Şimdi Ara

Game Informer Duyurusu Left 4 Dead Yapımcısından!

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
29
Cevap
0
Favori
312
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyun Haber, İnceleme, Ekran Görüntüleri >> Oyun Haberleri >> Game Informer Duyurusu Left 4 Dead Yapımcısından!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    24938 Mesaj

Bilmem hatırlar mısınız, THQ'nun iflasından sonra yayınlanan listede Turtle Rock Studios'un 10.8 milyon dolar gibi yüksek bir fiyatla birlikte Take Two'ya satıldığını görmüştük. Turtle Rock Studios, bu satış işlemiyle birlikte 'Evolve' isimli projesini de THQ çatısı altından almış, Take Two bünyesine geçirmişti. İşte o 10.8 milyon dolarlık Evolve, bugün Game Informer'a özel bir duyuruyla birlikte karşımıza çıktı!

Daha önce Valve çatısı altında Counter Strike serisi üzerinde çalışan Turtle Rock Studios, Left 4 Dead serisinin ilk yapımcısı olarak göze çarpıyor. Bundan öncesinde multiplayer odaklı yapımlarda kendini sergileyen stüdyo, Evolve ile de multiplayer odaklı çalışıyor.

Belirtilenlere göre Evolve, 4vs1 PvP mücadelelerini içerecek. Evolve'un multiplayerında dört avcı, bir de boss niteliğindeki yaratık yerini alacak. Oyunda farklı karakterler bulunacak ve her karakterin farklı yetenekleri olacak. 'Yeniden oynanabilirlik' göz önüne alınarak oluşturulan Evolve'da rekabetçi yapıya yoğunlaşılıyor.

CryEngine ile geliştirildiğini daha önceden bildiğimiz Evolve, PC, PS4 ve Xbox One için hazırlanıyor. Oyun hakkında daha fazla detay, Game Informer'ın yeni sayısının piyasaya çıkmasıyla birlikte ortaya çıkacak. Merakla bekliyoruz!

|
    |

• Binbaşı
    1272 Mesaj
    Görünüşe bakılırsa oyun güzel fakat, uzun süredir beklenen oyunlardan birisi duyurulsaydı daha makbül geçebilirdi.
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: smalsrol

Ağzım açık falan kalmadı.

Benim ağzım açılmadı bile
    |
    |
    160364 Mesaj
    şurada 'şaşırmadım' veya 'ağzım açık kalmadı' yorumu yapan kişilerde iki gram oyun kültürü yoktur. game informer'da gta duyurusu falan bekliyordu heralde akıllılar. eskidendi o beyler. pcye ve yeni nesile gta duyuracak adam gider ces'te hem valve konferansında hem sony konferansında çıkar gta'sını duyurur.

önceden stream teknolojisi gelişmediğinden büyük duyurular bu tip yayınlarla yapılırdı. bundan sonraki haberlerde abartan game informer editörlerinin her söylediklerine kanmayın. artık game informerda ya yeni IP duyurulur, ya da reboot seriler.
    |
    |
    896 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

şurada 'şaşırmadım' veya 'ağzım açık kalmadı' yorumu yapan kişilerde iki gram oyun kültürü yoktur. game informer'da gta duyurusu falan bekliyordu heralde akıllılar. eskidendi o beyler. pcye ve yeni nesile gta duyuracak adam gider ces'te hem valve konferansında hem sony konferansında çıkar gta'sını duyurur. <br><br>önceden stream teknolojisi gelişmediğinden büyük duyurular bu tip yayınlarla yapılırdı. bundan sonraki haberlerde abartan game informer editörlerinin her söylediklerine kanmayın. artık game informerda ya yeni IP duyurulur, ya da reboot seriler.

Oyun kültürüm yok ya ? :) Bsc misafirliğinden çık da bi görelim kim oldugunu.
    Hay çoklu oyuncunuz batsın ... F2P curcunası, en ağır hikayeleri işleyen oyunlarda bile satış endişesi nedeni ile multiplayer modun eklenmesi ... CoD, BF , Titanfall, şimdi birde bu ... Üzücü gerçekten üzücü.

Birde ağız açık bırakacak şok edecekti . CryEngine ve multiplayer bir oyun . Bu mudur ?
    |
    |
    991 Mesaj
    1 boss 4 kişi.
    Hmm ne kadar yeniden oynanabilirlik olucak bakalım, beklemedeyiz.
    |
    |

Steam & Origin: BytkN
  • Yarbay
    24938 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: smalsrol

quote:

şurada 'şaşırmadım' veya 'ağzım açık kalmadı' yorumu yapan kişilerde iki gram oyun kültürü yoktur. game informer'da gta duyurusu falan bekliyordu heralde akıllılar. eskidendi o beyler. pcye ve yeni nesile gta duyuracak adam gider ces'te hem valve konferansında hem sony konferansında çıkar gta'sını duyurur. <br><br>önceden stream teknolojisi gelişmediğinden büyük duyurular bu tip yayınlarla yapılırdı. bundan sonraki haberlerde abartan game informer editörlerinin her söylediklerine kanmayın. artık game informerda ya yeni IP duyurulur, ya da reboot seriler.

Oyun kültürüm yok ya ? :) Bsc misafirliğinden çık da bi görelim kim oldugunu.

Arkadaşın dediği(ikinci kısım) bir nevi doğru. Her Game Informer duyuru haberine gelen yorumlardan ben de şahsen bıktım. God of War, Uncharted ismini falan konuşanlar vardı. CES'te Sony dün gece konferans düzenledi, öyle bir şey olsa orada duyurulurdu yani.

Ki, henüz neredeyse hiçbir şeyi belli olmayan bir oyun ne kadar hayal kırıklığı oluşturabilir orasını da bilemiyorum.
    |
    |

• Yüzbaşı
    991 Mesaj
    Ohohoo CryEngine ile geliştiriliyor grafik olarak hiç şüphem yok ve konu hikaye oynanış ve diğer etkenler de çok iyi olursa efsane olur.
    |
    |

Orijinalden alıntı: BelieveMe

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: smalsrol<br> <br> <blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: BSC Misafiri<br> <br> şurada 'şaşırmadım' veya 'ağzım açık kalmadı' yorumu yapan kişilerde iki gram oyun kültürü yoktur. game informer'da gta duyurusu falan bekliyordu heralde akıllılar. eskidendi o beyler. pcye ve yeni nesile gta duyuracak adam gider ces'te hem valve konferansında hem sony konferansında çıkar gta'sını duyurur. <br><br>önceden stream teknolojisi gelişmediğinden büyük duyurular bu tip yayınlarla yapılırdı. bundan sonraki haberlerde abartan game informer editörlerinin her söylediklerine kanmayın. artık game informerda ya yeni IP duyurulur, ya da reboot seriler.</blockquote><br> <br> Oyun kültürüm yok ya ? :) Bsc misafirliğinden çık da bi görelim kim oldugunu.<br> </blockquote><br> Arkadaşın dediği(ikinci kısım) bir nevi doğru. Her Game Informer duyuru haberine gelen yorumlardan ben de şahsen bıktım. God of War, Uncharted ismini falan konuşanlar vardı. CES'te Sony dün gece konferans düzenledi, öyle bir şey olsa orada duyurulurdu yani. <br> <br> Ki, henüz neredeyse hiçbir şeyi belli olmayan bir oyun ne kadar hayal kırıklığı oluşturabilir orasını da bilemiyorum.

Vallahi ben böyle bir oyun geliceğini biliyordum, ağzım açık kalmadı derken, hem o konuda ucuk oyun bekliyenleri eleştirmek istedim, hem de gameinformarın takındıgı bu tavrı.
    |
    |

• Yüzbaşı
    295 Mesaj
    quote:

Hay çoklu oyuncunuz batsın ... F2P curcunası, en ağır hikayeleri işleyen oyunlarda bile satış endişesi nedeni ile multiplayer modun eklenmesi ... CoD, BF , Titanfall, şimdi birde bu ... Üzücü gerçekten üzücü. <br><br>Birde ağız açık bırakacak şok edecekti . CryEngine ve multiplayer bir oyun . Bu mudur ?

Aynen katiliyorum kardeşim... Şu multi yi bende sevemedim bir türlü... İnsanlar hep aynı şeyi yapmaktan ne anlıyoki ya... Müthiş hikaye yapısı olan oyunlar yerine yemişim hikayeyi bana multi ver adam vuracam ben diyen insan dolu... TAmam asla kimsenin neyi sevip sevmeyeceğine karışma karışmak bana düşmez de zaten ama bu kitlenin çoğalması bizleride etkiliyo... Metro ll yi oynadığımda oh be dedim multisiz hikaye odaklı bir oyun hiç bitmesin istedim resmen... Düşünün eksikleri olmasına rağmen böyle geldi oyun bana ve çok güzeldi... BF yi COD u oynuyorum 4-5 saate bitiyo oyun haydee okadar para çöpe... Yapımcılar biraz hardcore oyunlara yönelsin ya hikaye örgüsü sağlam olan (mümkünse scriptsiz) oyunlar yapsınlar nedir bu mmo çılgınlığı yakında hikaye modu diye birşey kalmayacak ondan korkuyorum...
    |
    |

• Yüzbaşı
    896 Mesaj

Bir başka eleştirdiğim nokta da, artık her şeyin " yeni nesil " diye adlandırılması. Yeni nesil kelimesinin içi boşaldı artık. En azından benim için hiç bir anlam ifade etmiyor. Benim tek istediğim artık şu yapay zekaya daha fazla önem verilmesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smalsrol -- 7 Ocak 2014; 19:27:20 >
    |
    |
    Bahsedilenler: BelieveMe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TaKo -- 7 Ocak 2014; 19:28:11 >
    |
    |

iPhone X 64GB | PlayStation®4 PRO 1TB | Macbook Air 13" MID 2012
    | Samsung 49KS8500 |
  • Misafir Üyelik
    160364 Mesaj
    işte yeni nesil işte nekst cenereyşıns
    |
    |
    6972 Mesaj
    2K Games boş projelere imza atmaz. Bakalım nasıl olacak?
    |
    |
    Sarsıcı açıklama bumuymuş. Çok sarsıldım! Sarsıntıdan panik atak geçiriyorum.
    |
    |
    2k games olayları değiştirir kötü oyunları yok adamların .
    |
    |

Steam
  • Yarbay
    2834 Mesaj
    dün herif o kadar ballandırınca bi b. sanmıştık tam fail oldu
Mobilya Takımları
Bey Azura
bankalar.org
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,797
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.