Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch Active 2 [ANA KONU] (90. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.084
Cevap
121
Favori
432.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Saati telefona tanıttıktan beri telefonun ayrıca adım saydığına ben şahit olmadım hiç. Hatta buradaki yazışmalardan sonra saati çıkarıp elimde/cebimde telefonla turladım ama adım sayısı hiç artmadı. Telefonda S-Health'den "tüm adımlar-tüm adımlar" diye seçmek yetiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civcivx -- 11 Kasım 2019; 20:43:34 >
  • Bende de S Healt sadece saatin saydığı adımları gösteriyor. Herhangi bir ayarda yapmadım farkında olarak.

Bu arada S Healt gerçekten de güzelmiş. Özellikle yiyecekleri takip etmek için veritabanı inanılmaz iyi. Her paketli yiyecek ismi var nerdeyse.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • civcivx C kullanıcısına yanıt
    Hocam tüm adımları seçince telefondan adım sayıyor. Beni çıldırttı o durum...
  • LGatakan kullanıcısına yanıt
    Belki saatin ilk kurulumundan önce telefonda adım sayma açık kalmıştır ve o hala devrededir. Ben telefonun adım saymasını daha telefonu ilk aldığım zaman kapatmıştım.

Bence siz saatin eşleşmesini telefondan kaldırın ve telefonun adım saymasını kapatıp saati öyle eşleştirin.

• Selamlar, 44mm tipte urun satmak isteyen olursa ozelden yazabilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Selam arkadaşlar, bu saat kayışı gwa2 için uygun mudur? Strap studio NATO kayış yazıyor.

Samsung Galaxy Watch Active 2 [ANA KONU]

• Arkadaşlar bana ekran görüntüsü atar mısınız?

Samsung Health sürümüm 6.7.1.003
    Kullandığım telefon Xiaomi Mi Max 3, Android 9

Şimdi ben adımlar kısmına gittiğimde TELEFON'u seçtiğimde "ADIM SAYMAYI DURDUR" dediğimde 31 adım gösteriyor çünkü ben telefonu salladım. Adım saydı...

GWA2 + Telefon dediğimde ise bu sefer saat üzerinden kat ettiğim adımları gösteriyor ama telefonu salladığımda gene adım sayıyor...

İstediğim şey şu, adımlar sadece GWA2'den olsun, Samsung Health'de gözüksün. Bu nasıl bir şey ben de anlamadım.

Samsung Galaxy Watch Active 2 [ANA KONU]Samsung Galaxy Watch Active 2 [ANA KONU]

• jussikujala J kullanıcısına yanıt
    Saat kasası birleştiği kısım biraz çıkıntılı olduğu için kasadaki basınç sensörü deliğini kapatma durumu var.
  • LGatakan kullanıcısına yanıt
    Bende de ayar bu şekilde. Sürüm aynı. Ama orada yazan "Başka cihazlardan veri görüntüle" kısmı yok. Telefon S10+ Belki telefonla ilgili bir durum olabilir.
  • civcivx C kullanıcısına yanıt
    Active 2 + Telefon şeklinde mi?

Telefonu salladığınızda adım saymıyor öyle mi? Şöyle 30 saniye kadar sallayın. Hafif hafif, yürüyormuş gibi.
  • Kampanya bitmiş 🥺 kablosuz batarya veriyordu. Şimdi sepette fiyat biçiyor bataryaya 🥺😓 tekrar gelir mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: LGatakan

Active 2 + Telefon şeklinde mi?

Telefonu salladığınızda adım saymıyor öyle mi? Şöyle 30 saniye kadar sallayın. Hafif hafif, yürüyormuş gibi.
    Ben de telefon adımları kesinlikle saymıyor. Uygulama bildirimlerinde "Adım" diye bir seçeneek var. Bir de onu kapatıp deneyebilir misiniz. Bu arada benim telefonum da Samsung.

• quote:

Orijinalden alıntı: Enıac

Kampanya bitmiş 🥺 kablosuz batarya veriyordu. Şimdi sepette fiyat biçiyor bataryaya 🥺😓 tekrar gelir mi acaba?
    %99 gelmez daha önceki kampanyalarda hiç geri gelmedi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nehars kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,hayırlı olsun.Bende turkuaz ankaradan aldım .Power bank olayı sanırım teknosa tarafından verilen bir hediyeydi,bende tam olarak bilemiyorum
  • merhaba arkadaşlar 31 ekimde alan kişilerin hala powerbanki gelmedi değilmi?
  • selam,

Navigator Lite uygulaması devamlı saatte açılıyor.

Bunu kapatmanın bir yolu yok mu? saat üzerinden kapat desemde kendi kendine harita açık olmasa bile tekrar açılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkay23

merhaba arkadaşlar 31 ekimde alan kişilerin hala powerbanki gelmedi değilmi?
    Maalesef gelmedi henüz.

• Enıac kullanıcısına yanıt
    gelirse ben de almayı düşünüyorum. beklemedeyim.
  • 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.