Şimdi Ara

Gambit (2019)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
5
Favori
3.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Gambit Filminin Vizyon Tarihi Belli Oldu

X-Men çizgi filmlerinin de sevilen karakteri olan Gambit, sinemaya uyarlanması istenilen karakterlerin başında yer alıyordu. X-Men serisinin sinema haklarını elinde bulunduran Fox, Gambit filmi için önceleri sessiz kalsa da geçtiğimiz sene (2014 artık geçtiğimiz sene oldu) net bilgileri açıklamıştı.

Channing Tatum ile anlaşan Fox, filmin vizyon tarihini de belirlemiş gibi duruyor. Gambit karakterini canlandıracak olan Channing Tatum, Twitter hesabından “7 Ekim 2016 Cajun için iyi mi?” şeklinde bir tweet paylaştı. Gambit’in Amerika’nın Cajun bölgesinden olduğunu ve aksanının da bu yöreye ait olduğunu belirtelim.

Bu durumda Fox, 2016 senesini 2 adet X-Men filmi ile kapatacak. Gambit filmi 7 Ekim 2016‘da vizyona girecek. Ülkemizde de aynı tarihlerde vizyona gireceğini düşünüyoruz.

X-Men Apocalypse filmi ise Gambit’ten önceki bir tarihte, 27 Mayıs 2016′da vizyona girecek. Channing Tatum’un Gambit rolü ile ilk defa Apocalypse’te gözükeceğinin de altını çizelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MARVEL -- 19 Aralık 2017; 16:24:26 >

• Gambit'in kendi filmi yapılacağını sanmıyorum. Muhtemelen X men ya da Wolverine 3 için düşünülmüştür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ARTIK KOYUN ŞU ADAMI YAHU GİŞE YAPAR BU ADAM WOLWERİNE KADAR KARİZMATİK SEVİLEN BİR KARAKTER ADAM YOKSA BEN OYNARIM SORUN YOK
  • Çok iyi haber ama keşke 2015te ciksaydi Apocalypse'ten önce.

• Haber iyi de tarihi çok kötü.
  • Rolde Taylor Kitsch iyiydi Channing Tatum da iyi olucaktır
  • Gambit en sevdiğim X- Men karakterlerindendir. Tarihi dışında sevindirici bir haber.
  • Tarihe bak Ben gelcem 23 yaşıma Ama tutabilir film
  • Filmin IMDb sayfası açılmış.
  • 2018 mi yuh

• Kim öle kim kala, ama yerimizi alalım değerlenir
  • Vakti zamanında 200o li yılların başı
    satansit gençler furyası TV anahaber bültenlerinde dönüyor, derken birgün bir haber satanist gençler diyanetin sayfasını hackledi satanist resimler paylaştı diye.
    Görüntülenen resimde GAMBİT ' ti.
    :)
    ilgili link
    http://www.milliyet.com.tr/diyaneti-satanistler-hackledi/guncel/haberdetayarsiv/03.06.2002/245123/default.htm
  • #GambitMovie Announced For October 7, 2016
  • Oyuncuyu sevmedim

• Gambiti koca x- men filmlerin de 15 dk gorebildik. Özel film cekeceklerine ,X-Men filmlerinde yer alsa idi müthiş olurdu. Gerçi bu seferde para kazandirmazdi karakter. Yeni film ,daha çok para.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Filmin yönetmeni Rupert Wyatt oldu deniyor.
  • Channing Tatum filmden ayrılabilirmiş

• Çok sevindim bu karaktere aşırı sempati duyuyordum xmen cizgi filmlerinden
  • Fox ile bazı konularda anlaşamamış diye iddialar atılmış.

• Channing Tatum'u severim oyunculugunada begenirim ama bu karaktere yakışmaz bence görünüş olarak

Açıkcası bu role johnny depp yada ian somerhalder uygun gidebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Respect Paul -- 29 Temmuz 2015; 15:53:05 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.