Şimdi Ara

Galiba ben 3 RTX 3090 ile mining yapcam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Zaten kıyıda köşede 150 bin param var böyle bir risk alcam gitsin 70 bin,

getirirse getirisi iyi olacak bayağı.

Olmadı satarız yani 10 bin zararım olur en ezından.

• Btcmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çamgölgesi Ç kullanıcısına yanıt

Btc nasıl yapcan reis eth.

• Elektrik masrafını vs düşünce haftalık veya aylık ne kadar kalıyor elde hocam hesapladın mı? Merakımdan soruyorum

• Bunun yerine tüm bu parayı eth e yatır daha fazla kazanırsın. Mining işi artık küçük insanları aştı. Bunun için insanlar fabrika kuruyorlar. Özel sistemler geliştiriyorlar. Elektrik maliyetini minimuma indirmek için çabalıyorlar. Senin 70 bin ile bu işe girmen maalesef bir şey kazandırmayacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zihnin Geleceği -- 14 Ocak 2021; 15:13:12 >
  • unraveling kullanıcısına yanıt
    Komik olma dostum olumsuz yorum yapmak gibi bir niyetim neden olsun? Sonuçta para senin ben sana tavsiye veriyorum uyup uymamak sana kalmış
  • 3 tane RTX'le iyi oyun oynanıy.r Ben olsam oyun oynardım. Bütün oyunları ultrada 4k 120 fps açar heralde.

adamın yorumuna saygı göstermiyorsan niye konu açıyorsun? git yap madem tutan mı var
    Gayet mantıklı bir yoruma aşırı ve gereksiz tepki vermişsiniz. Eskiye göre verimlilik çok düştü ama yine de kazanırsınız.
  • gta 5 acarmı o sistem

Helal olsun kardeşim kalıplaşmış tabuları yıkabildiğin için böyle kaybetmesin 👍

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.