Şimdi Ara

Game Boy Micro Türkiye'de (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
0
Favori
12.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İşe bak ya satıcı uyandı tabi şimdide bana 150 YTL'den aşağı vermem diyor ondan alıcağıma gider doğubank'dan alırım daha iyi, hem aynı fiyata geliyor yol parasınıda katınca hem görüp deneyerek alırım hemde istediğim rengi seçerim oradan...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cyrax

İşe bak ya satıcı uyandı tabi şimdide bana 150 YTL'den aşağı vermem diyor ondan alıcağıma gider doğubank'dan alırım daha iyi, hem aynı fiyata geliyor yol parasınıda katınca hem görüp deneyerek alırım hemde istediğim rengi seçerim oradan...

istediğin rengi doğubanktan alabilmen konusunda şüphelerim var.zira ben gittiğimde sadece mavi vardı ama daha çıktığı günün ertesi günüydü.şimdi bilemem.bu arada heves konusundaki yorumunu okudum fakat hevesinin geçeceğini sanmıyorum.sebebide çoğu insanın handikap olarak gördüğü ufaklığı.zira at cebe,sıkılırsan oyun al vs....
  • bir gameboy kulaklığıdır gidiyor. gba ve ds normal kulaklıkla çalışıyor. denedim ordn biliyorum. microda kulaklık girişi farklı mı?
  • Arkadaşlar cahilliğimi mazur görün ancak Gameboy advance mı yoksa sp mi daha üstün bir cihazdır.(ikiside aynı oyunları oynatıyor sanırsam)
  • quote:

Orjinalden alıntı: berdush

Arkadaşlar cahilliğimi mazur görün ancak Gameboy advance mı yoksa sp mi daha üstün bir cihazdır.(ikiside aynı oyunları oynatıyor sanırsam)

GBA SP varken sakın GBA (büyük kasa) alma... ;)
  • quote:

Orjinalden alıntı: seckinds

bir gameboy kulaklığıdır gidiyor. gba ve ds normal kulaklıkla çalışıyor. denedim ordn biliyorum. microda kulaklık girişi farklı mı?

girişleri benziyor ancak takıp bakmadan birşey diyemem.bu arada teknosalara gidiyorum ama hiçbirinde ne game boy ne de aksesuarı yok.oyunları falanda toplatılmış teknosalardan.distribütörle bir sorun çıktı sanırım.garip bir ikilem var.kataloglarına koydukları ürünleri satmıyorlar...adamlara soruyorum diğer gameboyların kulaklıkları microya oluyormu diye.valla alet olsa takıp bakardık ama şu an gameboy yok diyorlar.kardeşim sattığın mal ile ilgili teknik bilgin yok mu senin?cahil insan da diyemiyoruz.kalp kırmak istemiyoruz
  • bu arada grand theft auto nun game boy advanced oyunuda çıkmış.haliyle micro içinde çıkmış oluyor.
     Game Boy Micro Türkiye'de

detaylı bilgi için:http://www.rockstargames.com/grandtheftauto/gba/
  • quote:

Orjinalden alıntı: berdush

Arkadaşlar cahilliğimi mazur görün ancak Gameboy advance mı yoksa sp mi daha üstün bir cihazdır.(ikiside aynı oyunları oynatıyor sanırsam)

sp daha üstün diyebiliriz çünkü arkadan ışıklandırmalı.zaten bu topictede gba ve gba sp nin ekranlarını görebileceğin bir resim mevcut...
  • quote:

Orjinalden alıntı: klonajinsky

bu arada grand theft auto nun game boy advanced oyunuda çıkmış.haliyle micro içinde çıkmış oluyor.

detaylı bilgi için:http://www.rockstargames.com/grandtheftauto/gba/

GTA2. Çok hoş bir oyun bu.Bilgisayarda halen vazgeçemediğim grafik yönünden vasat fakat müthiş oynanabilirliğe sahip bir oyun.

Ayrıyetten oyun alacak arkadaşlara tavsiyem pokemon u almalarıdır.Oyunu baştan sona oynadım ve bitirdim.Bu arada yaş 18 yani kimse çocuk oyunu falan diye yorumlayarak ön yargı ile yaklaşmasın.Gene grafik bakımından vasat fakat oynanabilirliği çok güzel olan, çok ayrıntılı ve zevkli bir oyun.Başta sıkıcı gelebilir ama sonradan sarıyor.(arkadaşın gba sında oynadım)
  • klonajinsky, ben de micro aldım bugun itibariyle. harika bir alet ve tasarım bence. taşınılablirlik had safhada bu aletde. kulaklıkta meraklanmayın. normal kulaklık ile çalışyor. az önce denedim ordan biliyom :) ekran aydınlatması en alt seviyeddeymiş ben aldıımda, idare eder diyodum ekranı. evde kurcalayıp aydınlatmayı deneyince gözlerime inanamadım. şiddetle tavsiye arkdaşlar..

teknosa elemanlar hakkındaki görüşüne yzde yüüz katılıyorum. teknoloji mağazasında çalışan adamların teknolojiden bu kadar uzak olmaları hayret edici ve düşündürücü. ben microyu toyzz mağazasından aldım. ordaki eleman hayret edici bir şekilde bilgiliydi micro hakkında. (mp3 çalma özelliği falan var, ama onun için bir kartş gerekiyor vs, şarj süresidir vs anlattı baya. elemanlara anlatmışlar ürünleri hep. takdir ettim yönetimi) 269 a aldım ama kazıklandımı dşünmüyorum. sonuçta garantili marantili, içim rahat. elektronik ürünlerde biraz bahtsız olduum için bu sefer işi şansa bırakmak istemedim. ama sonuçta alınası bir alet.
  • quote:

klonajinsky, ben de micro aldım bugun itibariyle. harika bir alet ve tasarım bence. taşınılablirlik had safhada bu aletde. kulaklıkta meraklanmayın. normal kulaklık ile çalışyor. az önce denedim ordan biliyom :) ekran aydınlatması en alt seviyeddeymiş ben aldıımda, idare eder diyodum ekranı. evde kurcalayıp aydınlatmayı deneyince gözlerime inanamadım. şiddetle tavsiye arkdaşlar..

teknosa elemanlar hakkındaki görüşüne yzde yüüz katılıyorum. teknoloji mağazasında çalışan adamların teknolojiden bu kadar uzak olmaları hayret edici ve düşündürücü. ben microyu toyzz mağazasından aldım. ordaki eleman hayret edici bir şekilde bilgiliydi micro hakkında. (mp3 çalma özelliği falan var, ama onun için bir kartş gerekiyor vs, şarj süresidir vs anlattı baya. elemanlara anlatmışlar ürünleri hep. takdir ettim yönetimi) 269 a aldım ama kazıklandımı dşünmüyorum. sonuçta garantili marantili, içim rahat. elektronik ürünlerde biraz bahtsız olduum için bu sefer işi şansa bırakmak istemedim. ama sonuçta alınası bir alet.

hayırlı olsun.aletin oynnabilirliği dediğin gibi çok iyi.zaten tuşların sadeliğine ve konumuna bakınca belli oluyor.diğer gameboy kulaklıklarının microya da uyduğunu duyduğuma sevindim.ancak sonuçta mp3 çalmasına olanak veren aparatı satın almadan kulaklık satın almam.bu arada kulaklık fiyatı neydi?
  • gameboy kulaklığı diye birşey yok işte. onu anlaymaya çalıştım. mp3 çaların kulaklığını denedim ve oldu. mp3 çalma aparatı henüz yok evet türkiyede. çarşıda tezgahlardan alacağın 2 liralık kulaklıklar bile işini görür tabiiki. otobüste flan milleti rahatsız etmeden oynarsın.
  • quote:

gameboy kulaklığı diye birşey yok işte. onu anlaymaya çalıştım. mp3 çaların kulaklığını denedim ve oldu. mp3 çalma aparatı henüz yok evet türkiyede. çarşıda tezgahlardan alacağın 2 liralık kulaklıklar bile işini görür tabiiki. otobüste flan milleti rahatsız etmeden oynarsın.

gameboy kulaklığı diye birşey nasıl yok?
  • Merhaba arkadaşlar.Ben Gameboy Advance Sp ile game boy micro arasında kaldım.Bana yardımcı olabilir misiniz?Sanırım micro'nun ekranı daha küçük ama görüntü kalitesi daha iyi.Ekranın küçük olması oyunun oynanabilirliğini zorlaştırıyor mu?Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: mhyen

Merhaba arkadaşlar.Ben Gameboy Advance Sp ile game boy micro arasında kaldım.Bana yardımcı olabilir misiniz?Sanırım micro'nun ekranı daha küçük ama görüntü kalitesi daha iyi.Ekranın küçük olması oyunun oynanabilirliğini zorlaştırıyor mu?Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler

ekranın ufak olması oyun oynamayı zorlaştırmıyor.ancak alet elleri büyük olanlarda biraz zorluk çıkartabilir.zaten alırken eline alıp bir bakarsın.onun haricinde bir sorun yaşayacağını sanmıyorum.aksine advance sp gibi bir aletten artısı bunu gömlek cebine koyup gezebilirsin.haa ekranı daha ufak mı?ufak ancak dediğim gibi oynanabilirliği kesinlikle kısıtlamıyor...
  • Klonajinsky verdiğin bilgiler için çok teşekkürler.Bende bugün itibarı ile bir game boy micro sahibi oldum.Evet tuşlar küçük ama benim parmaklar da küçük olduğundan pek sıkıntı çekmiyorum.Zaten elime hem advance SP yi hem de micro'yu alarak inceledim.Görüntü olarak inanılmaz fark var.Hakikaten adamlar micro ile kendilerini iyice geliştirdiklerini göstermişler.Alacak arkadaşlara micro'yu tavsiye ederim.Ayrıca micro kullanan arkadaşlar varsa buradan yazışabilir ve birbirimize yardımcı olabiliriz.Eğer aldığım yeri soran arkadaşlar varsa söyleyeyim.Doğubank'ta bodrum katta Elmas elektronik.Hakikaten dürüst insanlardır.Tavsiye derim.
  • quote:

Klonajinsky verdiğin bilgiler için çok teşekkürler.Bende bugün itibarı ile bir game boy micro sahibi oldum.Evet tuşlar küçük ama benim parmaklar da küçük olduğundan pek sıkıntı çekmiyorum.Zaten elime hem advance SP yi hem de micro'yu alarak inceledim.Görüntü olarak inanılmaz fark var.Hakikaten adamlar micro ile kendilerini iyice geliştirdiklerini göstermişler.Alacak arkadaşlara micro'yu tavsiye ederim.Ayrıca micro kullanan arkadaşlar varsa buradan yazışabilir ve birbirimize yardımcı olabiliriz.Eğer aldığım yeri soran arkadaşlar varsa söyleyeyim.Doğubank'ta bodrum katta Elmas elektronik.Hakikaten dürüst insanlardır.Tavsiye derim.

ayıptır sorması kaça aldın.
  • ne demek.160 ytl 'ye spot olarak aldım.Bir de bu Game boy micro'yu MP3 player olarak kullanma olayını çözen var mı?Hakikaten MP3 çalmasını çok merak ediyorum.
  • arkadaşlar ben bu işin biraz acemisiyim de.Sormak istediğim bir konu var.Game boy micro'da şarj işlemini nasıl yapıyorsunuz?Şarjının ne kadar kaldığını gösteren bir gösterge veya ışık yok sanırım.Bir de şarjı tamamen bitmiş bir aletin ne kadar şarjda kalması gerekiyo?Ben cihazın tam dolduğunu nasıl anlayabilirim.Aldığım günden beri şarjı hiç bitmedi.Ben de deneme fırsatı bulamadım.Yanlış bir şey de yapmak istemiyorum.Bana yardımcı olursanız çok memnun olurum.Herkese kolay gelsin.
  • quote:

arkadaşlar ben bu işin biraz acemisiyim de.Sormak istediğim bir konu var.Game boy micro'da şarj işlemini nasıl yapıyorsunuz?Şarjının ne kadar kaldığını gösteren bir gösterge veya ışık yok sanırım.Bir de şarjı tamamen bitmiş bir aletin ne kadar şarjda kalması gerekiyo?Ben cihazın tam dolduğunu nasıl anlayabilirim.Aldığım günden beri şarjı hiç bitmedi.Ben de deneme fırsatı bulamadım.Yanlış bir şey de yapmak istemiyorum.Bana yardımcı olursanız çok memnun olurum.Herkese kolay gelsin.

şarjı bitmesine yakın alttaki start pause tuşları kırmızı renk yanar.şarja takarsın 3 saate yakın bir sürede şarj olur.şarj esnasında start pause tuşu mavi olarak kalır.şarj tamamlandığında ise ışığı söner.bu kadar.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.