Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (1358. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66.592
Cevap
451
Favori
2.447.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13561357135813591360
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ah be abi o kadar iyi dövüşe hareketlere bu ölüm hiç yakışmadı. Dağ gibi güçlü birini bari iyi yaralayıp konuşsaydı böyle olacağı belliydi.Olan Tyrion'a oldu. Tyrion sonda yine çok iyi bir oyuncu olduğunu gösterdi.
  • Jon Snow ölse bu kadar etkilenmezdim lan YEMİNLEN

• Yeter be kardeşim. Korku filmlerinde salak kızların kaderinde ölüm olması gibi bu dizide de iyi olursan sonun ölümle bitiyor.
    Oberyn= Atletico Madrid, Mountain= 90+3 Ramos
    Oberyn reis hakkında ne planlar vardı kafamda. Lannister'lara karşı kurulacak ordunun komutanı olacaktı daha. Böyle ölünür mü be? Martin yeter valla. Dünya bile bu kadar kötü değil yahu.

• Abi o herifle yanyana geldiğinde hiçbir şansın yok. Uzak dövüşmek zorundasın. İşini garantiye al, konuşurken de azcık uzağından gez bre Oberyn. İnsanın içinden bir his henüz ayının diskalifiye olmadığını söylüyordu normalde ama.. ayı acaba ölmeden önce son nefesinde söyleyip de tywin lannister'ı suçlu durumda bırakabilecek mi diye düşünürken o korku uçtu gitti. Çok gafil avlandık çok... Ayı son sahnede yere attı kendini uzandı ama bence bir sonraki bölümde son nefesini verdiğini göreceğiz ve Tyrion idam edilemeyecek. BU bölümde hayatımda hiçbir filmde yaşamadığım bir duyguyu yaşadım belki de. 2 hafta boyunca bu dövüş için o kadar biçilmiştik ki ikisi dövüşürken kendim dövüşüyormuş gibi heyecanlandım kalbim yerinden çıkacaktı. Oberyn öldüğünde de yandaki karının düştüğü kadar dehşete düştüm ve çok üzüldüm. Hele Oberyn gibi havalı bir adamın attığı çığlık tüm yürekleri dağlamıştır. Helal olsun yönetmene. Fakat bir başka yürek hoplatan şeyse Hound'la Arya'nın vadiye Sansa'nın dibine kadar gelmesi. Hadi kızım içeri gir ablanı gör dedim içimden ama o kadar burun buruna gelmişken neyse bize artık buradan ekmek çıkmaz deyip dönecekler büyük ihtimalle. Aynı Brann'in Jon Snow'la selamlaşamaması gibi. Kardeşler yine ayrı kalacak... Hepsi de birbirinin öldüğünü sanarken.

• Oha lan nası garip oldum son sahnede
  • Her şeyin kaderi yine 9. bölümde belli olacak. Ama dizinin bir daha böyle şaşırtıcı bir sondan ötesini gösteremeyeceği ortada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alper

Yeter be kardeşim. Korku filmlerinde salak kızların kaderinde ölüm olması gibi bu dizide de iyi olursan sonun ölümle bitiyor.
    Oberyn= Atletico Madrid, Mountain= 90+3 Ramos
    Oberyn reis hakkında ne planlar vardı kafamda. Lannister'lara karşı kurulacak ordunun komutanı olacaktı daha. Böyle ölünür mü be? Martin yeter valla. Dünya bile bu kadar kötü değil yahu.

ramos

• Yapımcılar savaş sahneleri için paraları olmadığını ve bu bölümleri gösteremediklerini söylüyorlardı. Bu kısmı anladık, ama önemli olayları bir kaç sahne ile geçiştirip, iki karakterin saçma konuşmalarına 10 dakika ayırmaları resmen esere hakarettir. Tyrion'un ucuz konuşmalarına vakit yaratabilmek için, iki sahnede kaleyi işgal ediyorsun. Adamların derisi yüzülmüş olarak karşında duruyor...

Keşke bu kitapların televizyon hakkını Spartacus'un yapımcısı alsaydı. Bir filmin hikayesinden, üç sezonluk sürükleyici dizi yaptılar. Bunlar ise hazır hikayeyi aktaramıyor. Temel sahneleri bölüp parçalayarak, laf salatası yapıyorlar. Kitabın sahibi de, yayın hakkını ilk gelene mi verdi, ne yaptı. O da sorumsuz davranmış. Güçlü bir eser, üçüncü sınıf yapımcıya kurban edilmiş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

Her şeyin kaderi yine 9. bölümde belli olacak. Ama dizinin bir daha böyle şaşırtıcı bir sondan ötesini gösteremeyeceği ortada.

9Da hiçbir beklentim yok acıkcası Trailerini izlersenız zaten az cok belli oluyor dediğim gibi DİZİ SEZON FİNALİ YAPMIŞTIR İZLEYİCİ'Yİ BU ŞEKİLDE Kilitleyip bırakmıştır

• çıldırdım çileden çıktım yemin ederim. biliyordum öleceğini ama yine de çıldırdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: m.gokmen

quote:

Her şeyin kaderi yine 9. bölümde belli olacak. Ama dizinin bir daha böyle şaşırtıcı bir sondan ötesini gösteremeyeceği ortada.

9Da hiçbir beklentim yok acıkcası Trailerini izlersenız zaten az cok belli oluyor dediğim gibi DİZİ SEZON FİNALİ YAPMIŞTIR İZLEYİCİ'Yİ BU ŞEKİLDE Kilitleyip bırakmıştır

Söz konusu bu dizi olunca hiçbir şeyin basit bir şekilde devam etmeyeceğini düşünüyorum. Dediğin gibi olsa bile bölüm genelinde birkaç güzel sahne görürüz.
  • Ulan içimde bir his olustu sanki yakınımı kaybetmiş gibiyim
  • Son 5 dakikanın özeti

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: m.gokmen

quote:

Söz konusu bu dizi olunca hiçbir şeyin basit bir şekilde devam etmeyeceğini düşünüyorum. Dediğin gibi olsa bile bölüm genelinde birkaç güzel sahne görürüz.

valla şahsi görüşüm bu dizi iyice ıcıne etmsdır şimdi söyle soyleym bu dızıye bırcok kısı ned stark ıcın baglandı ne oldu ucurdular ned starkdan sonra ızleyıcılerın en cok sevdıgı karakterdı bu Oberyn martell ama neoldu yine hüsran
    yine diyorum jon snow ölse bukadar yıkılmazdım sakat kardeşi, sansa, dizideki bircok karakter buna dahil TYRİON ve ARYA hariç

Dizide elle tutulur Ejderhalar birde Akgezegenler Tyrion arya ama bunların hiçbiri ne ned stark nede Oberyn martell eder seyirciyi kendisine bağlayamaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.gokmen -- 2 Haziran 2014; 20:29:27 >

• Çok kaliteli bir dizi. Böcek ezme olayı aslında finale iyi bir gönderme olmuş. Ayrıca Oberyn dövüşten önce içtiği için alkolün etkisiyle kendinden geçmişti. Mantıklı düşünmeyip aptallık etti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cirrus Ice

Son 5 dakikanın özeti

/>

Son sahne 1999 Bayern - Man Utd Finali gibiydi
  • sonu fenaydı

malum sahne;

Game of Thrones (2011 - 2019)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fear of the Dark -- 2 Haziran 2014; 14:58:29 >
  • pekmezini akıtırım deyiminin uygulaması olmuş
  • Finali atlattım eve geldim güzelinden keyifli keyifli izliyorum derken;

Allah belanı versin George R.R Martin.

Şok oldum elim ayağım titredi be.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Megadeth -- 2 Haziran 2014; 14:57:04 >

• Game of Thrones (2011 - 2019)

Adamlar zamanında spoilerın allahını vermiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi So Good. -- 2 Haziran 2014; 15:02:19 >

• 
Sayfa: önceki 13561357135813591360
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.