Şimdi Ara

GALİBA ÜNİVERSİTEYİ BIRAKIP SINAVA TEKRAR HAZIRLANACAĞIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
1
Favori
4.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kolay gelsin öncelikle hepinize az bi süre kalmış sınava. Var mı bu durumu yaşayan şu an hazırlanan tekrar aranızda ünide ilk yılım rehavet de kapladı biraz alıştım rahata nasıl sınav moduna gireceğim hiç bilmiyorum tavsiyeleriniz neler aslında bölümü isteyerek yazdım biraz da mezuna kalmaya üşendiğimden ama ileri düşündüğümde şu an beni tatmin edecek bir bölüm değil meslek seçenekler olarak ondan hazırlanmak istiyorum tekrar istediğim bölümde okuyabilmek için tavsiyeleriniz önerileriniz var mı sormak istedikleriniz varsa sorabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• pdr yi bırakıp odtü işletme okuyasım var. ama yine de işsiz kalmaktan, az maaşla sürünmekten korkuyorum. memur olmayı hiç istemiyorum.
  • Hocam Siyasi Bilimler okuyodunuz yanlış hatırlamıyorsam ? Hukuk mu hedefiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Chesterfield

Hocam Siyasi Bilimler okuyodunuz yanlış hatırlamıyorsam ? Hukuk mu hedefiniz ?

Aynen öyle hocam ya sınav senesi sınava odaklanmaktan yeterince araştırmamıştım siyaseti şimdi okullar açıldığından beri araştırıyorum anladım ki hukuk daha iyi olacak benim için

• memur olmaya hangi sebeple soğuk bakıyorsunuz bilmiyorum ama şu baskı ortamında memur olmayı hele hele öğretmen olmayı bende kesinlikle istemezdim.öğretmenlere her yıl sözleşme var malum.ülkenin önümüzdeki yıllarına bakarsak keyfe keder ihraçlar çok rahat bir biçimde yapılabilir...
  • Isteyerek yazdin ve tatmin etmiyor

Ben istemeyerek yazdim ve biraktim bakalim bu sene neredeyiz .

Tavsiyeye gelince işi en baştan sıkı tut ki bu zamanlarda afakanlar basmasin . Ayrica sistemli git geriye donunce tekrar etmesi kolay olsun . Daha bir suru detay var da rahatligin pek guven vermedi .

• Hayırlısı olsun hocam sizin için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2017mimar

Isteyerek yazdin ve tatmin etmiyor

Ben istemeyerek yazdim ve biraktim bakalim bu sene neredeyiz .

Tavsiyeye gelince işi en baştan sıkı tut ki bu zamanlarda afakanlar basmasin . Ayrica sistemli git geriye donunce tekrar etmesi kolay olsun . Daha bir suru detay var da rahatligin pek guven vermedi .

Rahatlığım güven vermedi derken

• quote:

Orijinalden alıntı: mezuntmci

pdr yi bırakıp odtü işletme okuyasım var. ama yine de işsiz kalmaktan, az maaşla sürünmekten korkuyorum. memur olmayı hiç istemiyorum.

Seni hatırladım geçen seneden nerdeki pdrye girdin
    Mutsuz musun bölümden
  • okulun adı önemsiz. bölüm bana göre değil ama öyle birden bırakamıyorum da. yeni bir hedef gerekli bırakmam için.
  • sıkıcı ve sabit maaş...
  • quote:

okulun adı önemsiz. bölüm bana göre değil ama öyle birden bırakamıyorum da. yeni bir hedef gerekli bırakmam için.

bilmiyorum ya harbi zorlayacak tekrar çekmek 1 sene ama değecek bence bilinçliyim bu sene artık neyin ne zaman yapılacağının farkına vardım
  • hocam çalışmak değil de sonunda bütün emeklerin boşuna gitmesi koyar. yaş da geçiyor ama sevmediğim bir işi yapmak istemem.
  • quote:

hocam çalışmak değil de sonunda bütün emeklerin boşuna gitmesi koyar. yaş da geçiyor ama sevmediğim bir işi yapmak istemem.

olmadı okulumuza geri döneriz kaybedilen bişey olmaz bence
  • okula devam etmeyince atılma oluyor mu hocam ?
  • quote:

okula devam etmeyince atılma oluyor mu hocam ?

bizde devam zorunluluğu yok sizin bölümü bilmiyorum en kötü 2 ders falan alır kolay onları veririm okul uzar 1 sene sıkıntı değil çabalamadım demem en azından
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Chesterfield

Hayırlısı olsun hocam sizin için.

eyvallah
  • Aslında bende siyasi bilimler istiyodum neden mennun değilsiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Eminem Bağımlısı Genç

Aslında bende siyasi bilimler istiyodum neden mennun değilsiniz?

kardeşim odtü boün bilkent koç vb haricinde ya özelde asgari ücretle sürüneceksin ya da devlet. devlette durum şu x kurumu mesela müfettiş yardımcısı ilanı verir kadro 50dir ama başvuran 7000 sen o kadar kişi arasında kpss den yüksek puanın olacak sonra x kurumunun kendi sınavında belirli bir başarı göstereceksin sonra mülakatı geçeceksin mülakatta da kimin dayısı güçlüyse kazanıyor sıkıntılı süreçler sormak istediğin detay vb varsa pm atabilirsin.
  • Iyi aksamlar usta ben 12yim siz benim büyüğümsünüz benden daha iyi biliyorsunuzdur ama su işsiz olaylari bana sacma geliyor be misal öğretmenler branş larimda 5 met yaparsa ben olsam bende atamam ben hic layıkıyla işini yapıp işsizim diyeni görmedim yani bence gördüğüm kadariyla isini kaliteli yapan nitelikli insan boşta kalmaz ne meslek olursa olsun

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.