Şimdi Ara

Galaxy Wonder telefonumu Lumia 520 ile takaslamak istiyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Ankara için elden yapılacak takas. Galaxy Wonder cihazımı takaslamak istiyorum. Cihaz 2012 Kasım-Aralıkta Ankamall Bimeksten alındı. 1 sene garantisi devam ediyor. Donanımsal ve görünüş olarak hiç bir sıkıntısı yok.

-Cihaz 1 kere garantiye gitti. Gitme nedeni bozduğum kulaklığı yenisiyle değiştirmekti. Yoksa bi sorunu yok cihazın
    -Aldığım günden beri plastik kılıf + ekran koruyucu film ile kullanıyorum telefonu. Filmin üstü pek iyi durumda değil açıkcası. Ancak ekran iyi durumda.
    -Ekranın üstündeki samsung yazsının üstünde bulunan hoparlörün ızgarasının çok minik bir kısmında renk atma var. Nedenini bende bilmiyorum. Ama emin olun neredeyse fark edilmeyecek derecede
    -Kullanıma bağlı olarak kılcal çiziklikler mevcut. Ancak dediğim neredeyse yok gibiler. Şu anda telefon elimde ve tüm detayları anlatmak için detaylıca inceliyorum

-Yanında plastik kılıf +eğer bulabilirsem 2. batarya(yan sanayi 10 saat idare ediyor)+ dokunmatik ekran kalemi + şarj aleti vereceğim. Şarj aletinde hiç bir sorun teşkil etmeyen bir yıpranma var.

lumia 520 ile takaslamak istiyorum. Diğer cep telefonu takaslarınada açığım.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chromosty -- 11 Aralık 2013; 17:14:27 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Up

• Up

• Hala güncel.

• Up

• Hala güncel

• Up

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.