Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Galiba SPY var! bi yardım????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
7
Cevap
0
Favori
221
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Galiba SPY var! bi yardım????
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    474 Mesaj
    Arkadaşlar. Bende Norton Antivirus 2003, SpySubtract Pro 2.60 var. Ama bunlar bulamıyo sorunu.
    Internete bağlanınca daha hiçbir siteye girmeden baytlar akmaya başlıyo. Bi de öyle böyle değil. 24K D/L, 6K U/L ... Deli olmamak elde değil. Zaten limitli kullanıyorum. Bağlantıyı kesince şöyle bir mesaj çıkıyo:
    exhckd.modernshell.com öğesinden ben bilgi istemişim. YOK ÖYLE BİŞEY. İstemedim....
    Nedir bu sorun, bi el atın lütfen....

|
    |
  • Yüzbaşı
    367 Mesaj
    Kardeş Önce güncel bir anti virus yukle. Tavsiyem avast olur. Tr sürümüde varhem.

Sonra spy için http://lop.com/new_uninstall.exe programı indir bir defa çalıştır. Avastıda yüklesen iyi olur. Sonucuda yazarsan sevinirim.....
    |
    |
    Ad-aware yi ve norton 2005i dene oda bulamazsa bilgisayarını güvenli kipte çalıştırıp ad-aware ve nortonun güncelleştirip tarattır. Sonra Önce ismi neyse bilgisayardan sonra registryden ara bulursa sil. Çözüm olabilir.
    |
    |

LG G6

Aynı dili konuşan değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilirler. (Hz. Mevlana)
  • Yüzbaşı
    474 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: HMehmet

Kardeş Önce güncel bir anti virus yukle. Tavsiyem avast olur. Tr sürümüde varhem.

Sonra spy için http://lop.com/new_uninstall.exe programı indir bir defa çalıştır. Avastıda yüklesen iyi olur. Sonucuda yazarsan sevinirim.....

Avast'ı değil de, new_uninstall denen şeyi denedim hiçbişey olmadı!!
    |
    |
    AMD Athlon XP 2500+ - MSI K7N2 Delta - 2 GB Kingston DDR400 - Sapphire X1650 Pro AGP - 320 GB Samsung HDD - 19" Philips LCD - Aopen B28 (400W) - US Robotics 9110 - 650W UPS - M-Audio Revolution 5.1 - Logitech X540

• Yüzbaşı
    367 Mesaj
    O zaman senınkı SPY değil dostum.AVAST derim ben....
    |
    |
    spy sweeper ı dene birde,gerçekten spy sa bulmaması imkansız......
    www.download.com
    da bulabilirsin...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    474 Mesaj
    Arkadaşlar. Yardımlarınız için sağolun(bu arada Avant da işe yaramadı).
    Sistem Geri Yüklemeden hallettim. Meşakatli ama temiz
    |
    |
    AMD Athlon XP 2500+ - MSI K7N2 Delta - 2 GB Kingston DDR400 - Sapphire X1650 Pro AGP - 320 GB Samsung HDD - 19" Philips LCD - Aopen B28 (400W) - US Robotics 9110 - 650W UPS - M-Audio Revolution 5.1 - Logitech X540
  • Yarbay
    2452 Mesaj
    gerekmedikçe bu spy removerları yükleme daha çok zarar veriyorlar.Öncelikle bir tane startup manager bul (bilgisayarın açılışında yüklenen programları öğrenmek için biliyorsan regeditten bakabilirsin bilmiyorsan system mechanic i dene).Eğer yabancı şeyler varsa bilgisayarı güvenli kipte başlatıp bu programı çalıştır oradan başlayan programların dizinlerini al(c:/windows/a.exe gibi) ve direk sil daha sonra startup tanda sil üzerine ad-aware tarzı bir programla tarat büyük ihtimalle düzelir.
    |
    |
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
Masal
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.