Şimdi Ara

Galiba Asosyalim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
3.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar hayatım klavyeden ibaret.Amma gel gelelim yüz yüze biriyle konusmaya geldimi internet ortamındaki gibi olmuyor.Arkadaş çevrem çok azda olsa var diyebilirm. Fakat öyle çok takılamıyorum zaten kadıkoyden tuzlaya gidip tuzladan kadıköye gelene kadar gün bitiyor.Bi haftasonum var boş oldugum onlardada ders çalışıp duruyorum.Fakat ben artık bu sınırlı zamanda bile eğlencel aktiviteler yapmak istiyorum.fakat arkadaşlarımın yanında kendimi pek rahat hissedmiyorum.Özgüvenimde yok diyebiliriz.Bir ortamdayken bir etkinlige katıldgmda herkes gülüp eglenirken, rahat davranırken ben mal gibi kalıyorum.Arkadaşlar önerilerinizi beklıyorum bu durumdan nasıl çıkmalı :(
     Galiba Asosyalim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poset cay -- 17 Ocak 2012; 14:23:33 >

• simdi ellerini yavasca cek klavyeden ayaga kalk ve pencereni ac , 5dk bekle oda hava alsin , sora at asagi kendini
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gurkαn

simdi ellerini yavasca cek klavyeden ayaga kalk ve pencereni ac , 5dk bekle oda hava alsin , sora at asagi kendini

%100 onaylıysa deniyim çaça ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poset cay -- 17 Ocak 2012; 14:32:15 >
  • Klise gelecek ve birak bu isleri diyeceksin fakat bir hobi bul kendine.
    Bulusmalara git neyi seviyorsan.
    Rc olabilir, Bisiklet olabilir,Araba olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mobile Prof. -- 17 Ocak 2012; 14:33:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Betonaoturmaüsütürsün

Hemen hemen durumlarımız aynı. Şu an kendimi boşlukta hissediyorum ben Arkadaş çevrem kalabalık değil. Düzenli olarak görüştüğüm arkadaş sayısı 2-3 tane. Sadece biriyle samimiyiz Ayrıca, tipim gayet düzgün,boyum uzun,allaha şükür de bir kusurum olmamasına rağmen,sırf utangaçlıktan,çekingenlikten dolayı kız arkadaşım olmadı Ortamlara giremedim! Hiç tanımadığım kızlarla muhabbet nasıl kurulur bilmem mesela Sosyal aktivite olarak, sadece kickboks yapıyorum. Onun dışında, ne bir bara, ne bir cafeye? Ne de başka yerlere gidebiliyorum. Mesela kağıt oyunları, okey,tavla vs. gibi oyunları hiç bilmem O yüzden kenardan izleyip sade çay içerim Arada kuzen geldiğinde takılıyoruz cafelere. Kuzenin arkadaşlarıyla falan.Onları da yakından tanımama rağmen, ortak bir muhabbet noktamız olmadığı için, ben "yancı" gibi takılıyorum yanlarında Ayrıca yaş oldu 20, bu sene de giricem üni sınavlarına. Kazanamazsam intihar ederim büyük ihtimalle. Bir insanın belli bir yaşa gelip de, bazı duygusal ve fiziksel ihtiyaçlarına karşılık bulamaması çok kötü bir durum

Senin kiz durumlari nasil su an?
    Hatirlarsan muhabbet etmistik bir konuda sanirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Hemen hemen durumlarımız aynı. Şu an kendimi boşlukta hissediyorum ben Arkadaş çevrem kalabalık değil. Düzenli olarak görüştüğüm arkadaş sayısı 2-3 tane. Sadece biriyle samimiyiz Ayrıca, tipim gayet düzgün,boyum uzun,allaha şükür de bir kusurum olmamasına rağmen,sırf utangaçlıktan,çekingenlikten dolayı kız arkadaşım olmadı Ortamlara giremedim! Hiç tanımadığım kızlarla muhabbet nasıl kurulur bilmem mesela Sosyal aktivite olarak, sadece kickboks yapıyorum. Onun dışında, ne bir bara, ne bir cafeye? Ne de başka yerlere gidebiliyorum. Mesela kağıt oyunları, okey,tavla vs. gibi oyunları hiç bilmem O yüzden kenardan izleyip sade çay içerim Arada kuzen geldiğinde takılıyoruz cafelere. Kuzenin arkadaşlarıyla falan.Onları da yakından tanımama rağmen, ortak bir muhabbet noktamız olmadığı için, ben "yancı" gibi takılıyorum yanlarında Ayrıca yaş oldu 20, bu sene de giricem üni sınavlarına. Kazanamazsam intihar ederim büyük ihtimalle. Bir insanın belli bir yaşa gelip de, bazı duygusal ve fiziksel ihtiyaçlarına karşılık bulamaması çok kötü bir durum

ikizimi buldum

• quote:

senin ayrıca küçük bir sorunun daha var. küçücük bir sorun. ama çok büyütüyorsun o sorunu kardeşim

• Dostum ilk adım bu durumlarda çok önemli. İlk adım seni ürkütmesin, NE PAHASINA OLURSA OLSUN İLK ADIMI AT. Ölümden öte köy yok rezil olsanda, kepaze olsanda aklından geçeni uygula..

Aklından geçeni söyle ama ilk zamanlar ses düzeyini vs. ayarlayamazsın ve bundan çok çekinirsin. Bu tamamen pratik işi yavaş yavaş düzelicek. Sesli ve gür şekilde kitap okuyarak hemen düzelir. Hatta git bir ormana falan karşıdan karşıya arkadaşın ile bağırarak konuş dök içini. Diyaframın falan açılsın.. Ciddi diyorum :>

Bak ben komandoydum bize askerde bağırarak marş okuturlardı. Öyle güçlendiydikki bu diyafram ve ses olayında artık sesin istemesende çok gür çıkıyordu. Şimdi kafana takma en kötü ihtimalle bu ses olayında askerde düzelir. Ama sesli kitap ve pratiklede 1 haftada mükemmel düzeye gelir. Hayatını zehir etme.
  • Klasik DH konudışı üyesi
  • sen bi paket poset cay al otur yerine caya devam
  • quote:

dostum sen LOST'daki charlie'ye çirkin diyip kendi resmine ben daha yakışıklıyım diyen adamsın değil mi

Şaka bir yana dostum bence kılık kıyafetini değiştir tarzını değiştir yani abiler gibi geziyorsun

edit:Hocam tipin düzgün vesselam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scylla_des -- 17 Ocak 2012; 14:55:34 >

• quote:

sen bi paket poset cay al otur yerine caya devam

neyse çaya devam
  • Yorum yazdık en azından teşekkür etmen gerekirdi. Bu adamların yaşaması haram yemin ediyorum. İnşallah ölürsün asosyal gidersin eline kız eli değmeden. Bende bişi yazıyorum ya yazık bana lan.
  • Şimdi hemen bi tane RC helikopter alıp şarjını dolduruyosun.İnsanların , gençlerin takıldıgı parklar felan elbet vardır.RC Heli ile oraya gidiyosun.Ucurmaya başlıyosun.Anında yanına 10 kişi rahat toplanır.Sana soru soracaklardır.Böylece az da olsa Sosyal olabilirsin.

Ben böyle yapıyorum.Sahile gidiyorum RC ile.Kızlar felan bakıyor ilgisini çekiyor bazılarının
  • quote:

Orijinalden alıntı: Suki_

Dostum ilk adım bu durumlarda çok önemli. İlk adım seni ürkütmesin, NE PAHASINA OLURSA OLSUN İLK ADIMI AT. Ölümden öte köy yok rezil olsanda, kepaze olsanda aklından geçeni uygula..

Aklından geçeni söyle ama ilk zamanlar ses düzeyini vs. ayarlayamazsın ve bundan çok çekinirsin. Bu tamamen pratik işi yavaş yavaş düzelicek. Sesli ve gür şekilde kitap okuyarak hemen düzelir. Hatta git bir ormana falan karşıdan karşıya arkadaşın ile bağırarak konuş dök içini. Diyaframın falan açılsın.. Ciddi diyorum :>

Bak ben komandoydum bize askerde bağırarak marş okuturlardı. Öyle güçlendiydikki bu diyafram ve ses olayında artık sesin istemesende çok gür çıkıyordu. Şimdi kafana takma en kötü ihtimalle bu ses olayında askerde düzelir. Ama sesli kitap ve pratiklede 1 haftada mükemmel düzeye gelir. Hayatını zehir etme.

dogru soyluyor ciddyim , bunu bi yerde daha duymustum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mobile prof.

quote:

Senin kiz durumlari nasil su an?
    Hatirlarsan muhabbet etmistik bir konuda sanirim.

Beni kahreden bir durum var. 18 yaşına kadar aşırı kiloluydum. Herkes dalga geçerdi benimle. Belli bir noktadan sonra, erkeklerin dalga geçmesi,aşağılaması çok koymuyordu. Ancak ergenlikten sonraki duygusal ve hormonal değişimlerden sonra, kızlara olan ilgi nedeniyle, muhabbete girmeye teşebbüs ettim bir kaç defa İşte bu noktadan sonra kızlar tarafından aşağılanmaya başlandım. "Iğğ iğrenç tipe bak, ne kadar çirkin şey..." gibi Bunlar şu an aklıma geldiği için gözlerim doldu şu an. Neyse. Bunu karşı tarafın söylemesi, beni hiç bu kadar rencide etmemişti En son, babamın, gülüşüm hakkındaki aşağılamasından beri bu kadar üzülmemiştim o dönemde Hiçbir kız beğenmiyordu. Yolda yürürken bile, hissedebiliyordum bakışlarını, tipim hakkındaki yorumlarını Taa ki bir kız yüzünden kilo verene kadar. İyiki de o kız girmiş hayatıma. Neredeyse 40 kilo verdim Neden? Dalga geçiyorlar diye! Neden? Tipsizim diye! Neden? Neden..? Gidiyordu böyle...
    Allaha şükür.Fiziki yapımı baya baya baya bir düzelttim. Hatta saçıma,sakalıma,kıyafetime, aksesuarlarıma dikkat ettiğim zaman, çok yakışıklı olduğumu düşünüyorum şu an Gerçekten... İşte bu değişimden sonra, eski halimi bilen, bana yüz vermeyen, dalga geçen, kızların, bana meyilli olduğunu bilmek, beni görünce ağızlarının açık kalması, facebooktan eklemeleri vs. Beni motive etmedi. Daha da üzdü ve Sarstı Çünkü beni olduğum gibi kabul etmeyecekti ki hiç kimse! İnsanların bu konuda ikiyüzlü olması, beni iğrendiriyor. O yüzden eskiden beri tanıdığım kimseye, ama hiç kimseye yüz vermem! Samimi oldukları kanaatine güvenemem. Yeni insanlarla, yeni yüzlerle, yeni bir hayatla tanışabilmem için de iyi bir üniversiteyi kazanıp, iyi bir şehire gitmem lazım "sıfırdan başlamak..." için

Gelisme var fakat kendini bu kadar dusuk gorme. en iyisi sensin aptal kizlari bosver ve olgun dusunen yani tam olarak ne dusunup ne soyledigini, ne istedigini bilen biriyle cikmalisin.
    Gorunume, paraya asiri sekilde onem veriyor simdiki kizlar sen istedigini bulursun hatta sansin cok yuksek.
    Misal ben mavis kizima hicbir kizi bindirmem benim icin ozel bir makina cunku o.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Dostum ilk adım bu durumlarda çok önemli. İlk adım seni ürkütmesin, NE PAHASINA OLURSA OLSUN İLK ADIMI AT. Ölümden öte köy yok rezil olsanda, kepaze olsanda aklından geçeni uygula..

deneyelimde evde nasıl yapıcaz bunu deli zannetmesinler beni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mulwray -- 17 Ocak 2012; 15:15:50 >

• quote:

Yorum yazdık en azından teşekkür etmen gerekirdi. Bu adamların yaşaması haram yemin ediyorum. İnşallah ölürsün asosyal gidersin eline kız eli değmeden. Bende bişi yazıyorum ya yazık bana lan.

tamam
  • o degil de git gide asosyaller artiyor 1 kisi konu acti 4-5 kisi oldular birden
  • quote:

o degil de git gide asosyaller artiyor 1 kisi konu acti 4-5 kisi oldular birden

hepsinin başı benim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poset cay -- 17 Ocak 2012; 15:19:15 >

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.