Şimdi Ara

Galiba sona geldim ( yardım edin)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
1.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    21 yaşındayım üniversite 3. sınıfa gidiyorum, 3 yıldır bir kızı tanıyorum 1. sınıfta uzaktan izledim 2. sınıfta onu yakından tanımak için yaklaştım ve beğendim. Ama sonrasında sevgilisinin onu terkedip gittiğini öğrendim ve kafasını karıştırmamak adına bekledim. Yazın hep mesajlaştık ve 1-2 kere görüştük 3. sınıf başında ise okula fazla gidemedim ama muhabbetimiz kopmadı. Okul başlayınca her günümüz beraber geçti ders çıkışlarında bekledik birbirimizi vakit geçirdik ve sonlara doğru hafta sonları da buluştuk. Yılbaşında ona bir bileklik hediye ettim okul çıkışı beşiktaş'a bıraktım tam inerken hediyesini verdim. Ondan sonra ( bu arada okulun sınav dönemi) aramalarıma dönmedi mesaj attığımda unuttuğunu söyledi. Ders çalışmak için aradım bir kere ( o derste çok iyi benim durumum biraz kötü ) seni müsait olunca arayacağım dedi aramadı ve okulda karşılaştık. Ben onu sevdiğim için ne sitem edebildim nede kızabildim ve ondan ders çalışmak için söz almaya çalıştım o da beni bakarız bakarız diye diye geçiştirdi. 10 gündür konuşma yada mesajlaşma yok. Onu gerçekten seviyorum ve kaybetmek istemiyorum sizce okul açılana kadar bekliyim mi yoksa mesaj atıp bir görüşme ayarlamaya çalışayım mı

• Niyetini belli etmediğin vakit friendzone a mahkumsun kardeşim. Sen çok oyalanmışsın. Bundan sonra olumlu birşey olucağını düşünmüyorum. Bir de kızlarda şu var. Seninle yiyip içebilir gezebilir mesajlaşabilirler ama onun gözünde neysen osundur. Seçimi kız kafasında çoktan yapmıştır yani. Bir de tek takılmaktan sap gibi dolanmaktan hoşlanmadıkları için yanında birini gezdirirler illaki. Ulan kız sürekli benle takılıyo diyebilirsin ama o seni arkadaşı olarak etiketlemiştir bikere. Sevdiği biri de karşısına çıkmıyodur veya eskisini unutamıyodur vakit geçirme amaçlı takılıyolar. Hani erkekler nasıl erkek arkadaşlarıyla takılır. Kızlarda cins ayrımı yok. Ama ateş barut misali ilk erkekte devreler yanıyor kız bunu farkederse kendini çekmeye başlıyor. Lafı çok uzattım ama özetin özeti ne dersen bi kızla ilk tanıştığında bodoslama mevzuya girmen lazım. biraz tanıyayım açılsammı açılmasammı belli edersem benle konuşmazsa ikilem cart curta girdiğin vakit friendzone oluyosun genel kural bu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mobilephone

Niyetini belli etmediğin vakit friendzone a mahkumsun kardeşim. Sen çok oyalanmışsın. Bundan sonra olumlu birşey olucağını düşünmüyorum. Bir de kızlarda şu var. Seninle yiyip içebilir gezebilir mesajlaşabilirler ama onun gözünde neysen osundur. Seçimi kız kafasında çoktan yapmıştır yani. Bir de tek takılmaktan sap gibi dolanmaktan hoşlanmadıkları için yanında birini gezdirirler illaki. Ulan kız sürekli benle takılıyo diyebilirsin ama o seni arkadaşı olarak etiketlemiştir bikere. Sevdiği biri de karşısına çıkmıyodur veya eskisini unutamıyodur vakit geçirme amaçlı takılıyolar. Hani erkekler nasıl erkek arkadaşlarıyla takılır. Kızlarda cins ayrımı yok. Ama ateş barut misali ilk erkekte devreler yanıyor kız bunu farkederse kendini çekmeye başlıyor. Lafı çok uzattım ama özetin özeti ne dersen bi kızla ilk tanıştığında bodoslama mevzuya girmen lazım. biraz tanıyayım açılsammı açılmasammı belli edersem benle konuşmazsa ikilem cart curta girdiğin vakit friendzone oluyosun genel kural bu

evet sayın abim cevabın için çok teşekkür ederim bende buraya konu açtıktan sonra dayanamayıp mesaj attım ve dersimi aldım bana karşı gönül bağı yokmuş

• Papaoutai kullanıcısına yanıt
    Olucağı oydu zaten. Hep aynı mantık.Kızla ne kadar çok boş oyalanırsan şansın azalır. İşin sonunda açılabilirsen şutlanırsın veya kız birine aşık olur çeker gider. Bu aşamalar hiç değişmez

• Dünyanın son kızıda ilk kızıda değil fazla üstüne düşmemek lazım herkese hakettiği değeri ver telefonu açmayan dönmeyen insan için önemli değilsindir bunu bil ona göre davran.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdiye kadar yürümediğin kabahat demeye geldiydim ama kız cevabı vermiş. İstiyorsan bi süre daha ısrar et belki kararlı olduğunu görürse hoşlanır. Ama kendine köpek çektirme kıymetini azaltma.

• Bi kızdan hoşlandığınızda gidin niyetinizi belli edin arkadaşlar niyete göre de aksiyon alın (ya tamam ya devam) böyle köşede mıymıy yapmayın ya kullanılırsınız ya da yedek kulübesine geçersiniz. Belirsiz değil net olun.

• Elalemin terk edip gittiği kıza aşık olursan böyle olur.

• Bu ülkede Türk kızına direkt olacaksın. Red yeme korkusuyla yaşamayacaksın, my way or highway diyip ilişkiyi teklif edeceksin.

Duyarlı, düşünceli erkek; korkak, pısırık vs hayatı idame ettiremeyecek, kavgadan korkacak, küçük penisli, ezik gibi bir imaj çiziyor sanırsam.

ÜLkece icraat değil laftan ibaret olduğumuz için sen de esmesen bile gürleme taklidi yapacaksın.
  • Beyler tüm yorumları okudum 8/8 kusurlu olan galiba benim. Sizce unutmak veya yola yeniden emin adımlarla başlamak için ne yapmam gerekir. Şuan hakikaten yürekten sevdiğim için kesip atamıyorum sanki beni arayacak mesaj atacak gibi hissediyorum ( en son konuşmadan sonra hiç olmadı ) bana tavsiye verir misiniz
  • Dostum boşuna bekliyorsun.Ama acını çekmen gerekiyor.Hayat bu çünkü kural bu yani böyle işliyor.En sonunda da hayat devam ediyor edecekte.O acıyı çeke çeke azaltıp bitireceksin başka çaren yok.Sigara içiyorsan yakacaksın sigaranı takacaksın kulaklığını.Umarım kolay atlatırsın dostum.Başka birisine aşık olana kadar da sürebilir bu durumun.Yeni birisi lazım anlayacağın.
  • Papaoutai kullanıcısına yanıt
    Onunla artık bi iş olmaz geç uyandın sen. yoluna devam et. Sanıyoruzki bi kere sevince dünyada kız yok hepsi boş beleş.Bu kız senin tecrüben olsun artık biriyle tanışırsan hoşlanırsan direk mevzuya girersin. Şuan aklını başka şeylere ver hobi falan filan. En kötü pişmanlıklarda birinin arkasında ömür çürütmektir.Bu kızın peşine takıldık hiçbişeyi göremedik diye dövünürsün.

• Birinci kural hiçbir kızı hayatının en önemli yerine koyma. Aşk diye birşeyde yok inan bana.

Değer veriyorum,hoşlanıyorum diyorsan çok bekleme. Arkadaş pozisyonuna düşme yoksa oradan çıkamazsın. Cesur ol. Kızlar alfa erkeklere aşık olurlar iyi efendi çocuklarla ya oynarlar ya da vakit geçirirler malasef durum bu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.