Şimdi Ara

GAME OF THE YEAR (GOTY 2018) 07/12/2018 YILIN OYUNU GOD OF WAR !!! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
482
Cevap
6
Favori
22.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Açık ara gow almalı hiç bir dakikasında sıkmayan bir oyundu rdr 2 de mükemmel oyun çevre atmosfer harika ama senaryonun ortalarından bıkkınlık hissi verdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaiTrQ -- 6 Aralık 2018; 15:39:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Game Awards 2018 4K Official Stream

canlı yayın link :https://www.youtube.com/watch?v=SHt3FyE-VIQ

ana sayfayada eklenmiştir şimdiden iyi seyirler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamer-x -- 6 Aralık 2018; 15:43:31 >
  • bu gece muhtemelen yapılacak yeni oyun duyuruları :

Alien: Blackout

FAR CRY: ?

Obsidian’s new RPG

Square Enix’s Marvel Avengers

Borderlands 3

Dragon Age 4

Crash Team Racing Remastered

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamer-x -- 6 Aralık 2018; 15:53:0 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gamer-x

bu gece muhtemelen yapılacak yeni oyun duyuruları :

Alien: Blackout

FAR CRY: ?

Obsidian’s new RPG

Square Enix’s Marvel Avengers

Borderlands 3

Dragon Age 4

Crash Team Racing Remastered

Far Cry 2019 trailerından anladığım kadarıyla yeni oyun Far Cry 5'in bittiği yerden devam edecek.

Malum
    5. oyunun sonunda joseph seed nükleeri patlatmıştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: RaiTrQ

Açık ara gow almalı hiç bir dakikasında sıkmayan bir oyundu rdr 2 de mükemmel oyun çevre atmosfer harika ama senaryonun ortalarından bıkkınlık hissi verdi
    Tam tersi bence girişi ve sonu inanılmaz sıkıcıydı, ortaları ise efsaneydi rdr 2 nin.

• gow'u yarıda bıraktım bir daha oyunu açmadım ortalarına doğru, o derece baygınlık vermişti. geçtiği mekanlar, çevre tasarımları falan saçma sapan bir hal aldı.
    RDR 2 ise baştan sona bir sanat eseri
  • Gow eski oyunlarını oynamamıştım bu oyunu pek beğenmedim açıkçası Türkçe olmasına rağmen pek zevk vermedi boss fight 2 , 3 tane dışında hep aynı şeyin farklı renklisi trolmuydu neydi onlar.

Rdr2 de yaşayan dünya yaratmışlar ama içi boş bir kaç görev dışında heyecan yaratmıyor.

• Arkadaşlar etkinlik tam olarak 2 saat mi sürecek? 6.30'da bitecekse ona göre gece kalkmayı düşünüyorum.
  • Ne gereksiz muhabbet meraklısı adam doldu burası.

Oyunlari oynamayanlar bakmadın böylelerinin laflarına.

2 oyunuda oynadım. 2 oyunda efsaneydi. Gönlüm gow dan yana ama rdr2 alırsa da yadırgamam.

Keşke bir süpriz yapıp 2 oyuna birden ödül verseler ama yapmazlar.

• Benim icin goty gow dur. Cunki adamlar bastan assagiya yeni bir oynanis dinamigi eklediler ve basarili da oldu. Hikaye desen oda iyiydi. Grafik ve muzik de guzel. Geriye ne kaldi. Goty gow.
  • GAME OF THE YEAR (GOTY 2018)  07/12/2018   YILIN OYUNU GOD OF WAR !!!
  • Çok geç başlıyor ya!! iş olmasa kalkıp izlenir her ne kadar fazla hareketli geçmeyecek olsada.

• bu gece bekleyeceğim tek oyun

GAME OF THE YEAR (GOTY 2018)  07/12/2018   YILIN OYUNU GOD OF WAR !!!

• gamer-x kullanıcısına yanıt
    Oyunu yapanların büyük çoğunluğu Creative Assembly'den ayrıldı, 2019'da da Isolation'nın devamını konu alacak bir çizgi roman yayınlanacak. Isolation'a benzer bir oyun geleceğini sanmıyorum daha çok aksiyon olur gibi geliyor.
  • Bende ilk defa buraya hangi oyun GOTY olur diye yazacağım ama Oylamalar beni rahatsız etmeyecektir.

God of War : Gerçekten özenilerek işlenmiş bir Dünyası / Mitolojiyi çok iyi anlatmaları / Yeni Oynanışı/ Grafikleri / Kamera Çekimleri / Detaylar / Etkileşim ve Dövüş mekanikleri üstüne çok şey eklenmiş.

Benim Gönlüm God of War diyor haliyle güzel bir izlenim bıraktığı içindir.

Red Dead Redemption 2 : Oyunun ne denli büyük olduğu / Animasyonlardan tutun hikayesine kadar elbet uğraştıkları belli oluyor 7/8 Yıllık bir uğraştan bahsediyoruz ki RDR2'nin dünyası gayet büyük ve yapılacak güzel yan görevler de mevcut.

Lafı fazla uzatmak istemiyorum. ama bu liste gerçekten uzayıp gider..

Daha güzel oyunlarında hakları var buralarda.

Spider-Man - Detroit - AC : Odyssey - vb.

Ödüller yine verilecektir dallarında ama emin olun en önemlisi sizin GOTY'nizdir.

• Bakalım neler göreceğiz.

• LEAKED/ RUMOUR: Far Cry New Dawn !!

• Umarim Dragon Age 4 duyrulur da bu saatte bosuna kalkmamis olurum Bu arada ne kadar GOW u cok begenmis olsam da cogu kategoride oyumu RDR 2 ye verdim, buyuk ihtimal her odulu toplucagini eminim ama GOTY den ziyade Roger Clark umarim en iyi performans odulunu alir.
  • Evet umarım beklediğimize değecek güzel şeyler gösterirler diyelim. :)
  • Playstation, Xbox, Nintendo patronları aynı sahnede, amerikalı acun iyi para dökmüş belli , bu arada phil spencer ne kadar kilo almış öyle, tosuncuk olmuş

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.