceksek evet diyin sadece , kaçıncı sezon veya nasıl ortaya çıkıcağını söylemeyin lütfen

Sadece tahmin.

Abi görsek bile nasıl anlayacağız ki gördüğümüzü, sonuçta herif yüzünü değiştirdi. Bu zamana kadar da kim bilir kaç kere değiştirmiştir; bence görsek bile gördüğümüzü anlamayız.

Evet doğru özledik reisi bakalım aryaya paramı ne vermişti beni bulman için bravoslu birisine ver demişti , Ama bence jaqen h'ghar'ı ilk oynuyan aktör Tom Wlaschiha oynamalı tekrar , Aryanın yanındayken yüzünü değiştirdiğinde çok kötüydü tipi.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Rolling Stones

quote:

Orijinalden alıntı: SEYTANTUYLU

Beyler game of thrones kac kitapdan olusuyor ve suan kacinci kitap isleniyor?

5 kitap yazılmış, 2 kitap daha yazılacak. Şu anda 4.kitap işleniyor sanırım. Cypon'a falan sorun.

Anladim tesekkur ederim:)

• Bölüm beklentimin tersine gayet tatmin ediciydi. Gayet iyi bir bölüm oldu. 9/10 gözü kapalı alır. Diğer bölümü merakla beklemekteyim. Çok güzel olacak önümüzdeki bölüm çok.

Bölüme gelirsek;

Özellikle Sansa bölümü bence kitaptan çok daha iyi vurgulanmış. İlk defa kitap dizinin yanında bana göre sığ kaldı. Takdir ettim ekibi çok güzel bağlamışlar olanları. Sansa'da en sonunda Arya gibi büyüdü. Sürekli ağlayan sulu göz kızı şükürler olsun artık görmeyeceğiz gibi. Serçeparmağın yanında serpilip olgunlaşan sinsi bir sürtük göreceğiz gibi muhtemelen.

Arya'nın kahkaha tek kelime ile muhteşemdi. Tam yerinde durumu o kadar iyi özetleyen bir tepkiydi ki resmen hayranlıkla izledim. Açık ara en sevdiğim karakter. Tazı iyice dadı oldu. Çok yakışıyorlar birbirlerine Allah bozmasın.

Danny yine her zaman ki gibi çekti süperi ancak biraz hafif kaldı yanık mıdır nedir? Yalnız ben gitmesini değil kalmasını bekliyordum. "Hayatım senindir ister al ister at." demesi karaktere daha çok uygundu sanki. Bizimki çekip gitti yakıştıramadım hani çok seviyordun. Kınadım resmen.
    Gri Solucan kaşla göz arasında kaptı güzelim hatunu. Diğer bölümlere iş çıktı.

Jon Snow sadece diğer bölüm için hazırlandırıldı. Uzun uzun izleyeceğiz 9. bölümde anlaşılan.

Reek resmen sadakat timsali oldu. Adamda fazlalık varmış Ned Reis fark edememiş fazlalık olduğunu. Kesince nasılda insana döndü.

Tyrion o hikayesinin sonunu muhtemelen 9. bölümde tamamlayacak. Yalnız adam feci rol yapıyor. Resmen döktürüyor. Son sahnedeki bakış çok iyiydi. Sen hiç ölme Tyrion reis.

Genel olarak değerlendirirsem dediğim gibi beklentimin çok çok üzerinde bir bölüm oldu. Gerçekten de sezon dedikleri kadar sağlam oldu. Her ne kadar 1-2 bölüm vasat geçse de en iyi sezon koltuğunu büyük farkla kazandı. -ŞİMDİDEN- Kaldı 2 bölüm.

• yaa Oberyn'cim işte böyle alırlar adamın havasını şekerim

o degilde son sahnede oberyn ucarak mızragı öyle bi gömdü ki sonra mızrak takılı dimdik kaldı orda ardından copolop diye söktü cekti ordan ama ayı oglu ayı Dag yine kalktı kafa patlattı..vay anasını arkadaş yea

• Dizide ne kadar delikanlı adam varsa yediler. Ned Stark, Rob Stark, Oberyn, Tyrion gidecek, Jamie tek el kaldı. Yabancıların acıması yok arkadaş. Jon Snow da gitmez inş...

• Dizinin sonunda Tyrion reyizin deli kahkahalarını koymayı unutmuşlar, bekledim ama gelmedi
  • Sadece +16 Sahnelerini takip ediyorum, Hatunlar çok iyi Dizi hakkında hiçbir fikrim yok.

İçinde 1 Adet p..nocu Türk Asıllı Alman Kekilli barındıran dizi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NoEroin

Sadece +16 Sahnelerini takip ediyorum, Hatunlar çok iyi Dizi hakkında hiçbir fikrim yok.

Kutlarım.

• konudakiler sağolsun, vs sonucunu biliyordum da böyle birşey beklemiyordum. hatta bi an kitaba ters gidip oberyn kazandı sandım ama çok kötü bitti

arya süper gülüyor ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 2 Haziran 2014; 16:03:24 >

• Elim, ayağım, oram, buram her yerim terliyor. Nefesim kesildi, nefes alamıyorum. Saç tellerimin her birini tek tek hissettim ve üşüyorum. Bu bölümü izlememeliydim.
    Diziyi bırakmayı bile düşünüyorum.
    Hayır biliyordum bir şeylik çıkacağını son sahnede ama, ..........

• Dağ öldü mü şimdi?

• Adamların mekanında artistlik yapmayaydın iyiydi be Oberynn Reyiz Kimi sevdiysek aldılar
  • söyleyeceğim 2 kelime var;
    ananı avradını
  • quote:

Orijinalden alıntı: zUbE

quote:

Orijinalden alıntı: NoEroin

Sadece +16 Sahnelerini takip ediyorum, Hatunlar çok iyi Dizi hakkında hiçbir fikrim yok.

Kutlarım.

• Ya abi Oberyn ölmesin istiyordum öldü sağlık olsun da o nasıl bir ölüm ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: seninhesabin

Mobilden nasıl kaliteli izlerim uygulama veya site verirmisiniz

flash destekli tarayıcılarla izlenebiliyor 720p
    http://www.izleo.com/game-of-thrones-4-sezon-8-bolum-turkce-altyazi-izle2/
  • 
Sayfa: önceki 13581359136013611362
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.