Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (1357. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
66.592
Cevap
451
Favori
2.447.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13551356135713581359
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Abi o neydi yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  • Oberyn

• O son sahne keşke tyrionun rüyası falan olsa. .:(

• Böyle son mu olur ya şu dizide bir kere de iyilerin kazandığını göremiyecekmiyiz.

OBERYN senin gibi adam gelmez daha

• İyilere hep kötü şeyler oluyor bu dizide.Oberyn'e yazık oldu gerçekten
  • 3 sezondur bu dizinin sezon finalleri hep 9. Bölümde oluyor. Bakalım bu sezonda öylemi olacak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Oberyn reisti ya beyni patladı adamın

• Düellonun sonucunu biliyordum da son sahne resmen yıktı beni heleki Oberyn'in çığlıkları. Giderken dağı da götürdü ama ne fayda

• 2 hafta bekle 50 dakikalık bölümün son 5 dakikası olaylar kopsun bu mu yani
  • Kimi sevsek gidiyor be Yalnız bence sadece bölüm sonunda iş vardı oda yetti gerçi, adamlar işi biliyo abi

• olacakları bilmeme rağmen öyle gazla izledim bi ihtimal beni kandırıyodur spoiler verenler dedim ama olmadı

• ned reyizden sonra en beğendiğim karakter oberynn idi.fazla duygusallaşmasa kolayca alırdı ama kardeşinin ve çocuklarının intikamını söyletmeye çalışırken gitti.yazık oldu karaktere

• Artık iyi bişey olsun ya. Starklar öldü, Stannis yenildi, Tyrion yalan oldu, Daenerys iyi gidiyo şimdilik onu da mahvederler yakında. Jon Snow en son yaralıydı onu da öldürmeseler bari. Ama gelecek bölümlerde sevineceğimiz olaylar gerçekleşecek yine de bu kadar sevdiğimiz karakterlerin katledilmesinin yeri dolmaz. Yani tamam diğerleri hikaye felan da Oberyn niye öldü hiç bi mantığı yok.
  • Game of Thrones (2011 - 2019)

Çamaşırın olayım yıka beni ah ulan ah

• kitabı okumasam da olacakları biliyordum. yine de bu kadar etkileyici olacağını düşünemedim. hatta bir ara galiba kitaptan farklı yapacaklar diye düşünmeye başladım derken yaptılar yapacaklarını.

kitapları okuyan arkadaşlara bir sorum var özelden falan cevap verirlerse sevinirim.

yeni bölüm fragmanını izledim de normalde 9. bölümde catelyn in dönüşünü göreceğimizi düşünüyordum ama bir de jon snow un ölümüne yaralanması var. bu sezon mu olacaktı bilmiyorum ama eğer bu sezon ise 9. bölüm bunu işleyip finalde catelyn i işlerler mi acaba? baya spoiler aldım kitapla alakalı ve sorun etmiyorum ama size göre 9. bölüm ve final bölümünde asıl olaylar ne olacak tahminlerinizi yazarsanız sevinirim.

• Bana Göre dizi sezon finali yapmıştır 4X9un trailerini izledikden sonra azcok nelerin olucagını tahmin edebiliyorum 10bölüm muamma

Dizi bu bölüm final sahnesinde NED STARK'dan sonra izleyicilerin donup kaldığı bölümdür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.gokmen -- 2 Haziran 2014; 20:28:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bergov

bölüm sonunda yemin ediyorum titredim yerimde hatta düeolloda dağın karşısına ben çıkacakmışım gibi heyecanlıydım.birde spoiler yemiştim olacakları biliyor olmama rağmen.ama bu tüm iyilerin ölüyor olmasıda sıktı artık.buda klişe haline geldi artık. oberynde ne güzel rezil etmişti orman ayısını niye saplamadın mızrağı beynine

Kardeşinin ölümü ne sebep olanın tywin lannister olduğunu herkesin önünde söylemesini istedi. Oberyn zeki bir adamdı o da biliyordu mızrağı beynine saplamasını ama herşey Elia içindi.

• Arkadaşlar sanırım yayınlanan bölüm içinde yazarken spoilera basmamız gerekiyomuş bilmiyodum

Ben hala etkisinden kurtulamadım , Oberyn resmen infilak etti Hem ikiside öldü hemde Tyrion güme gitmiş oldu

4x9'da birisinin ölmesini bekliyodum ama bu bölümde Oberyn gidince ne desek boş

• quote:

Orijinalden alıntı: Batman

/>

Bu bölümü bundan daha iyi anlatan bir gif olamazdı.

Kitaptan Spoiler İçerir

Bir kısımda "insan sıçarken de ölebilir" tarzında bir şey söyledi Serçeparmak, çaktırmadan gelecek bölümler için spoiler verdiler.

Kitaptan Spoiler İçerir

• 
Sayfa: önceki 13551356135713581359
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.