Şimdi Ara

Game Maker studio yardımcı arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Game maker ile bugüne kadar birçok yarım yamalak oyunlar yaptım. Fakat tek başıma olduğum ve hedeflerim büyük olduğu için bu oyunları yapmak o kadar uzun sürdü ki sürekli üşenip bıraktım ya da aklıma farklı bir fikir geldi ve onu yapmaya başladım. Bu yüzden tam olarak bitirebildigim bir oyun yok fakat beraber çalıştığımız kişiler olursa bir projeyi bu kadar kolay bırakıp gidemem :)

Şu anda online bir Android oyunu gelistiriyorum. Beraber calisabilecegimiz bir veya daha fazla kişi arıyorum. Game maker i çok iyi bilirim demiyorum. Fakat yine de kodlamalarla baya biseyler yapabiliyorum. Bilmediğim bir kod gerekirse farklı bir yoldan giderek yine aynı sonuca ulasabiliyorum.

Her neyse berbaber çalışmak isteyenler varsa burdan mesaj atabilirsiniz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Game maker kullanan pek gormedim forumda ,genel olarak unity kullaniliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: YveJhin

Game maker kullanan pek gormedim forumda ,genel olarak unity kullaniliyor.

Haklısın. Ben lise 1 e gidiyorum. Game maker zor değil yani basitten başlamak istiyorum. O yüzden önce game maker da birşeyler yapıp daha sonra daha profesyonel programlara geçmeyi düşünüyorum. Sonuçta kodlamanin mantığı genel olarak ayni. Yalnızca kodlamanin dili farkediyor. Zaten oyun yapmayla okul döneminde çok fazla ilgilenmiyorum çünkü cok uzun zaman ayirmam gerekiyor bu da derslerimin düşmesine neden oluyor. Genelde tatillerde falan hobi gibi böyle işte :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.