Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch Active 2 [ANA KONU] (81. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7.084
Cevap
121
Favori
432.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: coupe96

Bizim bu saatlerde Samsung pay yok mu ? Yani Türkiye'de yok diye kapalı muhtemelen ama bu saatle yurtdışına gitsek yine mi kullanılmaz ?
    Bu tür ödeme sistemleri ülkemizde yasal olarak şu anda kabul edilmiyor. Yoksa kartlı ödeme sistemleri olarak Avrupa'nın epey ilerisinde ülkemizdeki teknoloji.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremalp

Kampanya bitimi 1 kasım olduğu için samsung shop harici alanlara dağıtım 4 kasımdan sonra başladı.yakinda gelir.ama.samsung dan alanlar daha once alırlar

Alıntıları Göster
    Samsung Shop tan aldım saati ama konuşmaları hiç de öyle çabucak gelecek izlenimi yaratmadı ben de.

• quote:

Orijinalden alıntı: emre00

Samsung Shop tan aldım saati ama konuşmaları hiç de öyle çabucak gelecek izlenimi yaratmadı ben de.

Alıntıları Göster
    Daha onceki kampanyalarda hediyeleri max 1 ay içinde tamamlamıslar.
    Tel yaninda kulaklık falan.
    Beklemekten başka care yok.
    Ama powerbank beklemeye değer

• onboardx O kullanıcısına yanıt
    Hayır, Pixel 2 XL.

Açıkçası çok güzel saat ancak küçük şeyler birikti. Bildirim gelince kolumu kaldırıyorum, bildirim animasyonunun bitmesini bekliyorum üstüne gerekirse kaydırmak felan. Aynı sürede telefonu cebimden çıkarıp bakmak daha hızlı geliyor. Ayrıca algılaması bana AW kadar iyi gelmedi saatin. Apple Watch'ın rahatlıkla algıladığı pozisyonlarda (Seri 2 kullandım 1 sene kadar)birebir kolumu çevirdiğimde sık sık algılamadığı oluyor. Kolu geri çevirip tekrar çevirmek saçma görünüyor insanların içinde. Bu tarz küçük şeyler zamanla iyileştirilebilecek şeyler ancak dediğim gibi birikti, üstüne fiyat konusunda kararsızlıklar yaşadım. Gümüş inanılmaz şık duruyor ancak ağırlıklı spor yapan birisi olduğum için sürekli bi çizilir mi o mu bu mu düşüncesi de sıkıyor. Bezel'ı tamamen sıfırlayıp bu tarz küçük şeyleri halletikleri zaman rahatlıkla geri dönülebilecek bir saat serisi. Ekranı çok güzel, geçişler başarılı felan. Bir kaç aya ikinci el tekrar bile alabilirim ancak şu anlık doğru seçim olmadığı kararına vardım :)

• Chronotide kullanıcısına yanıt
    Hocam Samsungta cihazlar yazılım güncellemesi sonrası olgunlaşıyor.Note 10 cihazımda kamera kalitesi daha iyi oldu mesela.Saatte bahsettiğiniz durumu bende yaşıyorum ve update ile düzelecektir.Firmalar yarış halinde ve cihazlar olgunlaşmadan piyasaya çıkıyor.

• keremalp kullanıcısına yanıt
    Note 10 cihazla hediyesi olan buds kampanya bitiminden 15 gun sonra geldi.Hediyelerin gönderilmemesi gibi bir durum olamaz kayıt olduysanız.

• quote:

Orijinalden alıntı: onboardx

Note 10 cihazla hediyesi olan buds kampanya bitiminden 15 gun sonra geldi.Hediyelerin gönderilmemesi gibi bir durum olamaz kayıt olduysanız.
    Hediyeyi kargo verdiklerinde sms/eposta ile ayrıca bildirim yapıyorlar mı acaba?

• emre00 E kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme mesajı geliyor.ARVATO SCM gönderiyor.

Apple Watch Seri 3 kullanan biri olarak sizin görüşlerinize yorum yapmak istedim.

1) Bildirim gelince "bildirim animasyonu"ndan bahsetmişsiniz. Hocam kusura bakmayın ama burada abarttığınızı düşünüyorum. Bildirim gelince normal bir insan 1-2 saniye içinde kolunu kaldırıp bakar yani, burada yaşadığınız sorun değil. Hatta samsung saatin en güzel özeliklerinden biri o. İsterseniz ayarlardan "bildirim gelince gösterme" seçeneğini işaretleyebiliyorsunuz.

2) Daha önce Gear Sport, AW3 kullandığım için konuşuyorum. Bilek algılaması İNANILMAZ DERECEDE hassas. Hatta bence çok hassas. En ufak bilek hareketinde açılıyor. AW3'de açılıyor. Ben arada bir fark göremedim.

3) Spor yapıyorsanız GWA2'ye mutlaka GearTracker kurun. Ölçmek istediğiniz her şeyi ölçebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LGatakan

Apple Watch Seri 3 kullanan biri olarak sizin görüşlerinize yorum yapmak istedim.

1) Bildirim gelince "bildirim animasyonu"ndan bahsetmişsiniz. Hocam kusura bakmayın ama burada abarttığınızı düşünüyorum. Bildirim gelince normal bir insan 1-2 saniye içinde kolunu kaldırıp bakar yani, burada yaşadığınız sorun değil. Hatta samsung saatin en güzel özeliklerinden biri o. İsterseniz ayarlardan "bildirim gelince gösterme" seçeneğini işaretleyebiliyorsunuz.

2) Daha önce Gear Sport, AW3 kullandığım için konuşuyorum. Bilek algılaması İNANILMAZ DERECEDE hassas. Hatta bence çok hassas. En ufak bilek hareketinde açılıyor. AW3'de açılıyor. Ben arada bir fark göremedim.

3) Spor yapıyorsanız GWA2'ye mutlaka GearTracker kurun. Ölçmek istediğiniz her şeyi ölçebilirsiniz.
    Aslinda o animasyon istege bagli olarak kapatilabilir secenek sunulmasi lazim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar saatten cep telefon kamerasına hangi program ile bağlanabiliyorduk. İlk sayfalarda ücretsiz bir uygulamadan bahsedilmiş ama bulamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi numberone2000 -- 6 Kasım 2019; 8:55:11 >
  • iade islemi nasil yapiyoruz arkadaslar samsung arayip kod vs mi aldiniz kargo kodu yollayan oldu mu geri

• catik kullanıcısına yanıt
    Samsungu arayıp iade kodu almanız gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: numberone2000

Arkadaşlar saatten cep telefon kamerasına hangi program ile bağlanabiliyorduk. İlk sayfalarda ücretsiz bir uygulamadan bahsedilmiş ama bulamıyorum.
    Telefon S10 yada N10 degilse destek yok hocam ondan bulamiyorsunuzdur.eklerim ilk sayfaya bunh

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 6 Kasım 2019; 11:3:16 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dışardan başvuru yapanlara powerbank ne zaman gönderilecek diye aradım 90 gün içinde diyor. Baska bir bilgi vermiyor. Sanki devlet sırrı. Altı üstü powerbank.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serdar0644 -- 6 Kasım 2019; 11:10:8 >
  • numberone2000 kullanıcısına yanıt
    Ben Xiaomi telefon kullanıyorum.

Ücretsiz Camera One kullanıyorum. Galaxy Store'dan indirebilirsiniz.
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Note 7 hocam eklerseniz çok sevinirim.

Teşekkürler şimdiden.
  • LGatakan kullanıcısına yanıt
    Hadi bakalım.

1) Animasyon süresi sizin kolunuzu kaldırmanız ve ekranın açılması itibari ile başlıyor, bildirim gelir gelmez değil. Saat titriyor, kolunuzu kaldırıyorsunuz, ekran açılıyor, animasyon başlıyor, animasyon bitiyor bildirim içeriği görünüyor ve ancak okuyabiliyorsunuz. Zamanım önemli ne yazık ki. :P Şaka bir yana gereksiz uzun bir animasyon, üstelik arka arkaya mesajların geldiği durumlarda bu animasyon arka arkaya tekrar tekrar oynatılıyor.

2) Açıkçası kişisel tecrübemi paylaştım. Şu kullandığım bir haftada insanların içerisinde gereksiz derecede fazla kolumu kaldırıp indirmem gerekti. Özellikle yatarken çok kötü bir durumda. Çeyrek kol dönümü mesafesinde aşağı yukarı bende hiç algılamıyor, tam yarım döndermem gerekiyor vb. AW bu konuda çok daha rahattı bana göre. Göremediğim bir ayarı var mı bilmiyorum düzeltmek için.

3) Spor konusunda uygulama desteği çok iyi, ben daha çok orada kendi hatama dem vurdum. Spor ağırlıklı bir yaşam stili için paslanmaz çelik almak çok mantıklı değilmiş onu farkettim. Gündelik hayatta çok hoş duruyor, iltifatlar bitmiyor ama sporda sürekli korku :)

Sporda çelik modelin zararı ne ki sürekli korku içindesiniz :)
  • S3thdrift kullanıcısına yanıt
    Çizme korkusu daha fazla :p Alüminyum'da o kadar kafaya takmam ama çelikte çok göze batar ;D
  • 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.